Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 18. bře 2015 09:49 #23833

Avatar uživatele Travis
  • Travis
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1122
Tak jsem si rychle pročetl diskuze na idnes.cz a sport.cz ... A už zase jsem dojatej jak malej kluk a mám husinu po celém těle... Vždyť nám ten titul přeje snad celá republika !!!! Nesmíme je zklamat (s22) (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 09:40 #23832

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3011
fanouš: Fanouši, románek bude... ale napíšu ho až později, nejspíš o víkendu i ohledně chorea a celé série atd. Dneska jsem zase v robotě a není čas. Dokonce jsme to dotáhli u nás v práci až k takovéto ceduli (s2) (s2)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 09:32 #23831

Avatar uživatele Wayfarer
  • Wayfarer
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • jen se z toho neposrat....
  • Příspěvky: 260
fanouš: Zdar fanouši díky za předreport je krásné číst takovéhle zprávy a ještě lepší koukat na naší hru.Jediná škoda že utoho nemohu být s Vámi nemoc je holt kurva noo .Tak aspon u TV ale i když jste byli slyšet bylo to dost utopený nebo mě se to alespon zdálo ...Veliký obdiv a gratulace všem co tam byli jsem na Váas hrdý.... (s20) (s32) (s32) (s16) (s16)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 09:28 #23830

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
veverka: A románek by nebyl..?A nebo to je jen autor nažhavenej spisovatelsky v čase průseru s károu? (s2) (s7)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 09:14 #23829

Avatar uživatele chemizator
  • chemizator
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 215
Musim se připojit k těm co chválí Pardubičáky. Opravdu nás mnoho z nich cestou na nádraží zastavilo, gratulovalo a přálo nám titul. Mezi nima dokonce i dvojice polských fanoušků Tesly. Balzám na hokejovou duši po všech těch primátech z Varů, Plzně a Chomutova. (s20)
Sice to bude krutý, ale doufám, že to dnes už ukončíme. Možná to pomůže pročistit i atmosféru a vedení Pardubic...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 09:12 #23828

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3011
fanouš: Jdu si dnes pro něj... je to moc pěknej suvenýr.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 08:38 #23827

Avatar uživatele Urbajsz
  • Urbajsz
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 9
Čus lidi,

pokud jste si někdo po včerejším vynikajícím výkonu ještě rozmyslel a chtěl vidět dnešní mač na živo, nabízím dopravu Praha-Pce a zpět + dva lístky do sektoru 202. Dnes věřím ve čtvrtou výhru, jen tak dál CHEZA (s20) . Volat nebo psát na 725 845 356

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 08:29 #23826

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
Slíbený foto...Pro mě hezkej suvenýrek...k mání v Pardubicích ve fanshopu za 80 kč...
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 08:28 #23825

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7637
Tak položení hostujícího kotle by mi ani tolik nevadilo, kdyby se mi ve výhledu nepletlo to blbý skleněný zábradlí, jak oddděluje stání od sezení. Je mi jasný, že tam musí bejt, aby lidi ze stání nelezli na sedačky, ale aspoň by mohlo být celý průhledný bez těch černých částí, jsem se musel furt různě nahýbat, když se zrovna hrálo na tu protější branku, stál jsem přímo na pravým kraji sektoru zrovna u toho zábradlí. Bez toho zábradlí by bylo vidět úplně parádně.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 08:19 #23824

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3011
jack007: Za mě je třeba parbubickej a plzeňskej sektor pro hosty nejhorší v lize. Jak co se týče výhledu, tak i položení v hale...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 08:15 #23823

Avatar uživatele jack007
  • jack007
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1090
Nadruhou stranu, dat dva kotle vedle sebe byl taky zajimavej vymysl.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 08:08 #23822

Avatar uživatele Michal2
  • Michal2
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 60
Francouz a Jánský. Tady se rozplývají. www.mostecko.sever...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 07:34 #23821

Avatar uživatele gejza007
  • gejza007
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1475
Suk: Tady ale nešlo o politiku, ale o toho mluvčího! Ale nech to být!!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 07:02 #23820

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693
gejza007: Už zase politika ? Vždyť jsme se snad dohodli,že to sem tahat nebudeme,ne ? (s11)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 07:01 #23819

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693
fanouš: No,v Praze se prý dá snadno narazit na stádo sviní. (s2) To jsem teď zaslechl,když jsem nahlas četl tu Tvou zmínku o divočácích. (s3)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 06:54 #23818

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3011
Jeden ze zajímavých momentů včerejšího zápasu. Když jsem o přestávku hledal venku před halou kamarády, tak při návratu zpět jsem podržel nějaký mladší pardubický fanynce dveře. Načež ona mi příjemným hlasem a s úsměvem řekla, že jsme lepší a že nám přeje výhru. To jsem koukal. Dialog ještě neskončil. Než skočila do jejich sektoru, prozradila mi, že i pro ní má naše výhra pozitiva. Pokud vyhrajeme, nebudou psát zítra písemku ve škole, protože její paní učitelka je litvínovská fanynka a je s námi v kotli. Hezkej moment, kterej mi na dlouho zůstane v hlavě.
Tímto bych tedy rád vyzval paní učitelku, aby nezapomněla na dodržení slibu (s2) Díky (s5) (s2)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 01:36 #23817

Avatar uživatele hasici
  • hasici
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 1
Díky moc Rotu za neskutečný zážitek bylo to super přesně jak to psal p. Ptáček proč jet na výjezd tak že agitace zabrala (s32) (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 01:20 #23816

Avatar uživatele nowastorm
  • nowastorm
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 46
Chtěl bych touto cestou poděkovat za jeden z nekrásnějších zážitků mého života. Bylo mi ctí být zase s vámi a fandit Litvínovu. Choreo na venkovní zápas a takto provedené nepamatuji. Ptakulin je borec. Fandím Litvínovu od roku 1991, byť jsem z Pardubic. Vážím si všech, kdo jste přijeli do Pardubic, sám vím, že když jedu do Litvínova z Pce, tak to není zrovna pár kilometrů. Ani jsem nepočítal, kolik nás tam bylo.... Nicméně, je libo půllitr za 50,- ? :-)
Ještě jednou díky !!!

Pavel
*** tradice, srdce, bojovnost ***
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 00:06 #23815

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
Zdárec přátelé,právě jsem dorazil...Nečtu,rovnou píšu...Předesílám,budu tady figurovat jen a pouze jako ubohý PŘEDSKOKAN Veverečkovo,kterej jak doufám,brzo vypustí svůj profi slint...Pro nepříznivce tapet doporučuji rovnou-nečíst...
Pardubice,pro mě prostě hokejovej pojem...Martinec-Novák-Šťastný,později pak samosebou Hašan,Šejba,těch jmen se najde dost a dost.Mistři republiky,světa,NHL,OH...Super fandové,o kterých se kdysi říkalo,že patří k top v republice,hezkej stadion pro hodně lidí...Zkrátka,hokejovej pojem...
Po příjezdu hned vidíme naší venkoví rozcvičku.Vede je Mariánek Voda...Pohoda,klídek,humor,dobrá nálada...Né všichni tam jsou,nevšim jsem si Růči,Francíka,Vanty...Ale nehledal jsem je,možná tam byli...Jdeme si pro lístky,který nám dává hezká a příjemná slečna...a další přicházejí...Opravdu radost pohledět...To mi potvrzují i moji spolucestující kamarádi Venca a vám všem tady již známá fotocelebrita pilot Pavel...
Obcházíme halu,všude nás zdraví místní fans.Jsou v pohodě.Jdeme do haly,sedíme až nahoře pod stropem,přímo proti nám náš fans sektor s kotlem...Hokej zezhora je jinej...Ale máme víc přehledu.Od prvního buly je vidět,kdo je pánem na hřišti.Pardubky sice přitvrdily,ale očividně nám to nevadí.Hrajeme dobře,hodně je slyšet náš kotel.Jsem zklamanej z fandění(nefandění)Pardubičáků...Vůbec se to nedá srovnat s atmosférou našich dvou domácích zápasů...Všichni tři se shodujeme,jak obětavě naši hrajou.Jak padáme do střel(Tráva je cvok,padá i po hubě...),výborně hrajeme vzadu a dřeme jeden za druhýho...Výborně Francík.Stoprocentní výkon...Pardubice jsou bezbraní,nebýt naší chyby v obraně,nedali by ani toho jednoho...Co jsem si všímal,dobře zase rozhodčí...Zezhora musím uznat,že nás na ledě asi měli radši...Možná 50 minut jsme byli pány na ledě...zápas končí,oslavuje se.Zastavují nás domácí lidi,všichni dojednoho gratulují ke hře,k vítězství a co víc,všichni nám přejí titul...Hezky se to poslouchá a já se přistihuju,že jsem pyšnej,že patřím do lidí oblečených do těch hezkých barev... (s32) ...
Venku před halou si užíváme oslav Litvínova,tleskáme,zpíváme a veselíme se spolu s Ptákem,Veverkou,Josefem,Mogulem,Kozlíkem atd atd...Hezký to je,přiznávám...
Cesta domů je veselá a v pohodě.Pilot se ženou připravili báječnej keterink(řízečky,klobásky,okurky a to ještě doma zapoměl jitrničky a jelítka)...Hodujeme a jsme všichni rádi,že jsme jeli...Cestou dáváme ještě s posádkou Veverečky kávu v KFC,a tradá domů...Pípne mi SMS od Francíka...Je rád že jsme si to užili a říká,že to zítra budou chtít uzavřít,ikdyž Pardubky to prý nedají určo zadarmo...To víme,ale taky víme,co jsme ve třech zápasech viděli...Řeknu vám,dělá mi radost ta naše (s32) (s32) (s32) (s16)

p.s.V Pardubickým fanšopu mají hezký věci...Koupil jsem puk,kterej je přímo vyrobenej k semifinále Pardubice-Litvínov...zítra hodím foto...Pro fajnšmekry-hezká památka...možná hodně historicky ceněná,někdy bude...80 ká...čus (s3)

p.s.II. Vlastně ještě něco-ještě jeden zážitek... (s15)
Ještě v Praze,cca 80 metrů za mekáčem na teplický dálnici přímo před náma stádo divokejch prasat(nevím,7-8 kousků?)...Přeskočily zprava svodidla a šup,přeskočily i středový svodidla a tradá do protipruhu...Jedna svině byla líná,zůstala mi cca 5 metrů před čumákem,ale to už jsem jel krokem a na varovný blinkry...A jakoby nic,přešla zpátky...Ty vole,říkám si,před deseti minutama jsme jeli 180...uff..Domů jsem dojížděl už pak jak připodělanej...
Stádo sviní v Praze,no řekli by jste to...? (s3) (s1) (s12)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. bře 2015 23:40 #23814

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Jsem spokojen a zítra konec. další kolo s Brnem. Pardubice na nás nemají a naši hrají skvěle.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum
Další diskuse: