Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 02. kvě 2014 13:58 #8047

Avatar uživatele Travis
  • Travis
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1121
sportman: Asi máme každý jiný názor. Jak Kaše tak Kampf si svoji šanci zasloužili, protože vynikali v mládežnických kategoriích o jeden level výš, než kam patřili. A teď upřímně, ty vidíš někoho takového u našich junků? Všechna čest těm našim klukům, ale ač o rok starší těchto dvou, jejich výkonnosti nedosahují. Na tom se, doufám, shodneme. Kupovat TOP hráče do 28 let je bohužel v našem případě utopie. Nebuď naivní, hotovej TOP hráč bez jakýchkoliv vazeb na region sem nikdy nepůjde. Navíc klub na něj nemá peníze. Naopak cestou je nákup (popř. výchova) perspektivních ještě ne předražených hráčů. Vezmi si příklad z Pavlíka... Hodně lidí, včetně mne, jeho příchod kritizovali, ale během roku se vyhrál a teď tu může hrát třeba dalších 5-6 let. Rád bych vzal 5-6 lidí z juniorky a zařadil je do Áčka, ale bohužel, podle mne je to nereálné vzhledem ke kvalitě těch kluků. Oni se museji 1-2 sezony vyhrát jinde, skok do extraligy by byl příliš krutý a pro ty kluky dle mne i devastující pro jejich kariéru.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 02. kvě 2014 13:15 #8046

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
Travis: Souhlas se Sportmanem...Finance vyhazovat za cizího když máme dost vlastních...?Něpaňimáju...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 02. kvě 2014 13:01 #8045

Avatar uživatele sportman
  • sportman
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 59
Travis: 1. Jak víš, že nedosáhli? Dostali snad tolik šancí, jako Kaše s Kampfem (Smolka, Písařík např.)? Šancí nemyslím jen tři střídání za zápas. Nebo si myslíš, že Kaše s Kampfem jsou už hráči ve svém věku schopni rozhodovat zápasy? Vůbec ne. Jsou mladý a dobrý s výhledem do budoucna, víc nic.
2. Jsem zastáncem toho, že když nákup, tak player špičkových kvalit do 1. nebo 2. lajny, prostě pan hráč řekněme ve věku 28 let (cca).
3. Pokud se mnou nesouhlasíš, máš na to právo, ale pak nemusíme vychovávat mladý a jen nakupovat...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 02. kvě 2014 12:17 #8044

Avatar uživatele Travis
  • Travis
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1121
sportman: Ruku na srdce, naší juniori ještě extraligove urovne nedosahli, navíc mame zachranenou 1. ligu v Moste, kde se museji tihle mladi 1-2 sezony vyhrat.... Z tvého uhlu pohledu by k nam pak vlastne zadne posily chodit nemely, aby nezabiraly misto mladym.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 02. kvě 2014 11:36 #8043

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3830
Pro registrované uživatele přibyl v sekci "O nás" odkaz na nově založený transparentní ůčet. Účet je zatím prázdný. Peníze, kterými zatím fanklub disponuje, budou vloženy v nejbližších dnech (s3)
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 02. kvě 2014 11:33 #8042

Avatar uživatele sportman
  • sportman
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 59
Travis: Jo bravo, a jdi a řekni to těm litvínovským juniorům, který tady mnozí velebíte (s8)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 02. kvě 2014 10:40 #8041

Avatar uživatele Travis
  • Travis
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1121
Jak jsem si tak rychle projel stranky Piratu, tak nikde ani zminka o tom, ze Kase s Kampfem mají platnou smlouvo pro pristi rok... Myslim, ze se jedna o hodne cenne zboží, především s vyhledem na další sezony... Samozrejme nepředpokládám, ze nase financni moznosti sahaji az tak vysoko, nicmene vzhledem k tomu, ze jsou z našeho regionu, urcita sance tu je...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 02. kvě 2014 10:02 #8040

Avatar uživatele gazi44
  • gazi44
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 739
Kubát ve Spartě smlouvu nemá ale je tam opce kterou můžou uplatnit ale myslím, že si ho nechají protože staví mladý tým... Jinak co jsem koukal tak Slovan Bratislava ulovila docela slušné posily (s12) Duo co válelo na olympiádě za Slovinsko Tičar-Jeglič to jsou slušné posily (s3)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 02. kvě 2014 09:14 #8039

Avatar uživatele Dejv
  • Dejv
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 601
Dudýsek končí v Plzni, tak to by mě zajímalo, kde bude kurvit od příští sezóny? (s2)
--- DISKOTÉKU NA ZIMÁKU NECHCEME (s10) (s11) ---

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. kvě 2014 23:58 #8038

Avatar uživatele favre
  • favre
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 5
pavelpe: 3 hráči 1992 a mladší a 2 hráči 1995 a mladší. Původně mělo být 4 hráči 1992 a mladší, ale to asi zrušili.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. kvě 2014 22:08 #8037

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3830
Alexi: S Tonem to není žádná novinka, to už se ví delší dobu (s3)
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. kvě 2014 21:43 #8036

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Jedna novinka co se objeví ráno. Nejlepší útočnik této sezony podepsal smlouvu s Plzní a po 10 letech opustil spartu. Plzen posilí i Libor Pivko dosud hráč Brna.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. kvě 2014 21:12 #8035

Avatar uživatele Honza
  • Honza
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2716
Ještě jeden takový můj poznatek k sousedům. Co si tak pročítám to jejich sekta fórum, tak se pořád všichni chtějí někam vracet. Zajímalo by mě, kam se chtějí vracet, když se vrátili tam, kam patří... Není jejich soutěž první liga? Jak se sami přesvědčili ELH pro ně není a tím, jak byly nahoře, tak první liga ztratila kvalitu. Takže se vrátili, kde jim je nejlépe a tam kam patří...
My jsme HC Verva Litvínov...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. kvě 2014 21:10 #8034

Avatar uživatele marty69
  • marty69
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1981
Unihoc10: Jo, mám stejné informace, v CV mám zbytek rodiny a pár známých a taky zrovna nejsou nadšeni podporou hokeje - podotýkám, že se o hokej nezajímají (to jenom pro ty zvědavce co tady šmírujou odvedle z pirátské ponorky a co si hned poběží poplakat na forum jak jim ubližujeme a nic dobrého nepřejeme). (s24)
Jakou to máme u nás vyjímku, jenom na ten počet sedících (3500 a máme jen 1700), ostatní by mělo být ok, ne?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. kvě 2014 20:42 #8033

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3830
veverka: (s20) (s20)

Ikdyž to tak úplně třeba Veverka nemyslel, tak to ve výsledku udělal velice chytře, celou sezonu, kdy byli všem pro smích, většina lidí nadávala na jejich neschopnost, pak ještě přišel sestup a zcela logicky by následoval úbytek lidí, naštvanost, atd. On jim na toto nedal absolutně žádný čas, ihned pohrozil tím, že odejde, tím řadu lidí vyděsil a protože je všem jasné, že s jeho odchodem by tam hokej skončil, tak po chvilkové nejistotě oznámil setrvání a každej fanda CV hokeje jim opět zobe z ruky, všechno zapomenuto a junior už to tentokrát dokáže. Pořád si myslím, že ten člověk kdyby založil rovnou sektu, vydělá neskutečný prachy, tady se akorát zbytečně zdržuje s nějakým hokejem, o kterém ví stejně houno.

Jenom si nejsem jistej tou podporou města po volbách a evidentně se toho bojí i VV, ta základna fanoušků je kolik 5-6 tisíc? Což je pouze zlomek obyvatel CV a co mám možnost občas slyšet od kamarádů a lidí bydlících v CV neholdujících hokeji, tak si přejí jediné, aby tenhle zabiják ostatních sportů a díra na peníze zmizela co nejrychleji...
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. kvě 2014 20:38 #8032

Avatar uživatele Honza
  • Honza
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2716
veverka: Co se týče toho veveráka od vedle, tak ten jen závidí, že jinde okolo se dá extraliga hrát i za menší peníze s nějakým úspěchem. Než za ranec a stojí to dardu. Tohle si jaksi tento "starý pán" porád jaksi neuvědomuje. Porád jen kope kolem sebe, jak jsou všichni špatní ale, aby chyby hledal u sebe toho nenapadne (s11)
My jsme HC Verva Litvínov...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. kvě 2014 20:33 #8031

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
veverka: S junkama u Áčka letos stejný jako loni,jediná změna je,že si junioři v soutěži můžou nechat hrát na vyjímku místo dvou hráčů tři plejery ročníku 1994(letos se to týká ze současnýho stříbrnýho týmu hráčů Soukup,Svoboda,Fučík,Cvrk,Trůbenekr,Zdenek,Válek,Řehoř,Mical,Čeřovský...Vyjímka se údajně nevztahuje na gólmany(Suky)...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. kvě 2014 19:58 #8030

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3007
pavelpe: S junkama je to stejný jako v uplynulé sezoně, Řezníček říkal, že změna zatím nebude....

Co se týče Veverky, tak se samozřejmě do nás obouvá, stejně tak se to ovšem týká i Olmik a BK. Moc se mi líbí, jak ho sžírá, že on s tou jeho naleštěnou bídou musí hrát prales, zatímco my stále hrajeme ELH, protože narozdíl od nich na to sportovně máme. Naštěstí jeho pláč a tlak na sponzory, který v poslední době vyvinul nemá v podstatě žádnej efekt. A komunální volby ukážou, jak hodně lidi v CV mají "rádi" hokej.... Veverka si to asi neuvědomuje, či spíš uvědomuje, jen to nemůže říct nahlas, ale ten jejich letošní hokejovej výkon, včetně pokuty za ten podvod s halou a okolím jejich město vyšel na v bratru 40 mega... solidní účet.
Náš zimák je luxusní, ten genius loci je takovej, že každej hokejovej fanda ho musí vnímat a já jsem rád, že je takovej, jakej je.... To je to, co ta jejich hnusná betonová diskotéka nikdy mít nebude. K nám se chodí/jezdí na hokej, k nim na popcorn...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. kvě 2014 19:22 #8029

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
marty69: Nechci se mýlit, ale myslím, že je tam změna v podobě toho, že počet hráčů do 20ti a 22ti let zůstává zatím stejný - tedy 2 hráči ročníku 1994 a mladší a 3 ročníku 1992 a mladší.

Jinak na idnes se zas nepřímo Drevokocúr obouvá do nás - že Svaz nedodržuje svoje pravidla, jinak by hráli ELH. Pak se tam ptá, kde budou hrát jejich junioři, protože 1.liga pro ně není adekvátní soutěž. No nechám na posouzení každého z Vás, kolik těch jejich juniorů dokázali adaptovat do A mužstva. Já jsem postřehl Kašeho a Kampfa, jinak nevím.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. kvě 2014 17:53 #8028

Avatar uživatele marty69
  • marty69
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1981
pavelpe: Jo já to vidím přibližně stejně, akorát tam bude muset být ještě o jednoho juniora proti loňsku navíc, jestli se nepletu a pamatuju si to dobře.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum
Další diskuse: