Vedoucí zájezdu:

  • Petra Šídová, telefonní kontakt +420 773 566 835

Úvodní slovo:  Vážení fandové, systém přihlášky zůstává stejný, tak jak jste z minulosti zvyklí. Každá osoba se musí na zájezd hlásit individuálně a pouze touto přihláškou. Po jejím vyplnění obdržíte automaticky vygenerovaný email, potvrzující správnost vyplnění přihlášky. Následně vyčkejte na další email, který již bude obsahovat podrobné informace o výjezdu a samotné potvrzení o tom, že jste se stali právoplatným účastníkem výjezdu.

Datum:  pátek 10.1.2020 od 17:30 hod.

Odjezd:  10.1.2020 - Nástupiště prosím volte níže v přihlášce, zde je přehled přibližných časů, kdy bude autobus odjíždět. Buďte na místě raději o 5 minut dříve, v případě zdržení volejte na výjezdový telefon uvedený výše. Kapacita autobusu je 54 míst.

  • 15:00 Litvínov - od vchodu C a D ZS Ivana Hlinky.
  • 15:20 Chomutov - zastávka, Zoopark I-13 směr Karlovy Vary. MAPA

Cena:  Platba zájezdu proběhne v autobuse při cestě do Karlových Varů - prosíme o přesné částky.

  • Pro členy fanklubu Ropáci on Tour z.s. s uhrazeným členským příspěvkem, byla cena stanovena na 230,- Kč.
  • Pro fanoušky, kteří nejsou členy fanklubu Ropáci on Tour z.s. byla cena stanovena na 270,- Kč.
Cena obsahuje:
  • 1 vstupenku na zápas hraný v pátek 10.1.2020 (cena 160,- Kč).

  • Dopravu do Karlových Varů a zpět.

Důležité upozornění:  Rezervace míst v autobusu probíhá pouze formou této přihlášky, je závazná a veškerá rizika jdou na vrub objednávajícího. Pokud se tedy nebudete moci zájezdů zúčastnit, je nám to líto, ale refundace neprovádíme a i přesto, že objednávka nebude zaplacena, budeme platbu požadovat. Po naplnění autobusu bude přihláška uzavřena a nebude již možné nové registrace přijímat, platí tedy, kdo dříve přihlášku odešle ten odjíždí. Správně provedená registrace bude potvrzena emailem.

Stále platí základní RoT pravidlo, že jedeme za hokejem, bavit se a fandit - není "přípustné" podporovat pivovary a likérky v nelidské míře, aneb jedeme jako lidi a hrdí fandové našeho klubu.


Jméno:*
E-mail:*
Telefonní číslo:*
Nick na webu RoT:
Jsem členem fanklubu:*
Členské číslo:
Vstupenku:*
Nastoupím v:*
Dotaz, vzkaz nebo upřesnění: