Ahoj Ropačky a Ropáci,

ač se to nezdá, mílovými kroky se blíží nová sezóna. Rád bych vám tímto připomenul, že od 1.7.2024  budeme přijímat členské příspěvky do nové sezóny 2024/2025 a zároveň budeme spouštět přihlášku do fanklubu pro členy nové. Nebudeme letos čekat, jakou slevu dostaneme na permanentní vstupenku, a vracíme se k dřívějšímu modelu. Členy fanklubu z loňského roku prosíme o platbu ve výši 500,- Kč - pro šikovnější přikládám QR kód na uvedenou částku, při jejím zadávání bude jen nutné vyplnit variabilní číslo, kterým je vaše členské číslo. Kompletní pokyny ke všemu najdete na https://www.ropaciontour.cz/o-nas/jak-se-stat-ropakem.html 
 
Součástí ceny za členství by měla být sleva na permici - tu lze vyzvednout až se pustí prodej a v seznamu členů najdete zelenou fajfku u svého jména (https://www.ropaciontour.cz/o-nas/seznam-ropaku.html ), výrazná sleva na zájezdy, možnost účasti na všech našich akcích a hlavně být součástí ropáckého jsoucna, které navozuje pocit sounáležitosti v různorodé mase lidí, kteří cítí sepětí mezi sebou a hráči na ledě, které chceme podporovat a "reprezentovat".
Noví členové budou platit 300,- Kč a nemohou využít po dobu jednoho roku slevu na permici - info je zde:  https://www.ropaciontour.cz/o-nas/jak-se-stat-ropakem.html 
 
Do nové sezóny půjdeme ve stejném duchu jako do té předcházející - maximální podpora bude směřována k hráčům na ledě, s vedením klubu jsou vztahy hluboko pod bodem mrazu. Užijeme si to, ať se bude dařit nebo ne. Pracujeme na plné obrátky na maximálním využití výhry od Tipsportu - už nyní víme, že plošina pro vozíčkáře v nové sezóně bude na jihu stát. Byl již schválen rozpočet a firma se v červenci pustí do její výroby a následné instalace. A to je to nejdůležitější. Ostatní věci jsou taky v běhu a bude toho dost. Nechali jsme část peněz na naše akce a výjezdy, tak aby mohly být za super peníze - dlouhodobě jezdíme nejlevněji z celé extraligy.
Mohl bych psát dlouho, stejně jako vždycky mluvím, ale už stačí. Přeji všem krásné a pohodové léto. Můžete poslat nějakou tu fotečku, jak si užíváte v ropáckých mundůrech a v srpnu na přípravě na viděnou. 


Honza Ptáček - předseda fanklubu litvínovského hokeje Ropáci on Tour, z.s.