Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 13. dub 2015 14:52 #26377

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693
Litvínováček: Myslím,že menší zlo by bylo prohrát třetí zápas,ale zároveň vyhrát ten čtvrtý.Třinec by se po krátkém nadšení vrátil znovu do patřičného respektu až deprese a pátý zápas by odehrál v křeči.Pokud bychom vyhráli třetí,ale prohráli čtvrtý zápas,byl by Třinec doma víc sebevědomý než by tomu bylo naopak.Ale to je pořád jen to "kdyby". Nejlepší by bylo vyhrát 4:0 na zápasy a bude vymalováno !!! (s20)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. dub 2015 14:50 #26376

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3314
Nuny: Hanz je teprve na začátku cesty,kámo...Tak,jak za našich babiček...První pohlazení,první pusa,dlouhé noci na laviččce ruku v ruce á pák,teprve,až pantáta dá svolení,teprve pak svatba a to všechno ostatní...Dřív né...Tak je to správné,tak to má být... (s22)
Ale ty???Ty jí hned jebeš...fuj! (s4) (s2) Jdeš na to špatně!Takhle nás,starší to na kursu rodičovství teda neučili... (s8) (s18)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. dub 2015 14:42 #26375

Avatar uživatele Honza
  • Honza
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2716
Nuny: Však já jí také nějak vůbec neřešil a nechávala mě chladným, ale jak se říká, není nad osobní setkání a takové to kouzlo osobnosti (s5) . A potom, co jsem měl možnost být po jejím boku, jako by mě amorek kopnul do zadku (s5) (s2)
My jsme HC Verva Litvínov...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. dub 2015 14:38 #26374

Avatar uživatele Nuny
  • Nuny
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2229
Honza: Tak vidíš já jí tu minule jebal a uplyne pár dní a už jí máme ve fan klubu (s2) Blahopřeju k zážitku a možná i úlovku (s22)
Prodám červenej svetr. Značka : Za odvoz i s majitelem. Hlavně hodně daleko.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. dub 2015 14:20 #26373

Avatar uživatele Jolda
  • Jolda
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 1
Čau Litvínováci!
Musím se tak trochu pochlubit, udělal jsem setře dort k narozeninám, tak vám posílám fotku, Litvínovu fandíme třicet let.
Protože jsme z jižních čech, tak fandíme aspoň u bedny. Pořádně kluky doma vyhecujte, ať máte ( máme ) konečně ten vytoužený titul (s30) doma.
Vždyť si ho taky zasloužíme za ty roky dřiny.
.....před domácím publikem, to by bylo, co (s2)

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. dub 2015 13:59 #26372

Avatar uživatele AlcoholBased
  • AlcoholBased
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 603
Honza: nesehnal jsem lupeny a jet tam na náhodu se mi nechtělo a do jejich VIPky se mi taky nechtělo, hlavně mi bylo řečeno, že bych se nedostal do kotle, tak alespoň jsem byl s penzistou na zimáku fandit....jinak zážitky musely být super tomu věřím....Každopádně by mě ani nenapadlo se srát pro lístky přes ROT, protože si to zaslouží jiní co jezdí na každý zápas ven...... Jinak euforie obrovská udělali mi kluci neskutečnou radost, ale bude to ještě boj a to kurevskej boj!!!!!! Stát se může cokoli, ale já osobně to na 4-0 nevidím i když by to bylo nádherný!!! Uvidíme se ve středu na značkách, tak pokecáme....
direktivou si respekt a uznání nevynutí nikdo.......

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. dub 2015 13:46 #26371

Avatar uživatele Honza
  • Honza
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2716
AlcoholBased: Nazdar Staňoure. Jo jo Darina je pro mě krásné zboží. Škoda, že si nebyl s náma. Bylo to něco neskutečného. Strašně moc zážitků, které nejde ani popsat. Ty jsou ve mně a budu si je pamatovat do konce života a to je to, kvůli čemu se na tyhle výjezdy jezdí. Samozřejmě je to umocnění tím, že jsme dvakrát vyhráli, ale i tak (s1) . (s16)
My jsme HC Verva Litvínov...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. dub 2015 13:41 #26370

Avatar uživatele AlcoholBased
  • AlcoholBased
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 603
Honza: Darina je super baba, jen by se měla věnovat pracovně něčemu jinému...... třeba golf by jí slušel ohromě...
direktivou si respekt a uznání nevynutí nikdo.......

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. dub 2015 13:39 #26369

Avatar uživatele AlcoholBased
  • AlcoholBased
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 603
Honza: Ááááááá člen kripl fon čutálist kopális se vrátil z výletu..... (s2)
direktivou si respekt a uznání nevynutí nikdo.......

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. dub 2015 13:35 #26368

Avatar uživatele Litvínováček
  • Litvínováček
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Hc Verva forever in my heart ♥️
  • Příspěvky: 1303
Honza: Snad jsi se nám nezamiloval,co? (s2) Takže ten výstřih ve kterém skončil tvůj náramek byl Dariny jo? (s16)
HC VERVA

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. dub 2015 13:30 #26367

Avatar uživatele chemik19
  • chemik19
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 313
Musím smeknout před fanoušky kteří dorazily o víkendu na náš milovaný zimáček o víkendu a fandily u obrazovky jak kdyby se hrál domácí zápas a těm co byly v Třinci ať si po náročném víkendu plného zážitků dají do kupy odpočinou a ať jsme všichni plný sil ve středu a ve čtvrtek hnát kluky za vytouženým cílem. (s32) (s32) (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. dub 2015 13:29 #26366

Avatar uživatele Honza
  • Honza
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2716
Napíšu jen takový svůj postřeh. Všichni, kdo byli o víkendu v Třinci, tak už ho ví. Sice mě tu za to ukamenujete, jestli jsem vpořádku a nemám něco s očima, ale za mě DARINA nádhera (s16) (s16) (s16) (s20) . Takže Darino, jestli to čteš (s22) (s2)
My jsme HC Verva Litvínov...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. dub 2015 13:13 #26365

Avatar uživatele ..kulhynka..
  • ..kulhynka..
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Organizátor výjezdů
  • Příspěvky: 320
Honza: V rámci možností Honzo. Díky za optání. Mám naordinovaný odpočinek, ale copak to jde?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. dub 2015 13:08 #26364

Avatar uživatele Dejv91
  • Dejv91
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 157
Zdarec přátelé (s17)

Nejdřív bych rád poděkoval všem, kdo se jakkoliv podílel na organizaci tohohle výjezdu , respektivě za celosezonní práci pro (s32) (s20) Jako vždy perfektní práce a já si tenhle víkend náramně užil (s16)
Horší už to bylo s mojí docházkou k lopatě. Přiznám se, že když jsem se konečně ráno ve 3:58 odebral do postele, neměl jsem sebemenší snahu nastavit budík na 4:40 (s13)
Máme před sebou poslední dva křížky, ale nenechme se unést euforií. Bude to ještě sakra těžký a tvrdý boj. Každopádně všichni věříme, že po tak dlouhé době s dobrým koncem pro Nás.Takže ještě jednou všem díky za perfektní práci pro naši milovanou CHEZU (s16)
Hrdí když se vítězí, Věrní když se nedaří !!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. dub 2015 13:01 #26363

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7642
Musíme ještě vyhrát 2 zápasy z 5, z čehož máme 3 doma, kde jsme letos byli téměř neporazitelní. Musíme to zvládnout, větší šance už asi nebude. Hráči zdraví, Francík ve skvělé formě, Petry střelec, dvě lajny ve velké formě, obrana funguje.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. dub 2015 12:56 #26362

Avatar uživatele chemizator
  • chemizator
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 215
Zdarec! Zdravím z práce, kde mě pomalu ale jistě dostává únava z víkendu, ale kompenzuje mi to skvělej zážitek z víkendu snů!
Teď už jen navlíknout zbývající dva korálky, který budou asi nejtěžší a vůbec bychom se neměli divit, kdybychom náhodou jeli do Třince znovu. I když by bylo krásný slavit doma hned ve 4. zápasu finále, tak si musíme uvědomit, že Třinec nejsou žádný ořezávátka, který by to vzdali. Jsem si jistý, že na případný pátý zápas pojedeme zase v hojném počtu (doufejme, že už to nebude potřeba).
Chci poděkovat všem fanouškům na výjezdu, ale hlavně pořadatelům z RoT. Nikdy předtím tady nebyl tak skvěle fungující fanclub. Jste jedničky! (s20)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. dub 2015 12:56 #26361

Avatar uživatele Honza
  • Honza
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2716
..kulhynka..: A už jsi v pohodě?
My jsme HC Verva Litvínov...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. dub 2015 12:48 #26360

Avatar uživatele Jan Hron
  • Jan Hron
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • CHEZA !
  • Příspěvky: 2187
Litvínováček: Je velmi těžké nebýt optimistou, vedeme 2:0 ! Na nás fanoušcích zas tolik nezáleží, podcenit to nesmí naši hráči a trenéři. Jsme už fakt blízko tomu o čem se z pověrčivosti tady moc nemluví.
Černožlutý stařec

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. dub 2015 12:42 #26359

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3833
Upřímně mám toho po tom víkendu plný kecky, ale díky všem za výjezd, myslím, že až na jeden incident, který se také vyřešil, se nakonec vše podařilo. Večer ještě nahodím na FB videa, jedno po 2. vyhraném zápase a druhé setkání s hráči u autobusu.

Jinak opět spouštíme objednávku trika "Hlavně se z toho neposrat"
Trika by měla dorazit ve čtvrtek, distribuce objednaných triček přes formulář tedy proběhne ve čtvrtek před zápasem od 16:00
www.ropaciontour.c...
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. dub 2015 12:41 #26358

Avatar uživatele ..kulhynka..
  • ..kulhynka..
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Organizátor výjezdů
  • Příspěvky: 320
Za mě, mé největší díky patří mému příteli a Ptakulinovi v návaznosti na lékaře našich hokejek, a díky němuž jsem neskončila v nemocnici, ale zdárně dojela domů. (s16) .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum
Další diskuse: