PŘIHLÁŠKA PRO NADCHÁZEJÍCÍ SEZÓNU 2023 / 2024 PRÁVĚ SPUŠTĚNA

PLATBY ZA ČLENSTVÍ BUDEME PŘIJÍMAT DO 14.10.2023.

  

!!! Stejně jako loňský rok platí změna podmínky u výhod plynoucích ze členství ve fanklubu Ropáci on Tour.

Noví členové vstupují do fanklubu na zkušební období jedné sezóny!!!

 

Informace pro nové  členy: 

 1. Připomínáme, že přihlášku pro sezónu 2023/2024 vyplňují pouze ti, kteří mají zájem vstoupit do našich řad nově !!!
 2. Pro nové Ropáky: Pokud ještě nejste, zaregistrujte se na našich internetových stránkách www.ropaciontour.cz, jelikož elektronická přihláška je dostupná pouze pro registrované uživatele.
 3. V sekci "O nás" se po úspěšné registraci a následném přihlášení naleznete v podsekci důležitý dokument k vyplnění: "Přihláška do fanklubu RoT". Po kliknutí se Vám otevře elektronická přihláška se všemi povinnými údaji (zejména správně vyplněný email je důležitý pro následnou komunikaci).
 4. Po jejím vyplnění a odeslání budete kontaktováni z emailové adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a následně vám bude druhým emailem přiděleno důležité členské číslo. Členům z předchozích sezón zachováme jejich dřívější čísla. 
 5. Pokud vám nebylo 16 let, budeme k přihlášce pro vstup do fanklubu potřebovat souhlas zákonného zástupce. Ten musíte vytisknout, vyplnit a podepsaný od zástupců poslat emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 6. Po přidělení členského čísla uhraďte členský příspěvek 300,- na sezónu 2023/2024 na účet č. 214644143/0600 (pro zahraniční členy: IBAN: CZ3206000000000214644143 BIC: AGBACZPP) vedený u Moneta Money Bank jako transparentní převodem / vkladem na účet. Aby byla platba rozpoznána a správně spárována, uveďte jako variabilní symbol přidělené členské čísloV případě, že nemáte možnost úhrady příspěvku formou bankovního převodu či vkladu, vám bude umožněno zaplatit příspěvek osobně na ZS Ivana Hlinky po předchozí domluvě na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
 7. Podle členského čísla a variabilního symbolu platbu spárujeme. Doporučujeme napsat do poznámky pro příjemce jméno a příjmení, není to však nutné.
 8. Jakmile bude platba spárována, stáváte se již oficiálně členem RoT - v prvním roce na zkušební období – zkontrolovat můžete na webu v sekci Seznam Ropáků
 9. Pozor - přihlášky členů do RoT budeme přijímat nejpozději do 1.10.2023. Na celý proces máte tedy tři měsíce.
 10. V případě problémů nás kontaktujte na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., jiný informační kanál nebude pro vyřizování vašich žádostí využíván.
 11. Prosíme vás o trpělivost ve vyřizování odpovědí.

 

Informace pro stávající členy: 

 1. Uhraďte členský příspěvek 300,- na sezónu 2023/2024 na účet č. 214644143/0600 (pro zahraniční členy: IBAN: CZ3206000000000214644143 BIC: AGBACZPP) vedený u Moneta Money Bank jako transparentní převodem / vkladem na účet. Aby byla platba rozpoznána a správně spárována, uveďte jako variabilní symbol přidělené členské čísloV případě, že nemáte možnost úhrady příspěvku formou bankovního převodu či vkladu, vám bude umožněno zaplatit příspěvek osobně na ZS Ivana Hlinky po předchozí domluvě na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Pokud si své členské číslo nepamatujete, můžete ho najít v seznamu členů z loňského roku nebo se nás zeptat na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 2. Podle členského čísla a variabilního symbolu platbu spárujeme. Doporučujeme napsat do poznámky pro příjemce jméno a příjmení, není to však nutné.
 3. Jakmile bude platba spárována, prodlužujete členství v RoT – zkontrolovat můžete na webu v sekci Seznam Ropáků
 4. V případě problémů nás kontaktujte na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., jiný informační kanál nebude pro vyřizování vašich žádostí využíván.
 5. Prosíme vás o trpělivost ve vyřizování odpovědí.