Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 28. říj 2015 17:22 #33535

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
pirduch: Jojo od roku 1999 kdy Vsetín vyhrál jeden z posledních titulů to bylo na VHS a pak to pokračovalo na DVD až to skončilo u titulu sousedů. Hodně fandůto má doma ty první dvě byly fakt skvělé.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 17:13 #33534

Avatar uživatele pirduch
  • pirduch
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1107
Alexi: Nevim o cem mluvíš jako o koprodukci s českou televizí,a už vůbec netuším,jak to ta spousta nespokojených da najevo... Ze by si založily Odborový svaz nemajitelu casti mistrovské sítě a vyhlásili stávku? Aby se nakonec vůbec těch 2015 kusů prodalo... I když to asi se prodá... Holt máme "smůlu" ze se titul nevyhrál az leta páně 3015,to by jich bylo o tisícovku více. Ale je fajn,ze každej dalsi titul bude mít více limitních kousků.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 17:09 #33533

Avatar uživatele Pumpa
  • Pumpa
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 94
Pořád jen DVD kurva.Co takhle LIVE finále po 20.letech. Jsem zvědavej,kolik pamětníků vyrazí do Vsetína 7.10. zavzpomínat,popít. Včíl mudrujte mudrlanti!!! (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 16:55 #33532

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
pirduch: Měl klub navázat na tradici a vydat to v koprodukci české televize jak se dřív dělo. a cena byla stejná a kvalita taky. Jaksi se to vytratilo a nevím i proč. Hodně lidi bude nespokojeno a dají to najevo

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 16:50 #33531

Avatar uživatele pirduch
  • pirduch
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1107
Alexi: At to uděláš jakkoli,všem se nezavděčíš... Limitovaná edice je prostě limitovaná edice, je to 2015 kousků sítě a 2015 puků. Cena asi mohla bejt vyšší,ale klub to nastavil takhle,je to jeho věc. Věřím tomu,ze dvd jako takové v prodeji bude později i samotné,a ze i diky tě cene za limitku se bude prodávat řekneme za 99-149, coz by mohlo byt atraktivní i pro stahovače. Já si objednal limitku,ale určitě bych pak koupil i samostatný dvd pro holky na památku nebo pro švagra z Třince...
Ale pořád beru ze je jen veci klubu,jak to podá a prodá. Byl jsem na promítání a pekne jsem si místy jeste zaslzel...i když bych si dokázal představit i hutnější obsah,chybělo mi tam něco víc k ty jízdě rolbou a busem na náměstí,když už to autor cely točil z ty rolby,rad bych si poslechl aspon par vet i od ostatních hráčů...ale to je přesně ono: co člověk,to jinej názor. Mam na dvd stažený všechny finálové zápasy z televize,tak se těším,az se na stara kolena budu po večerech dojímat a nervovat...pokud teda v tu dobu jeste bude na cem dvd pustit.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 16:33 #33530

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
ptakulin: bylo myšleno 10 tisíc fandů a může to být i reálné číslo to a je proto že číslo se nenapsalo v předcházejícím komentáři

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 16:31 #33529

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
ptakulin: Jo 2015 kusů pro všechny je docela smutné číslo. a když ještě beru fandy mimo může jich být i 10 a Ti další prostě nemáte šanci. Trochu to zavání i nezájmem a stačilo by zřídit fond a do něj kdyby každej poslal stovky dostalo by se na výrobu a všichni by měli radost.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 16:31 #33528

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
Alexi: Jet do Pelhřimova... Doprdele uz.Ptak DVDcka nedelal, tak asi nemuze byt svetovladce vseho. Pokud nekdo prska ze vyjednal pro 200 clenu 100ks dvd prednostne, tak at neprska. Stara se o cleny fanklubu, ktery s bandou nadšenců zalozil. At se jedna o vzdalene nebo blizke fandy, fandy gaucaky, nebo lidi z kotle. Nechapu ze na strankach fanclubu nekdo prska proti fanclubu. Tak si zaloz vlastni spolek, treba pak budes pro klub partnerem a zaridis vse spravedlive.
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 16:28 #33527

Avatar uživatele ptakulin
  • ptakulin
  • Offline
  • PŘEDSEDA ROT
  • PŘEDSEDA ROT
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 1174
Alexi: Je to informace pro členy fanklubu na diskuzním foru fanklubu. Nic víc nic míň.
CHEZA JE HVĚZDA !!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 16:24 #33526

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
MMM: Chce to oživovat mladýma. Po sezoně může být hůř a pulce týmu končí smlouvy takže chce to pomalu náhrady. Navíc to chce i hráče střední generace získat. Mladých talentů bude vždy nouze a je nutnost se po nich dívat

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 16:20 #33525

Avatar uživatele MMM
  • MMM
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2256
Alexi: Kysela to psal jasně,že teď posilovat mužstvo nebudou..myslim, že pokud budeme nadostrel desítky,nic se dít nebude.Já osobně necekam,že by někdo prisel.. Ono taky není z čeho vybírat..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 16:19 #33524

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
ptakulin: Co to pomůže nám většině obyčejných a znám desítky lidi co to chtějí a mají smůlu (s7) a trochu vůči fandům rada do zad

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 16:16 #33523

Avatar uživatele ptakulin
  • ptakulin
  • Offline
  • PŘEDSEDA ROT
  • PŘEDSEDA ROT
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 1174
V tento moment zbývá pro fanklubáky 20 ks limitované edice...
CHEZA JE HVĚZDA !!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 15:51 #33522

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Pardubice propustili Havlíka. Loni v dresu Znojma zaznamenal přes 50 bodů. Je mladej 24 let a to by byla posila. Na rozdíl od Dudy perspektivní hráč co může hrát v útoku klidně i několik sezon.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 14:56 #33521

Avatar uživatele pepone11
  • pepone11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2843
cekalj sem za krabicku atd vic.myslel jsem 500-600.ja to chci proto ze az budu vypravet v domove duchodcu ze jsem zazil prvni titul. (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 14:40 #33520

Avatar uživatele p.reichl
  • p.reichl
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 442
pavelpe: Proto je predobjednavka jiz dnes vecer... (je mozne zvolit i osobni vyzvednuti na 1.11). Na tom si otestujeme zajem a uvidime co dal.

Podezrele mnozstvi kusu v objednavkach nebudeme akceptovat.
Fandím slušně.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 14:40 #33519

Avatar uživatele ptakulin
  • ptakulin
  • Offline
  • PŘEDSEDA ROT
  • PŘEDSEDA ROT
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 1174
Shrnovat neustále dokola mě úplně nebaví, ale DVD se bude prodávat, jak už bylo řečeno na všech frontách - pokladny, stánek na jihu a hlavně i oficiální fanshop, kde se bude posílat i lidem z dálky... Tam už budou lidé objednávat dnes od 18:00. Pro členy fanklubu jsem vyjednal 100 kusů do předrezervace... Od toho tu jsme, spolupráce s klubem je na vynikající úrovni a bude tomu tak doufám i nadále...

Jinak, aby nedošlo k desinfomaci... Fanklub z DVD nemá ani korunu - klub se rozhodl věnovat na naši činnost výtěžek z promítání v Citadele, ale rozhodně ne z prodeje... Je úplně jedno, kde si ho koupíte, hlavně aby se dostalo na všechny... Pokud se tak nestane, určitě se budou zamýšlet nad tím, jak uspokojit i další. Rozhodně to ale nebude formou limitované edice (to by pak už nebyla jaksi limitovaná). O cenotvorbě bych se nerozepisoval. Je to ale poprvé, kdy by najednou všichni zdražovali a bylo by to dobře. Asi na tom něco bude...
CHEZA JE HVĚZDA !!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 14:34 #33518

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5004
Upřímně nevím, jakém uklidnění tu mluvíme. Pokud jsem četl pozorně, tak k dispozici je limitovaná edice 2015 kusů -100ks pro členy fanklubu.
Pokud mluvíme o tomto množství, pak nevím, co p. Reichl bude přes e-shop prodávat. To množství nebude dostatečné ani pro návštěvníky utkání. A raději ani nepřemýšlím o překupnících, kteří si jistě mnou ruce.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 13:48 #33517

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3833
p.reichl: Takže jak vidíte i na fanoušky bydlící mimo Litvínov se klubem myslelo, díky za objasnění a uklidnění té hysterie, která tu panovala (s20) (s3)
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. říj 2015 13:39 #33516

Avatar uživatele p.reichl
  • p.reichl
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 442
Možná že Ptakulin by toho vnesl ještě trochu více světla, ale zkusím to alespoň já.

Předně, DVD bude v prodeji i v oficiálním fanshopu (kromě toho jak již bylo řečeno tak i na jihu a také na pokladnách) a hlavně i v eshopu, takže není třeba obav, dostane se na všechny (alespoň na prvních 2015, že (s3) ) Prodej přes eshop se spustí pro všechny již dnes večer - osobní převzetí objednávek možné od 1.11, rozesílání zásilek od 2.11. Cena bude stejná, je doporučená klubem = 299,-. Poštovné stejné jako ostatní objednávky, 150,-. Pozor, ve fanshopu nebude na toto zboží platná slevová kartička Bauer. Pokud chcete podpořit fanklub, je dobré zakoupit DVD přes jejich stánek (s3) Informaci o dostupnosti DVD ve fanshopu jsme se dozvěděli teprve včera...

Dále můj osobní názor na cenu a limitovanou edici: od začátku jsem říkal, že je to blbost, že ta cena je za limitovanou edici nízká a že celkový počet nebude stačit (vím, kolik jsme prodali např. triček mistři...), že by měli udělat dražší (navrhoval jsem 599,-) limitovanou edici a standartní edici která bude za 299,- a bude jí neomezené množství. Nicméně na klubu se rozhodli takto, proč, nevím (s21).
Fandím slušně.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum