Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 14. bře 2015 08:34 #23420

Avatar uživatele Honza
  • Honza
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2716
AlcoholBased: Nazdar Staňoure, nějak brzy vzhůru (s3) . Jsi to včera neurval (s5) ???
My jsme HC Verva Litvínov...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 14. bře 2015 08:22 #23419

Avatar uživatele Rádě
  • Rádě
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 395
Dobrý den všem, (s32)
dlouho jsem nebyl aktivní, protože se jsem neměl pocit, že bych svým příspěvkem nějak výrazně obohatil diskusi, tentokrát tu potřebu mám. Nechci psát o včerejším zápase, protože své přesvědčení o tom, že tenhle tým jde po správné cestě jsem tady vyjádřil už někdy v lednu.
Tentokrát bych chtěl vyseknout velkou poklonu Otcům zakladatelům Ropaciontour. Pánové, dlouhodobě odvádíte vysoce profesionální práci, předpokládám v amatérských podmínkách. Jsem jen vnější pozorovatel, neznám detaily a dokonce nejsem ani členem vaší družiny, přesto je radost sledovat vaše kroky. Je z toho cítit, jak jste do práce zapálení a s jakou radostí vše děláte. Ne se všemi vašimi kroky jsem ve shodě, ale směr máte vítězný. A i tohle je známka, že letos našel litvínovský hokej správnou cestu, na které zažijeme spoustu krásných věcí. Nevím jestli nás dovede až na vrchol, ale to pro mě není důležité. Mě zajímá právě ta cesta... (s32)
cesta je cíl

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 14. bře 2015 08:22 #23418

Avatar uživatele pepone11
  • pepone11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2841
opatrne.vzpomen si ve vitkovice

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 14. bře 2015 08:16 #23417

Avatar uživatele AlcoholBased
  • AlcoholBased
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 603
pavelpe: Nechci s tebou polemizovat o síle bumbumpic, ale že by byli o 300% lepší v tom jejich druhém zápase s Vítkem mi fakt nepřišlo. Vítek je hrubě po tom debaklu co jim nadělil hrubě, ale opravdu hrubě podcenil a bylo to tam. Koukal jsem na všechny ty zápasy jejich a byla to spíš taková dosti nekvalitní plácaná. Včerejšek super měl jsem z toho trochu strach, ale jak se říká kdo se bojí sere v síni.....
Každopádně Pardubice už dávno nejsou ta dobře fungující mašina co byla za vedení Kusého. Maj jednu dobrou pětku a zbytek těžký průměr spíš podprůměr. Co mě včera hodně překvapilo bylo to jak pardubáci tahaly nohy od druhé třetiny. Stojíme za jejich střídačkou a někteří z nich měly problém dojet zpět, nebo přelézt manťák co se vraceli ze hry..........Dneska od nuly určitě to nebude tak lehké jako včera, ale myslím že by se musel stát zázrak aby přes nás perníkář přešel......
Už aby to zase vypuklo....... (s32)
direktivou si respekt a uznání nevynutí nikdo.......

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 14. bře 2015 08:10 #23416

Avatar uživatele Travis
  • Travis
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1122
Včera to byl jeden velký večírek a oslava litvinovskeho hokeje... A co me nejvíc pobavilo? Pan zpěvák .... Nejdřív jsem si myslel, ze ho jako nejakyho náhradníka sebrali narychlo před Nudli... Ale pak předvedl neskutečnou show... Včetně toho pádu na závěr (s20)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 14. bře 2015 07:57 #23415

Avatar uživatele pavel98
  • pavel98
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 6
Jirik07: Opravdu dobitá permice k stání nefachala nikomu z mého okruhu známých. Naštěstí si je toho klub asi vědom, proto nebylyu vstupu problémy. (s1)
Děkovačky se opravdu v play off po jednotlivých zápasech nikdy nedělaly. Zatím je to opravdu pouze první krok. (s1) (s32) (s22)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 14. bře 2015 07:55 #23414

Avatar uživatele Jirik07
  • Jirik07
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • CHEZA!!!
  • Příspěvky: 36
veverka: Jojo na stání... uvidíme. Hlavně ať jsem uvnitř (s3)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 14. bře 2015 07:31 #23413

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3011
Jirik07: Jestli máš na stání, tak s těma byly problémy. Uvidíme dneska.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 14. bře 2015 07:16 #23412

Avatar uživatele Jirik07
  • Jirik07
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • CHEZA!!!
  • Příspěvky: 36
Ahoj,ještě k permicím.... prosím Vás šla včera někomu nabitá permanentka? Mě to nahlásilo neplatná karta, naštěstí mě pustili tak to snad dnes bude v pohodě... (s1)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 14. bře 2015 06:22 #23411

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3011
Ale jedna věc se mi krajně nelíbí. Na zimáku jsou lidi, co neplatí vstupný a na ten náš hokej se dívají. Doufám, že Čigi si je dneska zkasíruje. Viděl bych to asi takhle Říhové, gólman a zbytek realizačního týmu za 180,-, hráči dost nasedí, takže ti za 290,- (s14)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 14. bře 2015 02:37 #23410

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
pavelpe: Nemůžu jsi pomoci a přišli mě ,že nestačí. pokud vezmu pravdu je třeba i říci pravdu a tu,že Vítkovice Stell mají problémy a pokud hrozí fabrice uzavřením má to na klub vliv. A když je generální sponzor tak zvlášt a to byla jen odbočka. Tým kterej staví na brankáři 18 u mě nebudí důvěru a ještě když nám za 120 minut nedal branku. Jejich tým nepřipomíná vítěze z roku 2012,ale spiš boxera po K.O

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 14. bře 2015 02:29 #23409

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Pryč
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
Alexi: No nevím Alexi, ještě před měsíceem jsi tady psal, že musíme koupit 1-2 zkušený beky a nyní je chválíš.
Pardubice rozhodně marní nebyli. Přestože jsme vyhráli kontrolovaně, přeci jen ve druhé třetině při těch vyloučeních občas zatrnulo. Navíc tento tým umí být výkonově jako den a noc, což předvedli ve druhém zápase ve Vítkovicích, kdy vyhráli ale hlavně byli o 300% lepší než v prvním zápase.
To Fanouš: Vejmelka si dnes zachytal a podal velmi dobrý výkon, za mě jednoznačně nejlepší hráč Pardubic. Jen Růčovi vylapil 5 100%ních šancí. Francíka dnes spíše trápily nepředvídané odrazy a teče. Připadalo mi občas, že led není úplně v pohodě, bylo občas vidět jak je puk neposedný. K výkonu mužstva asi není co dodat, vše už tu bylo napsáno.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 14. bře 2015 01:38 #23408

Avatar uživatele peshek
  • peshek
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1672
jdu spat deti...zitra prijedu osobne do <litvinov.a---kurva ..jsem uz zhulenvozralej...dobrou noc <<<<<<<<<<litvinov (s32) (s2)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 14. bře 2015 01:31 #23407

Avatar uživatele peshek
  • peshek
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1672
o co to bylo vcera "snadnejsi" o to to bude dneska "tezsi"!!!! (s4)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 14. bře 2015 01:18 #23406

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
Alexi: Tahle cesta je trnitá,musíme jít krok po kroku,rozhodně bych tady nevykřikoval,že bude titul,i když bych byl rád.Ale tu samou šanci mají i Třinec,Sparta i další. (s3)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 14. bře 2015 01:13 #23405

Avatar uživatele Dejv
  • Dejv
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 601
Dneska (vlastně včera) super výkon od kluků. Pradubky nevěděli, kam dřív skočit... Ale dneska to bude úplně něco jiného, dneska to bude o dost těžší, ale i tak věřím, že to nějak udoláme. (s32)
--- DISKOTÉKU NA ZIMÁKU NECHCEME (s10) (s11) ---

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 14. bře 2015 01:07 #23404

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Mogul71: Dneska mě přišli marní a přál jsem už pak udržení té nuly Francikovi. tento tým má na finále a dokáže se semknout. Mladí bojují a cením jsi hry beků jako Pavelky co dokáže zaútočit v oslabení a ještě dát branku. Chemie týmu funguje a proto ten pohár vyhrajem (s30) (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 14. bře 2015 00:54 #23403

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
Alexi: Já bych tohle neříkal,perníci mají dobrý tým a kůži neprodají lacino.Nevěřím,že je přejedeme tímto způsobem v sérii.Bude to ještě boj (s3)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 14. bře 2015 00:50 #23402

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
Dnes parádní představení,hráči do jednoho zaslouží pochvalu.Snad kluci nic nepodcení a zopakují dnešní výkon. (s16) Musel bych asi hodně lovit v paměti,kdy jsem viděl od nás takovýhle výkon.Tak krok po kroku a s pokorou za dalšími výhrami (s32) (s22)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 14. bře 2015 00:16 #23401

Avatar uživatele Kvása
  • Kvása
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 16
Dnešek byl suprovej, jen škoda, že nebyla děkovačka podle mě i na to plno lidí čekalo a nic.. na webu sice něco píšou že bude video místo toho ale přeci jenom ta děkovačka to je už taková tradice.. (s32) (s2)
HC Verva Litvínov !!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum
Další diskuse: