Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 26. bře 2016 15:28 #42629

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5005
No, myslím že by bylo záhodno ten optimismus ohledně diváků krotit - já myslím, že zůstane ten průměr, který byl během sezóny, tedy kolem těch 4000.
Důležitější bude urvat hned začátek a nepřipouštět si nějaké podcenění soupeře. Ty týmy nás nemoho přehrát, ale mohou nás porazit. To by měli mít kluci na paměti. Raději bych, aby ta vítězství v úvodních zápasech nebyla příliš výrazná, aby to nepřineslo pocit sebeuspokojení.
Snad si Michael podrží dobrou formu a probuzení 1.lajny bude pokračovat. Bude to vždy urputný boj, protože ty mužstva budou menší hokejovost nahrazovat urputností ve stylu Olmíku.
Jak pravil klasik: "NAPNELISMUS BEZ CUKATURY JE KRAVINIMUM". Proto kluci začnou s velkým NAPNELISMEM a do toho vrazí neskutečnou CUKATURU, což v konečném důsledku povede k poznání, že "BUDOUCNOST PATŘÍ ALUMINIU" (ehm... pardon VERVĚ).
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. bře 2016 15:16 #42628

Avatar uživatele Stery
  • Stery
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1079
Nedá se asi čekat, že bude vyprodáno, ale byla by nádhera, kdyby chodilo okolo těch 5 000 lidí. V Litvínově jakmile přijde velká návštěva, tak kluci neprohrávají, respektive jen velmi zřídka, takže i tohle může znamenat hodně.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. bře 2016 14:41 #42627

Avatar uživatele Honza
  • Honza
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2716
Nuny: Jako, že by se z fanoušků úspěchu se najednou stali fanoušci neúspěchu???
My jsme HC Verva Litvínov...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. bře 2016 14:37 #42626

Avatar uživatele Nuny
  • Nuny
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2230
Moji žlutočerní bratři a sestry.
V jedné tv reportáži z loňských oslav se mne reporter ptal co pro mne znamená titul.
Odpověděl jsem že SEN - splněný sen.
Letos u stadionu žádní reportéři nebudou, budeme tam jen my sami.
Ale kdyby se mne někdo přesto zeptal co pro ne znamená letošní sezona tak odpovím zase SEN.
Ošklivý sen ze kterého se ale můžu - můžeme probudit a zjistit, že to ošklivé je pryč.
Loni se psalo že plníme přání našich otců. A byla to pravda.
Letos píšu, že musíme splnit povinnost vůči našim dětem.
Moc Vás všechny prosím naplňme stadion jako o finále a zachraňme společně v Litvínově ligu pro naše děti.
Prodám červenej svetr. Značka : Za odvoz i s majitelem. Hlavně hodně daleko.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. bře 2016 14:15 #42625

Avatar uživatele jirik74
  • jirik74
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 512
Tak jsem zvedav kolik lidi pojede do jihlavy fandit klukum......doufam za zaplnime cely sektor .... (s32) (s22)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. bře 2016 14:07 #42624

Avatar uživatele marty69
  • marty69
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1988
Tak alespoň tohle je dobrá zpráva: Útočník Rostislav Martynek a obránce Filip Pavlík budou pokračovat ve žlutočerném dresu i v další sezóně. HC VERVA Litvínov u nich uplatnil opci. (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. bře 2016 11:59 #42623

Avatar uživatele Honza
  • Honza
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2716
ptakulin: Jihlavu taky chápu, že mají takovou cenu, pro ně je to vrchol, tak z toho chtějí něco trhnout, to je normální a logické. A lidi jim tam za tu cenu rádi přidou, když uvidí extraligové týmy, i když ty dva nejhorší...
My jsme HC Verva Litvínov...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. bře 2016 11:46 #42622

Avatar uživatele ptakulin
  • ptakulin
  • Offline
  • PŘEDSEDA ROT
  • PŘEDSEDA ROT
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 1174
Honza: Je to myšleno ve stylu II. kategorie... Pro nás za 70,-, opravil jsem to i v článku...
Ostatní lupeny chápu, Jihlava se toho nebojí, ale pro ně je to vrchol. Pro nás "ostuda"...
CHEZA JE HVĚZDA !!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. bře 2016 11:37 #42621

Avatar uživatele Honza
  • Honza
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2716
ptakulin: V těch Varech to mají postavené na hlavu, turnaj 4 za dvě pětky a baráž za kilo 40... Takhle jim tam nikdo nechodil... A ve Varech mají stání??? Jsem měl za to, že tam mají vše na sezení...
My jsme HC Verva Litvínov...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. bře 2016 11:22 #42620

Avatar uživatele ptakulin
  • ptakulin
  • Offline
  • PŘEDSEDA ROT
  • PŘEDSEDA ROT
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 1174
CHEZA JE HVĚZDA !!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. bře 2016 11:11 #42619

Avatar uživatele CíbaSKS
  • CíbaSKS
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • #Spolujsmesilnější
  • Příspěvky: 882
Doufám že kluci vědí o co teď jde a že se na to pořádně připraví,mít jistotu co nejdřív by bylo fajn... pro i super rozlosování,konečně můžu na všechny domásí zápasy,ale ven se dostanu jen 2x do Varů...nevěřil jsem že po titulu přijde hned tohle, je potřeba se stim poprat (s32) (s22)
Litvínov (s22)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. bře 2016 11:01 #42618

Avatar uživatele Sidious
  • Sidious
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • In time You will Call Me Master!
  • Příspěvky: 171
Litvínováček: Krásná slova. Začínáme zase na nule. Teď jde o víc než jen titul. Bohužel i to k hokeji patří. Já každopádně věřím. Litvínov setrvá nadále v E-lize. Velkou podporu mají kluci i od nás z Anglie. (s32) (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. bře 2016 10:59 #42617

Avatar uživatele Honza
  • Honza
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2716
ptakulin: Tak já letos byl jen 12x na venkovních zápasech a jednou v turnaji 4, takže ode mne moc velká podpora nebyla... (s23)
My jsme HC Verva Litvínov...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. bře 2016 10:50 #42616

Avatar uživatele MTV123
  • MTV123
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • CHEZA
  • Příspěvky: 1280
Mimochodem, loni jsme poslední zápas hráli 23.4. a já od kluků dostal nejhezčí dárek k narozeninám. Letos jim odpustim i to jednodenní zpoždění (s2) A pak si snad v klidu konečně pustim to DVD...
prezident fanclubu Aloise Koloseuse

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. bře 2016 10:48 #42615

Avatar uživatele ptakulin
  • ptakulin
  • Offline
  • PŘEDSEDA ROT
  • PŘEDSEDA ROT
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 1174
Nedopadlo to, za mě taky velký (s20) všem, co včera byli ve Vítkách, ale i za celosezónní podporu. Včera bylo v sektoru opravdu asi 70 lidí, no a co dál?
Právě chystám článek o výjezdech na baráž. Pozjišťoval jsem ceny vstupenek a pořešil potřebné. Nyní už musíme bojovat a každé utkání hrát jako v playoff.
CHEZA JE HVĚZDA !!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. bře 2016 10:19 #42614

Avatar uživatele MTV123
  • MTV123
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • CHEZA
  • Příspěvky: 1280
ano, zaplnit zimák, ale proč nám v tomhle VN háže klacky pod nohy, to netušim...
prezident fanclubu Aloise Koloseuse

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. bře 2016 09:53 #42613

Avatar uživatele Stery
  • Stery
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1079
Musíme naplnit zimák, kluci teď potřebujou podporu víc než kdy předtím, víc než loni, alespoň víme, že ten titul opravdu není všechno, nekonečná tradice a 57 sezon v řadě v E-lize je mnohem cennější, musíme v tom pokračovat. Věřím, že to hoši zvládnou, pokud ano, tak nám to bude akorát k užitku do následujících sezon, letos je to prostě ostrá zkouška, kluci musí spoléhat jen sami na sebe, žádný Růča, Petry, Hořák, Francík, Guma... A pokud to zvládnou, bude to pro ně nová a cenná zkušenost, tak s vervou do toho. Jak tu psal veverka, mám respekt, nikoliv strach. Jsem prostě v tomhle optimista, když jsem viděl kluky hrát poslední 3 zápasy, tak opravdu jsem. Možná bych ale raději neměl být, loni jsem celou finálovou sérii taky věřil, že Třinec dáme, moje víra však po 6. zápase opadla a nakonec se to povedlo, nicméně tohle je zcela jiná situace a já z toho mám dobrý pocit. A co víc, dokonce budem mít o 1 den delší sezonu, než loni. (s2)
DÁME TO!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. bře 2016 09:15 #42612

Avatar uživatele pepone11
  • pepone11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2844
bude to v pytli .slavie se chce dostat extraligy.prasata varsky nam schvalne likvidujou hrace a jihlava?kdo vi

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. bře 2016 08:49 #42611

Avatar uživatele Litvínováček
  • Litvínováček
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Hc Verva forever in my heart ♥️
  • Příspěvky: 1305
Rosťa www.sport.cz/hokej...

Každý nám říká, že je přejedeme, ale to nesmíme vůbec poslouchat. Teď se všechno maže, začínáme na nule a bude to náročné hlavně psychicky. Doteď jsme měli v hlavě, že to ještě není to nejhorší. Teď už ale není kam couvnout. Musíme každou minutu hrát nadoraz a nesmíme nic podcenit. Hrajeme o všechno a musíme to zvládnout.
HC VERVA

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. bře 2016 08:27 #42610

Avatar uživatele Litvínováček
  • Litvínováček
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Hc Verva forever in my heart ♥️
  • Příspěvky: 1305
Baráž- pro Litvínov velká neznámá.Uspěje?Vyhne se pádu do WSM?To jsou otázky na ,které my fanoušci svorně odpovídáme ANO.
Mužstvo se s tím musí porvat a dokázat hlavně samo sobě,že na E-ligu má koule.Musí si věřit,musí tvrdě bojovat.My fanoušci máme jen jedinnou možnost - FANDIT.Góly za útočníky nedáme a puky za naše brankáře také nepochytáme.
Takže našemu mužstvu přeji koule,víru v sebe sama,bojovnost a hlavně srdce na pravém místě. (s22) (s32)
A my fanoušci,pojďme se semknout a fanděním pomozme klukům ať tuto psychicky náročnou fázy sezony zvládnou,buďme pokorní,jako jsme byli loni a přestaňme někomu přát ať spadne z E-ligy nebo to potká nás. (s6)
HC VERVA

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum