Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 14. kvě 2014 06:53 #8410

Avatar uživatele ptakulin
  • ptakulin
  • Offline
  • PŘEDSEDA ROT
  • PŘEDSEDA ROT
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 1174
Koukám, že se tu rozvířila pěkná diskuze. Co k tomu napsat?
Především si uvědomit, že se jedná o naše hokejky a opravdu by si zasloužili objektivnější kritiku. Nejsme happyclappers (díky Filáku) za toto slovní spojení, ale jsou černožlutí.
Doufám, že se Nechvimu v novém angažmá bude dařit - snad se z pozice dvojky dostane na led a ukáže, že chytat umí. Jinak náš treér golmanu dostal angažmá u repre U17. To o něčem svědčí...
Se Stříťou jsem se v průběhu minulého týdne dvakrát potkal. Samozřejmě jsme vše probrali a nebudu tahat ven info, které patří do klubu. To, že končí v Bolce mě mrzí a já jen doufám, že seženeme jednu posilu do zadních řad. Spekulací je více - nechme se překvapit. Stejně toho kluka nepodepíšeme my.
Už se těším, jak to vypukne (s32) (s32) (s32)
CHEZA JE HVĚZDA !!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 14. kvě 2014 01:46 #8409

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5005
Chemik11: Ještě je otázka, zda zůstává Gula, na kterého jsi zapomněl a Posmyk seděl víc na trestný než hrál. Navíc svou pomalostí může soupeřit s Gumou, takže nevím, zda by to byl ten vůdčí bek.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 14. kvě 2014 01:40 #8408

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5005
Mogul71: Ale jo, já netvrdím, že byl k ničemu. Jenže je otázka, o kolik si řekl, zda neměl nosánek tou nominací do přípravy repre trochu moc nahoře. A Bolka bude letos nakupovat - alespoň dle jejich manažera maj sponzorů, že nevědí co snima. Čekám, že tam půjde i Ton, už i proto, že tam je trenérem Výborný. A naopak, u nás se jen těžko bude nějak zvyšovat rozpočet, my budeme spíše rádi, když se nesníží. A z toho musí vycházet i Kyslík.
Já jen doufám, že Lukeš a Hübl za ty milióny, které jim Kyslík loni dal, budou podávat lepší výkony, protože v sezóně 2013/2014 mě za ty prachy ani jeden z nich moc nepřesvědčil. To samé čekám od Hanzla, který byl převážnou část uplynulé sezóny taky marný. Já těm klukům ty prachy přeju, ale pokud patří Lukeš mezi 5 nejlépe placených hráčů ELH, tak taky musí ty výkony podle toho vypadat.
Kyslík nějakého beka přivede, ale loňská sezóna (ač si to tady mnozí myslí) nebyla špatná až tolik vinou beků, ale hrou celého mužstva.
Analogie ze sezóny 2010/2013 je jasná - hráli jsme první polovinu sezóny v každém zápase s minimálně dvěma zapůjčenými beky a nejzkušenější v obraně byl Kousalík. Přesto naše hra byla velmi dobrá a po polovině sezóny jsme byli mezi první osmičkou. Jen si dobře vzpomeňte - zranění Jareše, Zemana, Posmyka, Kubáta, což byli stěžejní beci a hráli tu Černý, Charousek, Sklenička, Martinka...
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 14. kvě 2014 00:02 #8407

Avatar uživatele sportman
  • sportman
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 59
pavelpe: Nevím s tím Kubátem, tady je uveden na soupisce Sparty pro sezonu 2014-2015. Sičák tam není.

www.eliteprospects...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. kvě 2014 22:31 #8406

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
pavelpe: Nebyl hvězda,to ne,ale pravaso bek,o ty je nouze a on si své odehrál,jsem zvědav,kdo bude za něj (s15)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. kvě 2014 22:17 #8405

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
Hansiiiz: Si trošku ustřelil ne? Ten kluk tu je od 17ti let, takže vzteh má jinej.....
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. kvě 2014 21:55 #8404

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7643
Takže momentálně máme čtyři beky: Kousalík, Chaloupka, Pavelka a Pavlík. To je "skvělé" tedy. Snad toho Zemana udržíme. Sklenička je důrazný, ale moc to nevytrhne. Pavlík byl na konci sezóny výborný, ale uvidíme, co ukáže v další sezóně. Chaloupka s Kousalíkem průměr. Pavelka ještě mladej nevyhranej, ale v Mostě dával góly. Chce to určitě posílit obranu, nějakého pořádného kvalitního. Co Posmyk, ten tu nezůstane?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. kvě 2014 21:55 #8403

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5005
MMM: Upřímně řečeno si myslím, že kdyby Stříteský nehrál se Zemanem, který za něj leckdy hodně hasil průsery, jeho pozice by byla asi horší. Ale na druhou stranu odehrál tu několik sezón a tak díky za to a přejme mu úspěch v novém angažmá. Uvidíme, nakolik bude úspěšný.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. kvě 2014 21:51 #8402

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5005
MMM: Třeba nechal Kyslík odejít Stříteského a nechá možná odejít Černého, aby do Litvínova přišel Kubát se Sičákem. Mimochodem dle sparťanských fans je Kubát na odstřel. Pokud jsem dobře koukal, měl ve Spartě rok + opci a Sparta nikde nepíše, že by opci uplatnila.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. kvě 2014 21:37 #8401

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7643
Utkání Kazachstán – Lotyšsko sleduje 10 870 diváků. Opět byla překročena desetitisícová hranice, což je vynikající. Převahu mají opět do vínově- červené odění Lotyši!

momentální stav na začátku třetí třetiny 4:5! musí být parádní zápas, plno gólů, lidi takže atmosféra musí být supr

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. kvě 2014 21:25 #8400

Avatar uživatele Hansiiiz
  • Hansiiiz
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 600
Nechtěl Stříťa zmizet už loni? Táhne ho to jinam, protože je to vsetíňák a k našemu klubu má asi podobný vztah, jako má Žemlička, který tu působil.. Takže skoro nulový vztah, proto si jde vydělat a šel by kamkoliv, kde by mu nabídli slušný prachy... Chybět mi nebude, on většinou po zápase nebyl schopný ani zvednout hokejku a poděkovat nám, že jsme celý zápas fandili a podporovali je

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. kvě 2014 21:21 #8399

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7643
Je to tak no, byl tu už hodně dlouho, je to škoda, ale nemlžeme být sobečtí, chce zkusit zase jiné prostředí. Navíc Stříteský je původem Moravák, není to náš odchovanec. Podle mě už ho tu neuvidíme.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. kvě 2014 21:20 #8398

Avatar uživatele Stery
  • Stery
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1079
Tak Norové dnes nasadili do brány trojku a po dvou třetinách to vypadá, že se jim to osvědčuje, mohli bychom to zkusit i my..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. kvě 2014 21:02 #8397

Avatar uživatele Honza
  • Honza
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2716
MMM: Kubát odešel, protože mu skončila smlouva a chtěl jít jinam, za lepším... Což je naprosto normální, je to odchovanec,hrál tu x let a chtěl už hrát někde jinde. To sáme je i se Stříteským. Tohle je jev naprosto normální, že hráč po nějakém čase chce změnit prostředí a hrát někde jinde a za víc, když mu jinde nabídnou více peněz, tak je pochopitelné, že půjde... To sáme bylo s Jánysem, skončila mu smlouva a chtěl jít hrát jinam a vydělat si koruny. Takový je prostě hokejový život...
My jsme HC Verva Litvínov...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. kvě 2014 20:45 #8396

Avatar uživatele MMM
  • MMM
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2256
Necháme odejít nejproduktivnějšího beka??To jsme na tom finančně tak špatně?Kubát se rozehrál odešel do Sparty,Stříteský se rozehrál a taky odchází...asi je něco špatně....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. kvě 2014 20:32 #8395

Avatar uživatele Honza
  • Honza
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2716
Unihoc10: No a co, že doba pokročila, já taky každý den sleduju teletext a nevidím na tom nic špatného (s2) (s3) (s5)
My jsme HC Verva Litvínov...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. kvě 2014 19:37 #8394

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
Unihoc10: Tak víš jak to je, dva úhly pohledu na vše.... A Emíno nebude vyjímkou. A až bude zase hrát v čechách, tak mi už tady nebudeme....
Jinak k odchodům. Skříťa bude chybět a to dost. Pravák na přesilovku a Nechvi se rozchytá do repre formy (s3)
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. kvě 2014 19:11 #8393

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3834
Vzhledem k tomu jak tu s ním "zametli" opravdu (s20) (s20) Už se těším až tu tohoto plejera uvidím (s5) mostecky.denik.cz/...
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. kvě 2014 18:34 #8392

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3834
Chemik11: Nevím, myslel jsem, že s příchodem iPadů a chytrých TV doba už trochu pokročila (s1) Navíc na většině HD kanálů už teletext stejně nenajdeš...

Podle mého Stříťa nebude taková ztráta jako loni Kubát, své si odehrál, ale žádná hitparáda to nebyla. Třeba se za jeho tabulku vrátí Kubát o kterém se taky mluví (s3) Ještě jeden bek ke klukům do 1. a bude to dobrý. