Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 19. srp 2014 23:36 #9586

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
veverka: Tak tak,jel jsem náhodou kolem...Mě se to líbilo,no.Samosebou bylo vidět že je to přáteláček,nešlo se až tak úplně nadoraz,ikdyž pár faulů tam bylo.Nevím ale,jestli to bylo tak strašný na 5+dokonce...Naši o sobě víc věděli,kdybysme vyhráli 5:1 nebylo by to nic k divení...Asi tak 3 jasný góly do prázdný jsme nedali,nebo to cinklo tyčí...Ale mám dobrej pocit z mančaftu,jsou myslím v pohodě-dobrá parta a to se to tady v minulosti moc nemuselo...Zajímavý bylo sledovat dění v bráně,na bidle Francík,vedle něj Ory s kamerou a noťasem a na ledě bažant...Nehci to nějak moc z jistých důvodů pitvat a dělat chytrýho...První gól jasně Sukyho(Kratěna mu vypích puk,kterej chtěl rozehrávat),ale jinak dobrý...Spokojenost...Super je že mu Francík a samosebou Ory hned říkají co a jak,navíc pak mají kameru a večer to pak doma vidí...Takže z Plzně celkem pohodová nálada .Plzeňský fans jsou fakt ale divný,ale to tady asi všichni víme...takže tak,no..čus

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. srp 2014 22:33 #9585

Avatar uživatele ala003
  • ala003
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 2
Tak jsem byl dnes v Plzni omrknout Chezu a byl jsem mile překvapen.Hrál se slušný hokej,ve kterém měl bruslařsky navrch Litvínov,ktesý působil svižněji a bylo vidět,že se snaží o nějaký systém,oproti na náhodu hrající Plzni.Nelze to přeceňovat,ale ani nevnímat...Mladíci..Pisařík,Jurčík,Pavelka,i ostatní hráli velmi dobře a na koho jsem byl zvědavý,tak to byl Ručinský...Byl výborný! Ve 43 letech a po pauze hrát tak lehce,to klobouk dolů...Snad bude hrát dál a s nim celá Cheza už konečně udělá pořádný úspěch!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. srp 2014 21:46 #9584

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
veverka: Už se těším a to moc. ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. srp 2014 21:22 #9583

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3009
Mogul71: Pic kámo, měly by být, dneska je urgoval. Hanz už dneska asi nebude páč je po šichtě a teď jsme ještě dořešili ropácký kulichy a šály. Myslim, že se budou líbit.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. srp 2014 21:03 #9582

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
ptakulin: Doufám, že v nové mikině

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. srp 2014 20:54 #9581

Avatar uživatele Honza
  • Honza
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2716
Unihoc10: Ne stará dobrá Plzeň, ale stále stejná Plzeň (s3) (s5)
My jsme HC Verva Litvínov...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. srp 2014 20:41 #9580

Avatar uživatele ptakulin
  • ptakulin
  • Offline
  • PŘEDSEDA ROT
  • PŘEDSEDA ROT
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 1172
Prosíme přihlášené účastníky sobotního zájezdu do Drážďan, aby měli připraveny peníze nejen na cestu (100,- Kč pro členy / 150,- Kč pro nečleny), ale i 6 EUR na vstupenku. Platba proběhne v autobuse, lístky jsou již nachystány na místě!!!
CHEZA JE HVĚZDA !!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. srp 2014 19:11 #9579

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3009
Návštěvnost na MS bude dobrá, o to se nebojím. Pro řadu lidí jsou tyhle peníze zanedbatelné. Já osobně budu sledovat MS nejspíš jen v telce, páč naše sezona (a ta má prioritu) mě stojí nemalé peníze, ve Sportce to na první u mě stále nevypadá a v létě bych rád jel na dovolenou a nikoliv jen vzpomínal na MS... I když kdo vi? (s1)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. srp 2014 19:03 #9578

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3009
Koukám, že kluci se v Plzni snaží. Jsem přesvědčenej, že Fanouš je na místě a dá nám následně podrobnější report..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. srp 2014 19:01 #9577

Avatar uživatele lubbec
  • lubbec
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 480
pavelpe: Tak to jsem zvědavý na návštěvnost, když cena vstupenky na zápas je 1/10 mého důchodu. (s6)
Vše špatné je pro něco dobré. :D
Pro žlutou a černou dýcháme.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. srp 2014 17:51 #9576

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3830
pavelpe: Nebudu už otevírat to téma s IH, napsáno už bylo asi vše.
Jen ohledně té statistiky...Jarda má pravdu, díky tomu, že si web spravujeme sami, máme statistiky opravdu hodně podrobné a nejsou to jen statistiky, ale třeba i rozlišení monitoru nebo, že 9,85% z celkového počtu uživatelů zobrazujících tyto stránky na mobilním zařízení používá APPLE iPAD, což jsou věci, které nám v určitých věcech také pomáhají (s3)

EDIT: V přípraváku udělat faul na 5+KO? (s16) Stará dobrá Plzeň...
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. srp 2014 17:09 #9575

Avatar uživatele AlcoholBased
  • AlcoholBased
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 603
pavelpe: JJ ty ceny to je fakt masakr (s19) ale myslím, že bude plno (s3)
direktivou si respekt a uznání nevynutí nikdo.......

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. srp 2014 15:41 #9574

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
Teď trochu z jiného soudku.
"Ceny vstupenek na jeden zápas základní skupiny se pohybují od 190 Kč do 1690 Kč. Na čtvrtfinálové zápasy bude možné zakoupit vstupenky v cenových relacích 2390 Kč a 2990 Kč.
Vstupenky na semifinále v pražské O2 Areně jsou v hodnotě 4690 Kč a 5790 Kč, ceny vstupenek na zápas o 3. místo jsou 4290 Kč a 5390 Kč. Souboj o světové zlato mohou fanoušci sledovat po zakoupení vstupenek v hodnotě 7190 Kč resp. 8990 Kč."

Nejlevnější lístek na český tým ve skupině bude stát 1290,-kč. No jsem na to zvědav, aby to nevypadalo jako ve Švédsku a Finsku, kde se hrálo často za "oslňující návštěvy" 1000 diváků.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. srp 2014 15:14 #9573

Avatar uživatele kozel
  • kozel
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1164
Extraliga juniorů - 2.kolo Mladá Boleslav 3:2 LITVÍNOV . LITVÍNOV vedl po 1.tř. 2:0 .
Litvínov

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. srp 2014 14:52 #9572

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
veverka: OK, nemám problém s tím, že máme rozdílné názory, jen mě prostě přišel Vráťovo příspěvek neúměrný k situaci. Určitě se neshodneme ohledně statistiky návštěvnosti webových stránek, protože ji můžeš mít sebepodrobnější, ale ve vztahu k prostředí českého internetu je nevypovídající.
Jinak souhlasím s níže psaným příspěvkem - udělejme za tím tečku s tím, že na účast či neúčast jsou tu různé názory.
Jen si ještě dovolím jednu poznámku - pokud chtěli klub (fanklub s tím asi nemohl příliš dělat) vyjádřit úctu IH, pak mi jako daleko důstojnější a vhodnější připadá akce v prostorách ZS. A nemíním tím, že to musí být naganská parta - mohlo se jednat o jakýkoliv zápas veteránů a bývalých hráčů Litvínova, nebo něco v tom stylu. Účast by byla zcela určitě důstojnější díky propagaci, které by se nepochybně chytila i média.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. srp 2014 13:19 #9571

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3009
AlcoholBased: Nebral jsem to jako narážku na ROT. Jen samozřejmě každý z nás víme, že taky máme co zlepšovat a snažíme se zatím jít. Ano, fanatici jsme, doma to slýchávám, určitě nejen já, dost často (s2) (ahoj Janí (s1) )
Potenciál tu je velký, pole málo orané, souhlasim Proto věřím, že v následující sezoně se po nastalých změnách, začneme hýbat kupředu výrazněji.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. srp 2014 11:30 #9570

Avatar uživatele AlcoholBased
  • AlcoholBased
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 603
veverka: Jardo v pohodě, ode mne to určitě nebyla narážka, nebo výtka vůči ROT jsem za vás (těch pár fanatiků v dobrém myšleno!!!) strašně rád, protože bez vás by to tady chcíplo úplně!!! Mě jen strašně sere to, jak klub neumí využít ten obrovský opravdu obrovský potenciál který tu máme, kdyby tu nebylo na čem stavět, tak čert to vem, ale tady je tady se psala historie hokeje! A v tomhle případě obzvlášť by mělo jít vše osobní stranou a to bez jakékoliv diskuse!!! O.K. pojďme se dívat do předu, při pohledu dozadu se mi dělá nevolno........ (s20)
direktivou si respekt a uznání nevynutí nikdo.......

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. srp 2014 10:46 #9569

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3009
AlcoholBased: Ahoj. Ano, nejde o čísla. Jen jsem tím chtěl doložit, že i přes velmi pozdní oznámení, přečetlo si příslušnou informaci dost lidí.
Co se týče k průběhu a provedení akce, musim bohužel jen souhlasit. Nepřišla mi dostatečně důstojná. Vzhledem k tomu, jaká osobnost IH je a co pro hokej vykonal, byla to zfušované od A do Z. (s6) Musíme se ještě mnoho naučit (myšleno nejen klub, ale i nás), aby se pro příště podobné seky neopakovaly. Vím, že navenek to není moc vidět, ale i v klubu se pomalu určité mechanismy nastavují jinak a my se k tomu snažíme přispět, tak aby byl slyšet názor nás z dola a byl na něj brán ohled. Zlepšení pomalu jsou vidět a věřím, že je fandové v průběhu sezony, jak budou realizovány, ocení. Musíme mít ale trpělivost. Není to tak snadné, jak bychom si mohli myslet a nelze vše změnit mávnutím proutku.
Co se týče zápasu v Jihlavě, jsem z toho velmi zklamán, protože morální právo na ten zápas máme my, Litvínováci. Bohužel Albiho neshody se současným vedením nejspíš zapříčinily své a proto je zápas tam, kde je. Přiznám, že neznám přesné důvody, proč se mač nehraje u nás, ovšem domyslet si je můžeme.
S chlapama můžu jen souhlasit, tohle si Ivan nezasloužil. A připomínka, že v CV by s touto příležitostí naložili výrazně jinak, je správná. Ale doufám, že i u nás marketing brzy přestane být sprosté slovo a naučíme se nové věci, jen okleštěné o to cirkusové pozlátko, které velmi nemusím. Klobouk i GM se snaží s námi komunikovat a naše náměty řešit, tak jim dejme čas. Určitě nejen mě zůstane tato záležitost v hlavě jako memento toho, jak to celé pos*at a věřím, že z toho vznikne ponaučení, které bude tím varovným prstem..
A opravdu už prosím nechme toto téma u ledu. Jak říkal Fanouš i Jerry, pojďme se dívat dopředu, protože nás čeká v nadcházející sezoně hodně práce.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. srp 2014 09:51 #9568

Avatar uživatele AlcoholBased
  • AlcoholBased
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 603
veverka: Jardo tady přeci nejde o nějaké čísla a statistiky návštěvnosti webu, nebo FB. Sám píšeš, že jste chtěli trochu viditelnější vyjádření úcty k šéfovi a já se tě ptám na tvůj názor....Bylo to deset let od doby co nás na vždy opustila legenda Litvínovského,Československého, Českého i světového hokeje a klub vypotil akci kterou vypotil????!!!! Tobě tahle akce přišla důstojná???!!! Mne teda ne, sorry že to takhle písnu, ale já to vnímám jako těžce zfušovaný a dle hesla lepší něco než drátem do oka!!!! Jsem z toho smutný moc smutný. Už jen to, že si naši představitelé klubu nechali ujít ten vzpomínkový zápas na Ivana + Nagano je naprostý diletantství a amatérismus a to zdůvodnění proč to zařizuje Augusta a bude to v Jihlavě mi prostě do dnes hlava nebere a asi v tom nebudu sám, kdo tohle nechápe a nerozumí tomu...Prostě u nás v klubu je něco špatně a nefunguje to jak by mělo, jen můj názor!!! Včera jsem to ještě propíral s klukama (chlapama) co chodí pravidelně sice na sezení, ale chodí a jejich názor si tu dovolím zveřejnit: Ať jde klub do hajzlu s tím co udělali, to si Ivan nezasloužil takovou šaškárnu!!!!! Kdyby patřil k těm před zatáčkou, tak by tam byla celotýdenní akce + zápasy na jeho počest a věděla by o tom měsíc do předu celá republika!!!
direktivou si respekt a uznání nevynutí nikdo.......

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. srp 2014 08:26 #9567

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
Kucí už bych asi tady nad tím vysvětlováním si účasti/neúčasti udělal tlustou čáru...Někdo tady moudře napsal,že má IH někde hluboko v sobě a že třeba zrovna to nemusí dávat veřejně moc najevo...(mám to takhle i já)...Důležitý je,že Ivana mělo,má a bude mít rádo spousta lidí..A nějaký osočování se tady není moc na místě.Většina lidí tady má klub rádo,pojďme koukat dopředu,třeba dneska na Plzeň... (s32) (s32) hawgh

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum
Další diskuse: