Členství ve fanklubu RoT přináší řadu velmi zajímavých výhod

  • Sleva na permanentních vstupenkách - základní cena permanentní vstupenky na stání na sezónu 2019/2020 byla stanovena na 2.000,- Kč (člen Ropáků ušetří  100,- Kč  - permanentka pro členy RoT stojí 1500,- Kč, členství na sezónu 400,- Kč) - bude mu vydána na základě dokladu totožnosti u pokladen ZS Ivana Hlinky. Připravte si prosím i své členské číslo, které vám přišlo emailem. Samozřejmost a nutností je zaplacený příspěvek na stávající sezónu - zkontrolujte si v položce menu seznam Ropáků - nutná je u vašeho jména zelená fajfka - ta je rozhodující.
  • Sleva na zájezdech pořádaných fanklubem
  • Přednostní právo účastnit se akcí a soutěží (zájezdy, autogramiády, setkání s hráči, kilometrová liga a další), především se jedná o exponované zápasy play off, kdy vstupenek je vždy omezené množství. Členové RoT mají nezpochybnitelné právo přednostního výběru.
  • Zajímavé benefity nejen s partnery klubu - RoT společně s klubem připravil systém, kdy každý jednotlivec bude oprávněn využívat u smluvních partnerů nejrůznějších výhod při nákupu zboží či služeb. Seznam partnerů platí nejen pro ROT, ale i pro držitele pernamentních vstupenek Partnery již nyní naleznete na: Seznam partnerů
  • V neposlední řadě bychom jako výhodu označili být součástí ropáckého jsoucna, které navozuje pocit sounáležitosti v různorodé mase lidí, kteří cítí úzké sepětí mezi sebou a HC Verva Litvínov, který chceme  podporovat a reprezentovat. Toto považujeme za velkou výhodu a zároveň za jedno z hlavních poslání RoT.