!!PŘIPRAVUJEME PŘIHLÁŠKU PRO SEZÓNU 2020/2021!!

Informace pro nové i stávající členy: 

 1. Přihlášku pro sezónu 2020/2021 vyplňují pouze ti, kteří mají zájem vstoupit do našich řad nově. Stávající členové pouze uhradí platbu dle dalších pokynů po spuštění přihlášky v polovině srpna 2020.
 2. Pro nové Ropáky: Pokud ještě nejste, zaregistrujte se na našich internetových stránkách www.ropaciontour.cz, jelikož elektronická přihláška je dostupná pouze pro registrované uživatele.
 3. V sekci "O nás" se po úspěšné registraci a následném přihlášení naleznete v podsekci důležitý dokument k vyplnění: "Přihláška do fanklubu RoT". Po kliknutí se Vám otevře elektronická přihláška se všemi povinnými údaji (zejména správně vyplněný email je důležitý pro následnou komunikaci).
 4. Po jejím vyplnění a odeslání budete kontaktováni z emailové adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a následně vám bude druhým emailem přiděleno důležité členské číslo. Členům z předchozích sezón zachováme jejich dřívější čísla. 
 5. Pokud vám nebylo 16 let, budeme k přihlášce pro vstup do fanklubu potřebovat souhlas zákonného zástupce. Ten musíte vytisknout, vyplnit a podepsaný od zástupců poslat emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 6. V přihlášce uveden souhlas s poskytnutím vašich údajů klubu HC VERVA Litvínov, tak abyste mohli čerpat výhodu v podobě zlevněné permanentní vstupenky. Doporučujeme zaškrtnout pole se souhlasem, i pokud ještě nemáte jistotu, zda budete chtít tuto výhodu využít.
 7. Po přidělení členského čísla uhraďte členský příspěvek ...,- Kč na sezónu 2020/2021 na účet č. 214644143/0600 (pro zahraniční členy: IBAN: CZ3206000000000214644143 BIC: AGBACZPP) vedený u Moneta Money Bank jako transparentní převodem / vkladem na účet. Aby byla platba rozpoznána a správně spárována, uveďte jako variabilní symbol přidělené členské čísloV případě, že nemáte možnost úhrady příspěvku formou bankovního převodu či vkladu, vám bude umožněno zaplatit příspěvek osobně na ZS Ivana Hlinky po předchozí domluvě na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. ČlenOvé z předchozí sezóny mohou najít své číslo v seznamu členů z loňského roku.
 8. Podle členského čísla a variabilního symbolu platbu spárujeme. Doporučujeme napsat do poznámky pro příjemce jméno a příjmení, není to však nutné.
 9. Jakmile bude platba spárována, stáváte se již oficiálně členem RoT – zkontrolovat můžete na webu v sekci Seznam Ropáků. Výhodu v podobě zlevněné permanentní vstupenky lze čerpat, až u svého jména uvidíte datum připsání platby !!!
 10. Pozor - přihlášky členů do RoT budeme přijímat nejpozději do 15.10.2020. Na celý proces máte tedy dva měsíce.
 11. V případě problémů nás kontaktujte na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., jiný informační kanál nebude pro vyřizování vašich žádostí využíván.
 12. Prosíme vás o trpělivost ve vyřizování odpovědí.