Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 21. lis 2014 23:25 #14977

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
ZdeFan: Hele rozhodčí chyby dělali, dělaj a dělat budou, tak jako je děláš ty nebo já. Pokud tam nějaká chyba byla, klub to posoudí a případně dá podnět k přezkumu. V každém případě to neovlivnilo výsledek zápasu, pokud byla proti nám. Ale co je podstatné, nebylo tam to, co ve Zlíně od Poláka - TEDY JEDNOSTRANNÉ ROZHODOVÁNÍ SE SNAHOU OVLIVNIT VÝSLEDEK ZÁPASU.
Zrovna tak si Třinec stěžoval na Lacinu v zápase s námi a my na Lacinu v zápase ve Varech. A měli pravdu. Ale opakuji, je rozdíl mezi tím, když rozhodčí neúmyslně chybují (to se stává a stávat bude vždy) a tím, pokud chtějí (jako Polák ve Zlíně) úmyslně ovlivnit zápas.

To Panenka:
Odpálil bych to bez toho bodu č.4, ten tam myslím nepatří. Nechci Ti radit, ale mohu-li, dávám Ti k posouzení malinko pozměněnou formulaci:
1. Jako šéf komise rozhodčích je přímo zodpovědný za výchovu a vzdělávání rozhodčích. Tuto svou povinnost zjevně zanedbává, čehož přímým následkem je zvýšený počet stížností klubů ELH na řízení soutěžních zápasů.
2. Jako šéf komise rozhodčích je přímo zodpovědný za prosazování IIHF pravidel a trendů do práce rozhodčích, tak aby byly minimalizovány rozdíly mezi zápasy ELH a zápasy mezinárodními. To má za následek zhoršenou pozici hráčů ELH v reprezentačních zápasech, kde se výrazně liší posuzování zákroků.
3. Svým veřejným vystupováním v médiích hrubě poškozuje dobré jméno domácí soutěže a znevažuje její důvěryhodnost vůči hokejové veřejnosti a sponzorům.


4.bod bych vynechal, ale je to prosím jen návrh k úvaze, není to berná mince.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. lis 2014 23:06 #14976

Avatar uživatele ZdeFan
  • ZdeFan
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 458
PANENKA: Je to takový plácnutí do vody, ale proč ne.
--)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. lis 2014 22:52 #14975

Avatar uživatele ZdeFan
  • ZdeFan
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 458
Jestli rozhodčí umožní soupeři, aby dali neoprávněný gól, tak tím samozřejmě ovlivní vývoj zápasu. A to se stalo a pak není možné říct, že rozhodčí nebyli až tak špatní. Dnes byli špatní, ten nepřehlédnutelný krosček tam prostě byl a z toho pak ten hráč, který se toho faulu dopustil zařídil neoprávněné snížení na 2:3. JInak chodím na domácí zápasy ale i na ty venkovní /většinou pražské/ a mám dojem, že naši litvínovský hoši hrajou venku v daleko větší pohodě než doma.
--)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. lis 2014 22:50 #14974

Avatar uživatele PANENKA
  • PANENKA
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 462
pavelpe: Koukal sem na tu petici.Mám to vodpálit ? (s2)
Ale nejdříve se mi k tomu pár lidí vyjádřete, ať se ujistím, že zase nedělám nějakou kravinu.Dík

Petice za odvolání předsedy komise rozhodčích Tipsport extraligy ledního hokeje pana Pavla Halase

My, níže podepsaní, nesouhlasíme s jednáním, vystupováním a hlavně rozhodováním pana Pavla Halase a požadujeme jeho okamžité odvolání z fukce předsedy komise rozhočích zejména z těchto důvodů:

1. Arogantní a značně neobjektivní posuzovaní.

2. Jeho rozhodování a praktiky mají velký dopad na mezinárodní scéně a náš hokej tím hodně trpí.

3. Je špatným příkladem pro hokej v České republice.

4. Vrcholem je rada rozhodčímu Romanu Polákovi, aby se bránil proti vyjádření GM HC Verva Litvínov Ing. Roberta Kysely a následné potrestání 4 rozhodčích, kde právě zmiňovaný Roman Polák, ač dělal nejvíce chyb, dostal nejmenší trest.


Pokud neodstoupí, budeme alespoň vědět a uděláme si obrázek, kolik lidí bojuje za nějakou změnu.

Vyjádřete se prosím svým hlasem !



