Ropáci fungují oficiálně již devátou sezónu a pro jejich fungování jsou zapotřebí zejména naši členové. O naší základně jsme se v řeči čísel rozepsali v minulém článku. Nyní se zkusme více podívat na ty, kteří nám pomáhají jinak.

Naším hlavním partnerem je samozřejmě klub HC VERVA Litvínov, který nám již od samotného začátku našeho fungování poskytuje slevu na permanentní vstupenky na stání pro všechny naše členy. Letos je stejná jako loňský rok, a to 600,- Kč (za permici platíme 2.200,- Kč.) Vzájemně se snažíme hledat cestu a důležité je pro nás i pravidelné setkávání nejen s vedením klubu, ale i hráči. Jsme v pravidelném kontaktu s naší kabinou. Podpora směrem k hráčům je to, proč tady vlastně jsme. 

Druhým hlavním partnerem je společnost STEBAL Spedition, s.r.o. Vzájemnou spolupráci jsme navázali před loňskou sezónou a finanční dar ve výši 50.000,- Kč pomohl zcela pokrýt naše náklady spojené s pořádáním zájezdů, ale i mnohé další. Díky této finanční pomoci jsme schopni pořádat zájezdy za velmi výhodné ceny a zajišťovat chod jižní tribuny i co se týká dalších věcí. Po loňsku nezůstalo jen u slov a i letos jsme obdrželi stejný dar, dalších 50.000,- Kč- i díky tomu si můžeme dovolit vyjet třeba do Plzně za necelou stokorunu pro jednoho zájezdníka. A máme příslib další spolupráce. Uvědomujeme si, že obzvlášť v této nelehké době se jedná o zcela zásadní podporu a velmi si jí vážíme. Děkujeme.

fotografie ze schůzky předsedy správní rady společnosti Stebal p. Martina Stejskala a předsedy Ropáků p. Jana Ptáčka

 

S činností fanklubu jsou neodmyslitelně spjaté i zájezdy. Přes 100 vypravených autobusů za Chezou je už číslo, na kterém se dá stavět. Tady si naše největší poděkování zaslouží "Špacír" - pan Zdeněk Procházka - s ním jezdí žlutočerní už neskutečnou řadu let. Další v řadě je pak firma Jolly Trans - pan Libor Válek, který je nyní naším druhým hlavním dopravcem. Na pořadí v tomto případě nezáleží. Vážíme si každého, kdo naší partu na zápasy odveze. Mnoho zájezdů jsme odjeli i díky CK Amano z Litvínova, díky i jim.

Nejen pro pořádání různých akcí máme v Litvínově domluvenou spolupráci s několika podniky. Naší předzápasovou základnou je i nadále dnes již legendární Restaurace Nudle. Na kus dobrého občerstvení chodíme i do dalších přilehlých hospůdek - nechceme určitě opomenout Cukrárnu U hodin. Pokud potřebujeme udělat mejdan většího charakteru, bývá volbou číslo jedna Loutkárna a jejich prostor "na půdě". Venkovní akce pořádáme na Loučkách a pro oslavu 5. výročí jsme zvolili Music Club Attic

V poděkování nesmíme opomenout ještě tyto firmy. Tou první je Het.cz, která nám dlouhodobě daruje barvy na chorea. Reklamní studio G z Prahy nám již několik sezón daruje vlajky na jižní tribunu. Tou největší byla sektorovka Hlavně se z toho neposrat na playoff mistrovské sezóny, ale i letos můžete na jihu vidět mávat fanoušky novými kusy. A v neposlední řadě je to reklamka Victory, která sídlí hned vedle fanshopu u ZS Ivana Hlinky. S tou pácháme vše možné i nemožné a vždy najdeme cestu, jak potřebné vyrobit.

Všem našim partnerům děkujeme a spolupráce s nimi si nesmírně vážíme.


Pro RoT napsal ptakulin