Setkání nejen s vedením před novou sezónou
Ve středu 29.8. se sešlo užší vedení fanklubu RoT s předsedou představenstva Jiřím Šlégrem. Základním cílem naší schůzky bylo nastavit jasně pravidla komunikace mezi klubem a fanoušky a vyjasnit si vzájemná očekávání od následujícího ročníku.