Za vyjádření předem děkujeme

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. lis 2014 22:42 #14973

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
PANENKA: podle mě stejná, Kuba bude v druhý
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. lis 2014 22:41 #14972

Avatar uživatele PANENKA
  • PANENKA
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 462
lubbec: Já viděl ještě jednu hrubou chybu a to bylo v závěru zápasu držení Růčovi hokejky protihráčem a poté jdeme opět do 4 my a vezmi si co by se dělo, kdyby z toho dali góla na 5:5 a pak prohra v prodloužení nebo na nájezdy.Sudí by opět dvěma góly ovlivnili průběh a hlavně výsledek zápasu a tady by se to zase neskutečně rozjelo.Jsem rád, že to dopadlo takto.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. lis 2014 22:28 #14971

Avatar uživatele lubbec
  • lubbec
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 480
Tak jsem pročetl všechny příspěvky, ale podivuji se, že se tady dosti vymlouvalo na rozhodčí, ano udělali tam jednu velkou chybu v náš neprospěch, ze které vyplinul gól, ale další vyloženou chybu rozhodčích jsem tam neviděl, bylo také vidět, že hráči si dávali pozor, i Tráva to řekl o první přestávce. Já bych spíše řekl, že jsme se vrátili k dřívějším průběhům utkání, 1. a 3. třetina, 2. třetina je vždy pro soupeře. To jsme na začátku sezony neměli. Tam jsme hráli všechny tři třetiny.
Jinak velká pochvala klukům, protože doopravdy ten zápas ubojovali a také gratulace Majdymu za pěkný gól.
(s22) (s32) (s22)
Vše špatné je pro něco dobré. :D
Pro žlutou a černou dýcháme.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. lis 2014 22:21 #14970

Avatar uživatele PANENKA
  • PANENKA
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 462
pavelpe: Tak to vidíme stejně.
A ta 1 přesilovková lajna, až se vrátí Luky ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. lis 2014 22:16 #14969

Avatar uživatele PANENKA
  • PANENKA
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 462
Mě docela zarazilo a na druhou stranu příjemně překvapilo, že hrají dobře i po odchodu Hrni.Víte jak to je, rozdrbe se první lajna, přijdou přesuny a hnedle to de všechno do háje.Tady bohužel není nic znát a hrají stále velmi dobře.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. lis 2014 22:16 #14968

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
PANENKA: S Kubou si nedělej starosti, ten je schopen se během pár zápasů sehrát s kýmkoliv. Podle mého názoru půjde Kuba do 1.lajny a Růča se vrátí k Robinovi s Rosťou. Růča bude v 1.lajně dál na přesilovky. A až se (otázkou je kdy a jestli letos ještě vůbec) Franta vrátí, Kuba půjde do druhé lajny s Robinem a Růčou, Rosťa s Kamilem a Trávou udělají třetí údernou. Pominu-li přesilovky, jsou 1.-3. lajna vytěžováni stejně a tak to nikoho neurazí.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. lis 2014 22:15 #14967

Avatar uživatele gejza007
  • gejza007
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1475
Já jsem viděl dneska pěknej zápas. Nevím jak vám, ale mě to tam dneska v tý TV připadalo jako strašný letiště. Proto to vypadalo jak vypadalo. Točili nás v našem pásmu, protože jsme nestačili pokrejvat jejich hráče. Olmík hrál pěkně, ale moc je nepodržel golmánek co u nás čaroval. Jako hlavní příčinu toho, že dostáváme hodně gólů vidím to, že momentálně při počtu zraněných hráčů ( jak beků tak i útočníků), nemáme v poli odpovídající hráče co nazačátku sezóny, v tom nemyslím nic zlýho proti těm co bojujou za Chezu teď, ale drobnej rozdíl v tom je. Takže v neděli na Vítkách budem chytřejší!!!!! ŠLAPEME (s32) (s32) (s32) (s32) (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. lis 2014 22:10 #14966

Avatar uživatele Hornet
  • Hornet
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 933
pavelpe: jj souhlas, Olomouc předvádí sympatickej hokej

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. lis 2014 22:08 #14965

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
Jinak nevím jak pro vás ostatní, ale pro mě je letos Olmík nejpříjemnějším překvapením v ELH. Myslel jsem si, že až opadne nadšení z postupu, půjdou výkonem dolu, ale oni hrají pořád stejně. Řekl bych, že na tom má velkou zásluhu Dopita. Doplnili partu bezejmenných kluků pár zkušenějšími hráči a postavili to na nasazení a bojovnosti. A rozhodně netrpí nějakými megalomanskými projekty a velkohubostí jako Chomutov. Váží si, že v té ELH jsou a se skromností jdou zápas od zápasu a sbírají body.
Když vidím kluky jako Rác, Zuzin a další, kdo o nich co věděl - pár těch, co sledují 1.ligu a následnou baráž nebo slovenskou ligu. Hráli dobře už tady a hráli dobře i doma.
Bojovnost a nasazení by jim mohlo závidět mnoho "zkušených extraligových harcovníků" v jiných klubech.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. lis 2014 22:02 #14964

Avatar uživatele PANENKA
  • PANENKA
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 462
pavelpe: Jsou to hrozně těžké zápasy na psychiku, ono i o 3 góly vedení, není vlastně nic, hokej je rychlá hra, góly padají i 2 třeba během 10s.Vem si ve Zlíně, vyloučí nás za nesmysl do tří a promění obě přesilovky, hnedle máš z krásných a pohodových 2:5 najednou 4:5 a pak je to hodně o hlavě + soupeři to vleje novou krev.Ve statistikách má Zlín 1 gól z přesilovky, ale 2 padly 4-5 s po trestu, takže se nestihneš z trestné vrátit.Hrát třeba oslabení 4 / 5, tak to můžeme ubránit a plácáme dál 2:5.Dnes to samé 1:3, faul a 2:3 a najednou začnou lítat jako blázni a v hlavách už ty kluci třeba mají to podvědomí ze Slávie a ze Zlína, že se to nesmí opakovat, pak přijde přesilovka a je to 3:3.Někdy mi to ani nepřijde jako uspokojení, ale prostě smůla, že se to takhle semele.Na Slávii to bylo něco jiného, tam to uspokojení bylo velké a hlavně viditelné.Ale je pravda, že jak vedeme o 2, je hra vlažnější.Nemusíme truchlit, máme mraky bodů, hrajeme dobře a do poslední čtvrtiny se karta obrátí, protože tyto psycho zápasy, pokud si udržíme formu, nám budou v poslední čtvrtce u (s26) a nebudeme hrát pod tlakem jako týmy, které budou hrát o playoff.
Pokud dopadne ten Kuba, tak to bude paráda, horší to být ani nemůže.
Jen mi vrtá hlavou jak se to pak poskládá ? Teď je to jasné, šel by asi k Vikimu a Jánymu a Růča zpět do druhý, v přesilovkách asi místo Filipa, ale co, až se vrátí Luky ? Tu bude hustá tlačenka jak v lajnách, tak v první přesilovce.Tam si myslím, že to odnese Rosťa do třetí a nebo Jány, ale Jányho je do třetí škoda.První přesilovková potom bude oříšek, ale spíš to tipuji, že to odnese Jány.Dva praváci v přesilovce pod sebou je vždy velká výhoda a pro soupeře velké nebezpečí.
Jak to vidíš, že by to mohlo být ?
Já už tedy maluju a ještě není nic hotové, ale věřím a hlavně Kubovi přeju, aby v těchto těžkých chvílích našel sílu a v hokeji právě odreagování od toho hořkého a svým uměním bavil nás litvínovské fanoušky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. lis 2014 21:55 #14963

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
Stery: Dej jim trochu času, my kroutíme 56. sezónu, oni zas po dlouhé době 1. Časem se třeba budou kultivovat. Navíc tam asi chodí dost lidi místo fotbalu, když Sigma sestoupila. A víš jací ichtylové jsou fotbaloví fans.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. lis 2014 21:52 #14962

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
To Stery: Tady máš ohlas z Olomouce
Prohrát s Litvínovem 5:4 neni ostuda, ale je to dnes hrozná skoda! Dnes jsme nestíhali v obranné cinnosti, oni se snadněji prosazovali, uvolnovali se za naši brankou a odtud nahrávali na (az příliš často!) malo pokryteho hráče (z toho byl 1.a3.gol). A dnes jsme byli kupodivu slabší i v nasazeni a bojovnosti, Litvajz padal do střel,(zblok. střely myslím 5:20 pro ně!!!). A potom individuální chyby našich obránců (minely na útočné modre). Rozdilovy hrac podle me byl dnes Rucinsky - stále neuveritelne bruslí, vedeni puku unikat, v podstate mu ho nejde sebrat, nadhled...to tedy klobouk dolu! Vosvec dnes bohužel nechytil nic "navíc"

Vidíš, že i v Olomouci jsou soudní lidé, kteří dokáží ocenit výkon soupeře.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. lis 2014 21:51 #14961

Avatar uživatele Stery
  • Stery
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1079
pavelpe: To je pravda no, ale zajímavé, že třeba u nás se takovéto pokřiky proti soupeři už moc nepraktikují. Dříve bylo hodně oblíbené to známé: Sparta, bu*** parta, což v posledních asi dvou sezonách možná úplně vymizelo. Jen na Vary se občas najde nějaký ten pokřik, ale to opravdu řve jen stěží 30 lidí.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. lis 2014 21:43 #14960

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
Rádě: No já nevím, dnes u ovcomrdů vyloučení 0, Plzeň 5. Tak to asi bude ten nový trend. Plzeň si nestěžuje, v rozhovoru plzeňští jako jediní prostatiky chválili. Tak asi jim to vyhovuje. Vzhledem k tomu, že to jsou dvě mužstva největších prasáků v ELH, tak ať si ve vzájemných zápasech dělají co chtějí.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. lis 2014 21:37 #14959

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
Stery: Ale jo, znáš to, když se prohrává, máš blbou náladu a snadno podléháš okolí. Pak se najde pár volů, kteří začnou skandovat takovéto hlášky a spousty normálních fans se nechají strhnout. Navíc většinou v kotli bývá spousty mladých lidí (a co si budem nalhávat často připitých), kteří ten sklon k radikalitě mají přirozený.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. lis 2014 21:36 #14958

Avatar uživatele Rádě
  • Rádě
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 395
Dobrý den všem,
myslím si, že kauza "rozhodčí" zatím plní svůj účel, pro který ji Kyslík otevřel. Udělal se vítr, vyčistil se vzduch, zdá se mi, že většina klubů vidí klesající úroveň rozhodčích jako velký problém. Navíc se mi zdá, že zainteresované strany přistoupili k problému s pozitivní snahou vše vyřešit.
cesta je cíl

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum
Další diskuse: