Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 15. lis 2014 13:53 #14348

Avatar uživatele marty69
  • marty69
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1982
Francík na tweetu a dobrá reakce pod tím od Vošvrdy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 15. lis 2014 13:51 #14347

Avatar uživatele peshek
  • peshek
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1672
puste si rychle radiozurnal...mluvi Zeman...(ne ten nas obrance - prezident)..a bude mluvit Klaus..to se to krasne posloucha...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 15. lis 2014 13:51 #14346

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
fanouš: Mohli jsme ho vzít k nám. I když cena bude někde kolem 1.5 mega a pokud Most dotujem z našich peněz. Hráč je to pořád dobrej. Nemůžu si pomoci a přijde mě to jako bysme platili hráče pro konkurenci. vylepšili ho a poslali jako dáreček.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 15. lis 2014 13:48 #14345

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
chemik19: Polák to včera posíral přímo prej před vočima s.Halase...Co myslíš že bude?Nic...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 15. lis 2014 13:46 #14344

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
Alexi: No dalo se to čekat,že se Divoch v Mostě nevohřeje...Hele von je to dost možná že neoblíbenej plejer do kabiny,ale na ledě je znát.Pro Most odvedl fůru práce,tým s ním v sestavě hrál určitě disciplinovanějc...Ale asi ho pro 1.ligu je pořád škoda,no.Uvidíme jak on zejtra u nás.Podruhý tady během necelýho měsíce a půl říkám,pro Most velká škoda...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 15. lis 2014 13:43 #14343

Avatar uživatele chemik19
  • chemik19
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 313
To by nám měli zítra filmaři zaplatit lístek na hokej když budou natáčet záběry ze zápasu a mi diváci tam budeme jako komparz (s2) (s2) (s2) .
Ke včerejšku se už nemá cenu vyjadřovat když z toho udělali rozhodčí bramboračku ve prospěch paštik jsem zvědav jestli za to dostanou nějaký trest hlavně Polák to není jediný zápas který posral.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 15. lis 2014 13:38 #14342

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
peshek: Kámo neblázni voe...Oni to neví sami hráči na střídačce,neví to samotní vyloučení natož,my diváci...A víš co je (s26) ?Oni to nebudou dost dobře možná vědět ani ti sudí...Podle mě tam padlo nějaký choulostivější slůvko,no...Di to zahulit a zapít,no,co s tím taky už jinýho... (s2) (s2)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 15. lis 2014 13:32 #14341

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
PANENKA: Přesně tak to bylo. Nemám ani náladu to rozepisovat. Z krásného zápasu udělali frašku a výkon našich hráčů zastínil sudí. o soupeři nemá ani smysl psát. byl zralelej na debakl (s7)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 15. lis 2014 13:27 #14340

Avatar uživatele PANENKA
  • PANENKA
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 462
peshek: To totiž ani rozhodčí nevědí, asi 5 min. se nehrálo, protože nevěděli koho vylučují a za co.Zeman na ledě vůbec nebyl, byl tam Karlik s Frolem.Růča dostal za nedovolené bránění, ale to vůbec nevím kde sebral a pak Polák nevěděl kdo a co, druhý rozhodčí ukázal držení a nakonec hákování, to bylo asi na Frola, ale ani to mi nepřišlo jako faul, měl ruce podél těla Čajánka, ale ten upadl, tak asi proto.A jak nevěděli kdo, tak ukázal na Zemana a ten mu řekl, že nebyl na ledě a zůstal stát a Polák na něho znovu ukázal, Zeman mu znovu na dálku řekl, že nebyl na ledě a Polák jak byl nasranej, že neví koho vylučuje, tak písknul a rezolutně ukázal, že půjde on.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 15. lis 2014 13:25 #14339

Avatar uživatele peshek
  • peshek
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1672
MMM: dobre takze uz s easi nedozvim nikdy za co byly vylouceeni 2 nasi hraci najednou.?!?!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 15. lis 2014 12:56 #14338

Avatar uživatele MMM
  • MMM
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2252
Doufam,že ty rozhodčí budou aspon vetovat.....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 15. lis 2014 12:49 #14337

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
peshek: Já jsem sledoval ten daný moment a sám z toho nic nevím. A ten Jirka na ledě nebyl. A za co Martin dostal panenku taky jsem jaksi nepochopil. První gol byl po faulu na Lukáše a stejně to uznal

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 15. lis 2014 12:43 #14336

Avatar uživatele peshek
  • peshek
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1672
Alexi: dobre,,,,,ale za co...prece jen byl nejaky oficielni verdikt ne?Preci nemohli 2 lide udelat faul ve stejnem cas (ale jo jde to)...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 15. lis 2014 12:16 #14335

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
peshek: Sám bych Ti to řekl,ale nechápal jsem. Viděl jsem jen,že ukázal na Martina a to nebyl ani Jirka Zeman na ledě.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 15. lis 2014 12:13 #14334

Avatar uživatele peshek
  • peshek
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1672
za co vlastne dostali tresty ti dva kdyz jsme sli do 3..myslim za co fakt byly vylouceni..za co konkretne?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 15. lis 2014 11:49 #14333

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7634
Hlavně by to byla škoda pro Lukyho samotného, má nakročeno na to být nejproduktivnějším hráčem ligy nebo nejlepším střelcem (nebo obojí) a zraní se nebo spíš zraní ho soupeř. To se mu stalo i v minulých letech, skvělá forma, nejlepší hráč, pak zranění, na několik zápasů vypadne a už se zpět na výsluní nevrátí. Tak snad to nebude vážné.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 15. lis 2014 11:33 #14332

Avatar uživatele Stery
  • Stery
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1079
Francouz, Hanzl a Chaloupka v sobotu trénovali.

Tak aspoň nějaké pozitivum.. Ví aspoň někdo, jestli je to s Lukym vážné? Je mi jasné, že zítra asi nenastoupí, ale jestli je to jako u Guly nebo Sklendy, tak nám teda pomáhej bůh..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 15. lis 2014 11:27 #14331

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Takže šok dne. Divíšek posílil Slávii a do konce sezony. Zítra proti nám nastoupí!! To jsou zprávy po ránu krásné (s7)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 15. lis 2014 11:14 #14330

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
pirduch: Problém sudích bych neviděl v tom, že dělají chyby. To je naprosto normální, stačí se občas podívat na NHL, co tam vyvádí. Já pochopím, že sudí jeden zápas nezvládne. I to se může stát. Problém sudích vidím v té nulové autoritě a tom, že dokážou dělat chyby jen na jednu stranu. Nemyslím si, že si autoritu člověk získá arogancí, kterou u našich (podotýkám že některých) sudích vidíme. Minář dělal chyby, ale rozhodčí to byl dobrý.
Na tom rozhodování mě nejvíc štve jiná věc. Buď teda nasadím přísný metr a budu vylučovat za vše nebo nechám hrát hokej a budu vylučovat za to, co vybočuje z běžné hry. U našich rozhodčích ale nikdy nevíš, co se bude dít. V 1.třetině ti odpískají vše, v 2. nic a ve 3. něco. A to je nejzásadnější problém. Kdo někdy něco hrál, ví o čem mluvím. Na to se nejde ani připravit a je velmi složité se tomu přizpůsobit. Navíc k tomu připočtu ty jejich "kompenzace" a je vymalováno. A teď nemluvím o včerejším zápase, ale o celkové úrovni rozhodování. Máme odehráno 20. kol a pokud se podíváme na to, kolik zápasů už fatálními rozhodnutími sudích bylo ovlivněno, přijde mi to neadekvátní (míněno tím různé technické góly, postavení nepostavení hráče v brankovišti, góly nególy a další "pozitivní" rozhodnutí).
Jinak jsem zvědavý, kdo bude v neděli za nás hrát - rozpadly se nám první dvě lajny. Takže asi:
Hübl - Jánský - Ručínský
Trávníček - Piroš - Martynek
Majdan - Gerhát - Šrámek
Písařík, Jurčík
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 15. lis 2014 11:01 #14329

Avatar uživatele kozel
  • kozel
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1164
fanouš: Horyho jsme párkrát vyvolávali . Snad to trochu pomohlo .

Já jsem za bod spokojen . Sice mohlo být více , ale zadaří se jindy .
Litvínov

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum
Další diskuse: