BOBování 2016 aneb BOBování pro dva kluky
Rok se s rokem sešel. Vloni jsme v euforii slavili titul, letos hrajeme o samotné bytí. To nic nemění na naší podpoře akce, které jde o dobrou věc.
Rok se s rokem sešel. Vloni jsme v euforii slavili titul, letos hrajeme o samotné bytí. To nic nemění na naší podpoře akce, které jde o dobrou věc.
Základní část TELH máme za námi a s ní můžeme i vyhlásit naší soutěž kilometrovník.
Dnes proběhla na ZS Ivana Hlinky schůzka, při které jsme si vyjasňovali a snažili se společnými silami vylepšit strategii komunikace a spojení už tak silného pouta mezi klubem a fanoušky.
V pátek dopoledne proběhla na ZS Ivana Hlinky schůzka s generálním manažerem Ing. Robertem Kyselou, jejíž části se zúčastnil i šéf marketingového úseku Jan Klobouček.
Situace okolo našeho klubu lze v letošní sezóně nazvat již jako kritickou. Nejsme lhostejní k tomu, co se děje, ba právě naopak. Hledáme cesty, jak pomoci, ale troufneme si říci, že to již není v našich silách.
I Táňa Kuchařová ví, jakej je ten SPRÁVNEJ DRES aneb reportáž z natáčení (nejen) na tribunách, které znamenají svět (a na kterých byla ještě donedávna i ta příslovečná prkna)
Fanoušek neboli fanda, nadšenec, obdivovatel, příznivec.
Je pátek, 4 hodiny ráno a já už natěšením nemůžu spát, proto vstávám a začínám balit poslední věci na víkendový dvojzápasový výlet na Moravu.
Od hokejového klubu VHK Vsetín jsme obdrželi pozvánku na 7. listopadu, kdy je u nich naplánována hokejová exhibice v podobě Reprízy finále po dvaceti letech.
Všichni do Chomutova ve žlutém!!!