Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 27. srp 2014 16:53 #9732

Avatar uživatele MÁCA75
  • MÁCA75
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 3
fanouš: ddík za odpověd a kdyžtak ten máca

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 16:35 #9731

Avatar uživatele MÁCA75
  • MÁCA75
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 3
veverka: DÍKY ZA ODPOVĚD JEN ŽE JSEM HO POSTRÁDAL NA SOUPISCE

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 16:34 #9730

Avatar uživatele CíbaSKS
  • CíbaSKS
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • #Spolujsmesilnější
  • Příspěvky: 882
Tak junior z ČB rok bez hokeje. Jsem rád že nějaký trest dostal.
Litvínov (s22)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 16:24 #9729

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
veverka: p.s. A když by Máca chtěla(nebo CHTĚL??) ho vidět LIVE,tak dneska od půl 6 špíluje v Brixu proti zrzavejm fuchsům z DDR... (s17)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 16:17 #9728

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3007
MÁCA75: Ahoj. Hraje v Mostě. Měl určité disciplinární potíže a proto ho klub přesunul na farmu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 16:02 #9727

Avatar uživatele MÁCA75
  • MÁCA75
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 3
ZDAR CHLAPCI DĚVČATA CHTĚL JSEM SE ZEPTAT JESTLI NEVÍTE CO JE S KOUSALÍKEM JESTLI ODEŠEL JINÁM NEBO JE ZRANĚNÝ ŽE VŮBEC NEHRAJE DÍKY MÁCA

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 15:38 #9726

Avatar uživatele marketka0001
  • marketka0001
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 193
Zítra budou připravené ve Fanshopu další průkazky a to:

38, 122, 125, 126, 127

Poštou : 93, 123, 125

PS: Nejen já, ale troufám si tvrdit, že všichni máme radost jak se naše řady rozrůstají (s3) (s20)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 14:55 #9725

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3007
Alexi: Do toho určitě nemáme právo klubu fušovat.. Samozřejmě, můžeme při dalším jednání s vedením klubu tuto myšlenku nadhodit, zda se plánuje nějaká ročenka k 70. výročí vzniku klubu?
Co se týče rozhovorů s hráči i činovníky klubu atd, v rámci našeho webu s tím samozřejmě počítáme a osobně brzy budu jeden z rozhovorů realizovat a následně Vám jej zde odprezentujeme.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 14:55 #9724

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
Alexe bych zvolil týmovým knihovníkem,kronikářem a vedoucím tiskového střediska...Jsem za všema údy,co mi bůh nadělil...... (s3)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 14:52 #9723

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
veverka: Já vím,a proto klobouček... (s20) (s22) (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 14:50 #9722

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
veverka: I ročenka by byl skvělý nápad. Jediny asi problém spiš vidím udělat fota hráčů. Pokud by klub dal souhlas tak si myslím,že by se to dalo realizovat. Jen fotograf co to provede a kolik by za to chtěl. Pokud bys chtěl udržet starý model ten roku 2004 kdy vyšla ta poslední. Počital bys i na rozhovory s hráči a plus i na mladežnický hokej? Jo překvapilo mě,že začátek 1 kola ,kdy hrajeme s Vary je v 18 hodin? Je tomu tak a co je k tomu vede? Vždycky jsme hrávali 17.30 a přece se mluvilo o tom,že nebudem měnit časy.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 14:40 #9721

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3007
Alexi: Ahoj.
Sami přesně nevíme, kolik různých pokladů tento archiv skrývá? Viděli jsme opravdu jen velmi malý zlomek. Nejdříve se tím vším probereme, zaarchivujeme a pak snad z toho budeme schopní udělat nějaký výstup. Hlavně ho tedy zpřístupnit v elektronické podobě našim členům a přispěvatelům, aby do něj mohli nahlížet.
Dostali jsme již tip i na spisovatele s vazbou na Litvínov. Je to samozřejmě trochu předčasné a nechci slibovat hory, doly, ale snad budeme schopní v tomto smyslu podnikat kroky, které by potěšily a zajímaly širší hokejou veřejnost. Litvínovské fandy však především..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 14:31 #9720

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
veverka: Zdarec. Nejhorší by bylo začít to psát od založení. docela bych i byl pro nápad. Vypustit tuto byt důležitou kapitolu. Než se Ti podaří ju načíst a hlavně získat k ni ty správné informace. Hodně pamětníků už bohužel nežije a docela není jisté zda se podaří sehnat prameny.
Sám bych přidal návrh vzít model jak to dělá Kozel a jeho stránky. K tomu Použít název encyklopedie našeho klubu. Dát tam jen posledních 25 a brát jako začátek od roku 1990. Krom toho dát šanci našim všem fandům ,aby jsi mohli vybrat ty o kterých by se psalo.
Jedna část by obsahovala jen hráče. Jako přiklad 5 brankářů,25 obránců a 50 útočníků. Vybrali by se od roku 1990 a každý by jsi zvolil koho by chtěl a Ti co by byli zvoleni by v ní pak byli. Druhou část by tvořila kroniku každého ročníků až k tomu poslednímu. Jako pramen by se dalo využit i knížek našich soupeřů. Pár jsem jich četl a někdy je opravdu hezky psáno o našich hráčích. Vždycky se zapomíná na trenéry a i v té klubové tam tam bohužel o nich není zmínka. Moc jich na lavičce nebylo a tam bych se přimlouval za všechny. Pokud by se psala celá historie tak to zabere několik let. Opravdu začátky se budou těžce sehnat. Jedině,že by někdo vlastnil sbírky nebo kroniku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 14:25 #9719

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3007
fanouš: Určitě brzy uděláme. Nevím, jestli se máme všichni tak rádi, ale fakt mám radost, že vidím za tou naší snahou nějaký reálný výsledky a kvůli tomu jsme do toho všichni zúčastnění šli. Chtěli jsme něco změnit, ne jen remcat v Nudli a ono se to daří (s1)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 14:21 #9718

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
veverka: Tak to je nádherná zpráva...Fakt!Když se tady tak máme rádi,neuděláme nějakou skupinovou legrandu??? (s2) (s2) (s4) (s4) (s27) (s27)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 14:16 #9717

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3007
Zveřejnění informací ohledně litvínovského archivu strhlo vcelku vlnu pozitivních reakcí. A tou zatím největší je, že ROT obdrží od "anonymního" dárce, mého dobrého přítele a zároveň velkého litvínovského fandy pro účel zakoupení tohoto archivu částku 10.000,-
To je skvělá zprává, jak říkáme my sudeťáci "It made my day" (s2)
Ne, vážně, velmi mě těší, že naše fanouškovská platforma pomalu začíná splňovat svůj účel - semknutí fandů, zlepšená komunikace s klubem a vůbec celkově to naše bytí a žlutočerné obrození v týhle nelehký, apatický době začíná přinášet lidem pozitivní náboj.
Díky za to (s20) (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 01:02 #9716

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
marketka0001: Markét, jsem dobrý čtenář, viděl jsem jen dvě sezóny, má jich byt 50, ale toho materiálu je moc, to si nedokážeš představit.Jen tyhle stránky vážili 10kg!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 00:47 #9715

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
fanouš: Souhlas bez diskuze, byl výjimečný, skromný a ferový člověk, mockrát jsem s nim diskutoval a navždy zůstane v mych vzpomínkách jako skvělý chlap

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. srp 2014 23:32 #9714

Avatar uživatele lubbec
  • lubbec
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 480
Ty materiály, to musí být nádhera, dobře jsi to nazval "Zlatý grál". To když budeme jako fan klub vlastnit, tak nám to bude moc a moc lidiček závidět. Sice nevím o jakou částku se jedná, ale pokud budu moci z mého důchodu jistě přispěji.
Vše špatné je pro něco dobré. :D
Pro žlutou a černou dýcháme.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. srp 2014 20:54 #9713

Avatar uživatele AlcoholBased
  • AlcoholBased
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 603
Honza: Ahoj Honzo, co čtvrtek jdeš konečně na značku? Ty jsi vtipálek, ale teď nějakou starou třeba i zrezlou Jawu sháním, tak kdyby jsi o někom věděl komu třeba stojí ve stodole, tak dej vědět......ta okurkovka je fakt dlouhá, tak se budu hrabat příští okurkovku v Jáwě než sedět doma s manžetkou!!!! (s2) no možná í mimo tu okurku.... (s3)
direktivou si respekt a uznání nevynutí nikdo.......

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum
Další diskuse: