Loňská sezóna byla pro náš fanklub ta nejdivnější, co se týká návštěvy ZS Ivana Hlinky i případných výjezdů. Zápasy, které jsme mohli naživo vidět, se dají napočítat na prstech jedné ruky malomocného člověka. Náš členský příspěvek 500,- Kč byl kompenzován slevou na klubovou kartu klubu ve stejné výši. Bohužel ani ta nepřinesla nic - to není naše vina. Přesto se chceme k situaci postavit, jak jen je to možné...

V nadcházející sezóně 2021/2022 budou členové z té loňské platit příspěvek v symbolické výši 100,- Kč, stačí jen zadat platbu dle následujících instrukcí v článku: Jak se stát Ropákem nebo jím zůstat. Platby prosím provádějte od 1.8.2021!!!

Nemůžeme slíbit nic, bohužel. Ale pokud to bude možné, bude pro členy platit vše, na co byli zvyklí. Ať již slevu na zájezdech nebo slevu na permanentní vstupenky či klubové karty). O tom všem povedeme ještě jednání.

!!! EDIT: Členové fanklubu ROT mají slevu na permanentní vstupence ve výši 600,- Kč - platit budou 2.200. Nahlaste své členské číslo a jméno na pokladně ZS Ivana Hlinky, prokažte se dokladem. U Vašeho jména musí být v seznamu Ropáků zelená fajfka o zaplacení příspěvku !!!

Noví členové budou platit příspěvek ve výši 300,- Kč a jejich členství bude na jeden rok zkušební - nebudou moci čerpat žádné mimořádné výše uvedené výhody. Chceme lidi znát, o peníze jde v naší činnosti až na posledním místě. Pro vstup do fanklubu je nutné vyplnit přihlášku. Vše naleznete na našem webu v sekci o nás. Přihláška bude zveřejněna k 1.8.2021. 

Máme vás rádi Ropáci ! Vydržte doby zlé, zas začne svítit žlutočerné slunce, i když to bude asi nějaký čas trvat.


Váš ptakulin