Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Ptejte se RoT 21. čvc 2014 18:33 #9181

Avatar uživatele marketka0001
  • marketka0001
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 193
Neznámý: pitnajs napsal:

Zdravim, mam pouze technicky dotaz, nebo spise pripominku ohledne vydavani clenskych karet ve fanshopu. Dnes dopoledne mi volal kamos, ze si byl vyzvednout svou kartu a kdyz zamestananec fanshopu karty prohledaval vsiml si, ze je mezi nimy i ta moje. Stacilo zamestanci prislibit, ze mi kartu preda a karta mu byla vydana. Ani kamose nejak nekontroloval a stacilo oznamit jmeno a karta mu byla vydana. Jde o to, ze timto stylem muze do fanshopu prijit kdokoliv kdo zna jmeno nekoho s fanklubu a bez kontroly mu bude vydana karta. Myslim si, ze by nejaka kontrola probehnout mela, prece jen nas ty lidi neznaji tak jak se zname my mezi sebou.

Ahoj, děkujeme za podnět a určitě se tím budeme zabývat a pokusíme se najít cestu tak, aby vyhovovala co nejvíce členům (s3) Markét

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Ptejte se RoT 15. čvn 2014 20:40 #8882

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3831
Neznámý:

lubbec napsal:

Možná mi to někde uniklo, ale od kdy bude možno provést registraci do fan klubu? Stále je tam začátek června.

Registrace se pozdržela kvůli problémům s novými průkazkami. Chtěli jsme použít kvalitnější plastový materiál, ze kterého jsou vyrobené i permanentky, ale bohužel se objevily problémy, které by vydání ještě dále zdržely, takže jsme nakonec byli nuceni ponechat materiál stejný jako byl uplynulou sezonu. Průkazky máme v současné době připravené a zítra jdou do tiskárny, registrace nových členů a platba příspěvků na novou sezonu tedy bude spuštěna do 3 dnů, budeme informovat ještě před samotným spuštěním.
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Ptejte se RoT 22. úno 2014 12:00 #4762

Avatar uživatele rada79
  • rada79
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 124
Unihoc10: Tak jsem to zkusil na mobilu a vse ok ,mam zadost odeslanou.Takze problém bude pravděpodobně v prohlížeči. Na pc mam mozzilu a nic ale v mobilu vse v pohodě.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Ptejte se RoT 22. úno 2014 11:56 #4761

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3831
Neznámý:

SKLENY napsal: Díky, ale adresu jsem samozřejmě vyplnil, jen jsou data v ní méně výrazná než v dalších polích!?

rada79 napsal: Mám úplně stejný problém...

Chlapi,
vzhledem k tomu, že prostřednictvím oné přihlášky se již přihlásilo pár desítek lidí a bez problémů. Chtělo by to ty chyby, které Vám to hlásí, trochu lépe specifikovat, co nepřesněji popsat onu chybu. Není problém to upravit, ale z toho co Skleny napsal nemám vůbec ponětí, co tím myslíte. Těch chyb proč to nefunguje může být více a těžko si z těchto odpovědí můžeme vybrat tu správnou. Zkusme vždy napsat co nejpřesnější popis oné chyby, v ideálním případě poslat PrintScreen chyby na email. Díky
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Ptejte se RoT 22. úno 2014 11:25 #4758

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3831
Neznámý:

rada79 napsal:

Díky moc, nový nick je rada79

Nick změněn, pro přihlášení tedy použij nový.
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Ptejte se RoT 22. úno 2014 11:03 #4756

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3831
Neznámý:

Tschernay napsal:

Ahoj ,omylem jsem pri registraci zadal spatny nick.Je mozne si ho zmenit ? Diky.

Ahoj,
možné je to pouze individuálně, napiš zde nebo na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nick správný a bude ti změněn.
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Ptejte se RoT 22. úno 2014 08:20 #4752

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3010
Neznámý:

SKLENY napsal:

Díky, ale adresu jsem samozřejmě vyplnil, jen jsou data v ní méně výrazná než v dalších polích!?

Hmm, tomu úplně po pravdě nerozumím, ale podíváme se, kde by mohl být problém.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Ptejte se RoT 21. úno 2014 20:25 #4746

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3010
Neznámý:

SKLENY napsal:

V přihlášce se mi po pokusu o odeslání objeví hláška "Adress:field is required". V čem je zrada? Díky

Ahoj,
chybí vyplnit pole adresa... jsou povinné položky, přes které tě registrace nepustí, pokud je nevyplníš.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Ptejte se RoT 19. úno 2014 11:20 #4582

Avatar uživatele typek0077
  • typek0077
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 11
Unihoc10: čus ,, jj vše je ok a i koruny jsou odeslány (s20)
díky moc

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Ptejte se RoT 18. úno 2014 23:26 #4574

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3831
Neznámý:

typek0077 napsal:

ok tak se omlouvám , já to nečetl , jen jsem stihl ten začátek než jsem šel na operaci  (s13) , a chtěl jsem se zaregistrovat dříve než by bylo pozdě  (s3) , poněvadž nikdy nevíš jak to dopadne

Ahoj,
nemusíš se omlouvat, každý občas něco přehlédnéme, tím spíš máš-li před sebou nějaký zdravotní zákrok, ale koukal jsem, že jsi se již úspěšně zaregistroval, takže snad vše dobře dopadlo a brzy se potkáme na nějaké z pořádaných akcí (s3)
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Ptejte se RoT 18. úno 2014 23:20 #4573

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3831
Neznámý:

MTV123 napsal:

Zdarec, fakt nechci dělat potížistu, ale neproběhla teď někdy ňáká změna?   (s12)   Se teď musim pokaždý přihlašovat i na PC  (s6)  . Možná tu mám něco blbě nastavený, ale chce to i na tabletu i na tlf a pořád to háže stejnou chybu...

Ahoj,
za potížistu se určitě nepovažuj, právě pro takové věci je tato sekce založena. Nyní k dotazu. Jde o to, že tu momentálně nemáme funkci "neodhlašovat", tak jako to je třeba na facebooku, k dispozici je nyní pouze funkce zapamatovat přihlašovací údaje, ty si prohlížeč zapamatuje a příště už je nemusíš vyplňovat, pouze klikneš do políčka a údaje se ti vyplní, nicméně kliknout na přihlásit musíš i tak, já se taky vždy musim přihlašovat několikrát za den, ale mám právě ty údaje uložené v prohlížeči, takže nemusím vyplňovat ručně. Web je nyní nastaven tak, že se účet po určité době nečinnosti na webu nebo zavření prohlížeče, automaticky odhlasí. To je z hlediska bezpečnosti běžná věc a mají to i ostatní weby. Každopádně dobrý požadavek a zkusíme tu funkci "neodhlašovat" zakomponovat.
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Ptejte se RoT 18. úno 2014 22:46 #4571

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3010
Neznámý:

Vítězslav Jareš napsal:

ahoj, asi před půl hodinkou jsme provedli registraci a nedošlo nám registrační číslo, které potřebujeme k zaplacení registrace. Díky za info

Ahoj.
Situace je jasná, momentálně jsi registrován, dle toho, co jsem našel v systému, pouze na stránkách ropaciontour.cz - toto není registrací do fanklubu. Může sloužit volně pro diskutující atd.... Ty máš zájem vstoupit do fanklubu, takže abychom ti mohli zaslat evidenční číslo, které bude tvým poznávacím znakem, je nutné provést ještě krok 2. a to vyplnění přihlášky (viz odkaz). Následně pak během zítřka obdržíš zbytek informací.
www.ropaciontour.c...

VV

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Ptejte se RoT 14. úno 2014 11:35 #4316

Avatar uživatele ..kulhynka..
  • ..kulhynka..
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Organizátor výjezdů
  • Příspěvky: 320
Neznámý:

typek0077 napsal:

přeji krásný den všem a mám dotaz týkající se problému s přihláškou
stále mi to píše že jsem nevyplnil povinný údaj datum narození , a vymaže to v kolonce rok , nevím asi jsem se narodil v blbý rok nebo co   tak prosím o radu jak na to, jsem přespolní tudíž přihláška přes net je tak nějak jediná moje možnost. předem moc děkuji typek

Ahoj,
odpověď najdeš na hlavní stránce v krátkých zprávách, pro jistotu jí přikládám znovu.
"Pro registrované uživatele přinášíme další z řady výhod, v sekci "O Nás" se s předstihem můžete podívat, jak bude s malými úpravami vypadat finální přihláška do fanklubu RoT. Jedná se prozatím o testovací variantu, která ještě není plně funkční, takže prosíme NEVYPLŇOVAT!!"

Ostrá verze bude nasazena po úspěšné registraci na Krajském soudě, o zahájení registrací budeme včas informovat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Ptejte se RoT 10. úno 2014 17:51 #4157

Avatar uživatele MTV123
  • MTV123
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • CHEZA
  • Příspěvky: 1280
Super, uz to beha... (s20) (s20)
prezident fanclubu Aloise Koloseuse

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Ptejte se RoT 09. úno 2014 20:12 #4131

Avatar uživatele Litvínováček
  • Litvínováček
  • Pryč
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Hc Verva forever in my heart ♥️
  • Příspěvky: 1295
Unihoc10: Díky moc za rychlou odpověď. (s20) (s20) (s20) (s32)
HC VERVA

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Ptejte se RoT 09. úno 2014 19:34 #4130

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3831
Neznámý:

MTV123 napsal:

Jasný, naprosto v pohodě. To zobrazování je stejný jako na PC, jen je to pro mě míň přehledný. (Většině to vyhovuje, tudíž OK) Ty brikule jsou, že to chce pokaždý, když najedu na stránku přihlásit (na tlf, nebo tabletu) ale po přihlášení to hodí hlášku "NeplatnA1/2 Token" Pak dám "zpět" A jsem přihlášenej a mám otevřený okno jako bych chtěl psát příspěvek...

Ahoj,
přihlašovací stránku už bychom mít neměli, přihlášení by mělo probíhat rovnou na úvodní stránce nahoře, nebo na foru. Zkus tedy níže popsaný postup pro Litvínováčka, v prohlížeči na telefonu dej aktualizovat, web by se měl natáhnout znovu a poté zkus přihlášení.
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Ptejte se RoT 09. úno 2014 19:28 #4129

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3831
Neznámý:

Litvínováček napsal:

Zdravím administrátory a prosím je o radu.Chtěl jsem si změnit avatar a bohužel se mi to nedaří.Je zajímavé,že když se přihlásím přes tablet tak tam mám již změněný avatar ale na PC mám stále ten původní.Jak to mám udělat aby se avatar změnil?A ještě jeden dotaz:Když se mi povede změnit avatar tak se mi ta změna projeví třeba až druhý den.Předem děkuji za odpověď,jsem PC analfabet
P.S.ještě by mne zajímalo jaký avatar se vám objevuje  u meho nicku na vašich zařízeních.Já mám na tabletu Sochi a na PC Schumachera

Ahoj,
vidíme Sochi avatar, na PC tedy použij "F5". Je to zapříčiněno tím, že každý prohlížeč si ukládá určité věci do mezipaměti a změna se tedy projeví při opětovném načtení stránek(aktualizaci cache v prohlížeči), což je ihned klávesou F5 a nebo jak píšeš druhý den, kdy vyprší timeout té cache (s3)
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Ptejte se RoT 07. úno 2014 21:10 #4071

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3831
Neznámý:

MTV123 napsal:

Tak jenom pro doplnění informací, ty "brikule" mi to dělá na SII a tabletu Prestigio, oba android. Na SII "4,1"  na Prestigio "4,1,2"

Ahoj,
mohl bych poprosit o fotografie na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.? Mám totiž iPhone a iPad na kterých web funguje, jak má, žádný "brikule" jak píšeš nepozoruji. A protože většina uživatelů změnu pro zobrazování na mobilních zařízeních kvitovala, nevím tedy, co přesně máš na mysli, nynější zobrazení by mělo být na mobilech a tabletech stejné jako na PC, tedy v pořádku. Třeba to ale bude jen nějaká maličkost, co nebude problém upravit. Jinak čistě mobilní verze, byla zapnutá v samém začátku, ale vzhledem k náročnosti webu, byla prakticky nepoužitelná. Takže jak píše Ptakulin, momentálně její nasazení neplánujeme.
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Ptejte se RoT 06. úno 2014 08:51 #3956

Avatar uživatele ptakulin Autor tématu
  • ptakulin
  • Offline
  • PŘEDSEDA ROT
  • PŘEDSEDA ROT
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 1172
Neznámý:

MTV123 napsal:

Zdarec, stale pozoruju nedostatky pres tlf.furt to chce abych se prihlaskl a kdyz se prijlasim tak to napise vhybu, dam zpet a ejjle, jsem prihlasen. Kazdou chvili se mi avatary zobrazuji v jiny velikosti a posledni: nemyslim si ze je stastne zobrazovani na tlf. Bral bych ciste mobilni verzi. Nepodavam to jako stiznost. Vazim si Vasi prace kterou pro nas fandy odevzdavate...

Přes veškerou snahu nelze klasickou verzi pro telefony připravit, nedovoluje to systém webu. Abychom zobrazování na telefonech pomohli co nejvíc, zafixovali jsme stránky (jejich velikost). Odzkoušeli jsme web na mnoha typech telefonů a byl funkční, stejně jako u náhodně dotázaných uživatelů fóra. Bohužel v tuto chvíli nemůžeme udělat pro danou věc více.
Díky za pochopení.
CHEZA JE HVĚZDA !!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Ptejte se RoT 30. led 2014 20:54 #2984

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3831
Neznámý:

kolatyr napsal:

Chtěl bych poprosit, aby u mého nicku nebyl kolemjdoucí, ale pirát. Děkuji. Pak bych se chtěl zeptat, co znamenají ty kuličky pod nickem a jaký důvod má to, že jsou různobarevné. Díky.

Ahoj Pepo,
změnil jsem ti to na Pirát, jak jsi chtěl. Co se týká těch teček, tak ve zkratce je to to počítadlo, jak je kdo "ukecaný". Čím více sytějších teček, tím ukecanější uživatel. Pak je ještě rozdělení dle barev:

Modrý - registrovaný uživatel
Červený - Administrátor webu
Fialový - Moderátor
Černý - Zabanovaný(spammer)
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum