V předsváteční sluneční den jsme vyrazili na hokejový výlet do Brna. Ještě, že jsme vyjeli v časovém předstihu, protože provoz byl neskutečný, nehoda střídala nehodu, na D1 kolony, silnice na x kilometrech zúžené do jednoho pruhu, jen ta práce na silnici nikde nebyla vidět. Klasika...

   Po 16 hodině dojíždíme na místo, parkujeme na hlídaném parkovišti, protože chceme být klidnější, že se našemu miláčkovi nic nestane. Policajti nás hned upozorňují, že až půjdeme po zápase k autu, tak ať si sundáme dresy, protože je možný, že bychom o ně mohli přijít, nebo dostat nakládačku. To už ale všichni po předchozích zkušenostech víme...Super...Sranda byla, že jsme pod dresama skoro všichni měli trička Litvinoff.

   Už před stadionem vidíme známé tváře a vyhlížíme kolik se nás sejde. Po příchodu na zimák uznáváme, že nás bude jako vždy dost. Zápas začíná dobře, hned na začátku vstřelíme gól a náš kotel jásá. Nadšení však netrvá dlouho. Kometa rozjíždí svůj kolotoč a naši hráči nevědí kam skočit, plácají se jak „ nudle v bandě „. Od začátku mi přišlo, jak kdybychom tam přijeli už s pocitem, že prohrajeme. Takový výkon se mi vůbec nelíbil...Doufejme, že se kluci zvednou a začnou nám zase dělat černožlutou radost. 


 Pro RoT Peťula / foto web Kometa Brno