Členství ve fanklubu RoT přináší řadu velmi zajímavých výhod

  • Sleva na permanentní vstupenku - tato výhoda platí pouze pro stávající členy fanklubu RoT - noví členové musí projít zkušebním obdobím jednoho roku - chceme tak zamezit vstupu do fanklubu jen z důvodu slevy na permanentní vstupence - její cena na stání na sezónu 2022/2023 nebyla prozatím stanovena - nutný uhrazený členský příspěvek. 
  • Sleva na zájezdech pořádaných fanklubem
  • Přednostní právo účastnit se akcí a soutěží (zájezdy, autogramiády, setkání s hráči a další), především se jedná o exponované zápasy play off, kdy vstupenek je vždy omezené množství. Členové RoT mají nezpochybnitelné právo přednostního výběru.
  • Zajímavé benefity nejen s partnery klubu - RoT společně s klubem připravil systém, kdy každý jednotlivec bude oprávněn využívat u smluvních partnerů nejrůznějších výhod při nákupu zboží či služeb. Seznam partnerů platí nejen pro ROT, ale i pro držitele pernamentních vstupenek Partnery již nyní naleznete na: Seznam partnerů
  • V neposlední řadě bychom jako výhodu označili být součástí ropáckého jsoucna, které navozuje pocit sounáležitosti v různorodé mase lidí, kteří cítí úzké sepětí mezi sebou a HC Verva Litvínov, který chceme  podporovat a reprezentovat. Toto považujeme za velkou výhodu a zároveň za jedno z hlavních poslání RoT.