Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 18. bře 2015 12:59 #23869

Avatar uživatele nowastorm
  • nowastorm
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 46
pavelpe:

pavelpe napsal: Dost často spolu polemizujem, ale tentokrát s Tebou plně souhlasím. Tak připraveni fyzicky a takticky jako letos jsme snad nikdy nebyli. Pokud si jen vezmete v potaz, že hrajeme v obraně s klukama, který mají s play off minimální nebo žádné zkušenosti, je opravdu neuvěřitelné, jak si vedou. To mužstvo dozrálo jako celek a to "nedohrávání za hranou" je často způsoch tffbené i chytrostí a rychlostí našich kluků. Pardubice s náma dokázali hrát vyrovnaně asi tak 15 minut během tří zápasů (vždy jen po jejich góle). Oni se snaží, ale to prostě někdy nestačí. V semifinále už to taková selanka rozhodně nebude.
Překvapuje mě Boleslav, i když je pravda, že Třinci chybí strašlivě moc hráčů. Jen si myslím, že Boleslav dojede na gólmana, protože Růžička je o 2 levely níž než Hrubec. Jediná série, která je opravdu otevřená, je Brno-Gottwaldov. Tam si netroufnu tipovat, kdo z nich postoupí, protože obě mužstva střídají výkony jak den a noc. Jeden den hrajou famózně, druhý den jak průměr 1.ligy. Pokud postoupí Gottwaldov, pak budeme hrát se Spartou a to je v současné době s Litvínovem nejlepší tým v play off. Mají tři dobré lajny a jediné, v čem máme nad nimi navrch je gólman.

Zdar, já bych to ještě nezakřikl. Schůdek po schůdku. Zatím nejsme v semi.
*** tradice, srdce, bojovnost ***

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 12:57 #23868

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7646
fanouš: Mě bylo líto hlavně pana řidiče, že to musí snášet. Jsem si pivo ani klobásu nedával, spíš bych zbylé peníze využil na další výjezd (s1) :D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 12:57 #23867

Avatar uživatele nowastorm
  • nowastorm
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 46
Teď jsem se mrknul na video, které je na Facebookových stránkách ROT, kde slavíme výhru před stadionem. Sakra, ta moje pleška je šílená. 35 roků a připadám si na 60 (s2) Mimochodem, jsem ten prcek s dresem číslo 14 (s1)
*** tradice, srdce, bojovnost ***

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 12:54 #23866

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5005
Stery: Dost často spolu polemizujem, ale tentokrát s Tebou plně souhlasím. Tak připraveni fyzicky a takticky jako letos jsme snad nikdy nebyli. Pokud si jen vezmete v potaz, že hrajeme v obraně s klukama, který mají s play off minimální nebo žádné zkušenosti, je opravdu neuvěřitelné, jak si vedou. To mužstvo dozrálo jako celek a to "nedohrávání za hranou" je často způsobené i chytrostí a rychlostí našich kluků. Pardubice s náma dokázali hrát vyrovnaně asi tak 15 minut během tří zápasů (vždy jen po jejich góle). Oni se snaží, ale to prostě někdy nestačí. V semifinále už to taková selanka rozhodně nebude.
Překvapuje mě Boleslav, i když je pravda, že Třinci chybí strašlivě moc hráčů. Jen si myslím, že Boleslav dojede na gólmana, protože Růžička je o 2 levely níž než Hrubec. Jediná série, která je opravdu otevřená, je Brno-Gottwaldov. Tam si netroufnu tipovat, kdo z nich postoupí, protože obě mužstva střídají výkony jak den a noc. Jeden den hrajou famózně, druhý den jak průměr 1.ligy. Pokud postoupí Gottwaldov, pak budeme hrát se Spartou a to je v současné době s Litvínovem nejlepší tým v play off. Mají tři dobré lajny a jediné, v čem máme nad nimi navrch je gólman.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 12:54 #23865

Avatar uživatele nowastorm
  • nowastorm
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 46
fanouš:

fanouš napsal: To je ta druhá stránka mince..Bohužel....Tohle se nedá přikázat,tohle každej musí mít tak ňák v sobě...a nebo mu okolí musí domluvit...Ale nekoukej darovanýmu polokoni na zoubek...Pivko bylo? A i ta jejich hnusná klobáska ??Nebo sis ten účet přeladil na domácí manžáre(jídlo) ? (s1)

Souhlasím, ta klobása byl děs a co teprve ten vratný kelímek? :-)
Mám ho jako suvenýr (s2)
*** tradice, srdce, bojovnost ***
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 12:49 #23864

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3314
Chemik11: To je ta druhá stránka mince..Bohužel....Tohle se nedá přikázat,tohle každej musí mít tak ňák v sobě...a nebo mu okolí musí domluvit...Ale nekoukej darovanýmu polokoni na zoubek...Pivko bylo? A i ta jejich hnusná klobáska ??Nebo sis ten účet přeladil na domácí manžáre(jídlo) ? (s1)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 12:47 #23863

Avatar uživatele peshek
  • peshek
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1673
............jeeee jeje..je mi kokotno - kocovina,prujem - to s te vyhry vcera...jeste jsme byl na koncerte vecer v pulnoci na The Business - no spravne bych mel mit klid na luzku,ALE musim vydelavat tvrdou valutu v Tuzexu...takze vecer LITVINOV GOL!!!!!!! (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 12:44 #23862

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7646
Včera jediná kaňka - opilí spolucestující, kteří vypili zřejmě moc piv a potřebovali strašně moc čůrat zrovna ve chvíli, kdy jsme byli pár minut za benzínkou a žádné další místo na zastavení nebylo, další benzinka bůhvíjak daleko, ale přesto tito spolufandové nedokázali pochopit, že prostě není kde zaparkovat a na dálnici prostě nelze zastavit, nejhorší byl jeden spolufanda, který panu řidiči sprostě nadával, přitom to není jeho vina, když není kde zastavit. Pak to dotyčný odčinil a na zápase fandil. Ale nemělo by se to stávat. Člověk jede na první výjezd a není zvědavej na opilé spolucestující, kteří nadávají řidičovi a nervují ho, co kdyby při těch všech nadávkách ztratil řidič nervy a naboural?!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 12:38 #23861

Avatar uživatele KP37
  • KP37
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 784
je to fakt zatim takovej předkrm.chtěl bych do semifinále spartu.to by byla parádní série..s kometou by to bylo přehnaně hysterický....vim,že tam ještě nejsme,ale tohle se snad nedá zakřiknout...
Mikymaus Hynek raus!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 12:33 #23860

Avatar uživatele třemešna
  • třemešna
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 64
Za chvili vyražím směr Prudnik Nysa Klodsko Nachod Pardubky,ale mam jen hrušku na košt (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 12:27 #23859

Avatar uživatele Travis
  • Travis
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1122
Stery: dohrávání za hranou - ale o tom je přeci Play off !!!!! A My musíme být na to připraveni, především jestli půjdeme na Kometu ... Abych řekl pravdu, já jsem zkamanej tím hokejem co předvádějí Perníkáři.... Nemám rád brutální hru, ale agresivní tvrdou do těla.... Toho jsem se zatím v podání PCE nedočkal... Dobře pro nás, ale těším se až na nás soupeř s takovou hrou vyrukuje, věřím , že kluci se dokáží přizpůsobit a ten hokej to ještě o level výš pozvedne....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 12:08 #23858

Avatar uživatele Stery
  • Stery
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1079
fanouš: Za celou sérii mám dojem, že se nestrhla ani jedna bitka, celkově možná tak 3-4 vážnější potyčky. Když si vemu, jak nám Vary v jedné sérii hned v 1. zápase odstavily Fráňu, nebo jak nás často za hranou dohrávala Plzeň, tak je to velký rozdíl. Snad nezačnou teď, když mají ten nůž na krku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 12:04 #23857

Avatar uživatele pavel
  • pavel
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 41
KP37: ano, tak k těmto zápasům přistupují všichni ostatní účastníci honosného zájezdu s názvem Play-off. Tím chci jen říct a tímto potvrzuji Tvoje slova, že krom Pardubic, makají, makají nadoraz a hlavně je to na nich ve tvářích a především následně (hlavně) ve výkonech vidět a znát

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 12:04 #23856

Avatar uživatele josef17
  • josef17
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 34
(s32) Táááák,po jednozápasové nepřítomnosti na stadionu vyrážíme za chvilku směr Rakovník -kotlík Chezy v Pardubkách (s32) asi se i docela těším :-) (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 11:53 #23855

Avatar uživatele nowastorm
  • nowastorm
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 46
jack007:

jack007 napsal: Houby, včera rano tu myslim ze veverka psal, ze se uvolnilo par listku prave proto, ze není plny autobus.

Díky za echo, zkusím ho kontaktovat :-)
*** tradice, srdce, bojovnost ***

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 11:52 #23854

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3314
Stery: Přesně,vzal jsi mi to z huby...Mě včera přišlo,že Pardubky se to snažili odehrát jinak.I nás dohrávali,i dojížděli do Francíka...Ale přesně jak jsi napsal,můžou hrát jen to,co jim soupeř dovolí...A my opravdu jsme všude dřív,máme lepší pohyb,sílu,rychlost,PROSTĚ VŠECHNO...klobouk ale dolů před perníkem,že nehrajou brurálně,zákeřně s cílem ublížit,zranit...To jsem neviděl ani jednou... (s16)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 11:45 #23853

Avatar uživatele jack007
  • jack007
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1091
nowastorm: Houby, včera rano tu myslim ze veverka psal, ze se uvolnilo par listku prave proto, ze není plny autobus.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 11:45 #23852

Avatar uživatele Stery
  • Stery
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1079
Nevím, jestli jsou Perníky nejslabší, možná ano, ale obraz jejich hry vyplývá především z toho, jak hrajeme my. Jsme prostě jednoznačně lepší bruslařsky, vůbec nám nestíhají.. Není to o tom, že by byli odevzdaní. Ale s takovým nasazením si troufám říct, že by to po včerejšku bylo 3:0 na zápasy i v sérii s Boleslaví. Ale je pravda, že v PŘÍPADNÉM semifinále to bude jiný kafe.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 11:40 #23851

Avatar uživatele nowastorm
  • nowastorm
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 46
jack007:

jack007 napsal: napis klukum na fb, myslim ze v autobuse porad naky volno je, tudíž by měli mit i volnej listek do kotle.

Ahoj. Myslím si, že vstupenka je vázána místem v autobuse, což pro mne samozřejmě nemá žádný význam. Udělám to asi tak, jak jsem napsal níže. Už jsem v životě přišel o daleko víc, než o 70,-Kč rozdíl mezi vstupenkou na sezení a stání (s2)
*** tradice, srdce, bojovnost ***

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. bře 2015 11:39 #23850

Avatar uživatele nowastorm
  • nowastorm
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 46
fanouš:

fanouš napsal: Ahoj...Sektor 201 je ten k sezení vedle našeho kotle?Nechci to hledat na plánku stadionu...Včera právě tohle místo nebylo vůbec zaplněný a pořadatelé jsou taky naprosto v klidu...Jak říkám,koupil bych a šel ke kotli...Budeš mít zážitek,budeš přímo v dění...Teda pokud nebudeš v červeným... (s2) (s2)

Přesně, pokud to nepůjde standartně vzít do kotle, holt, koupím si na sezení hned vedle něj a půjdu fandit do 201. Ten jeden prcek se tam ztratí (s2) . Ale řval jsem včera jako lev, dneska to bude stejné. Kdo včera nebyl, doporučuji dnes jet!!! Zážitek jak nikdy!!!
*** tradice, srdce, bojovnost ***

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum
Další diskuse: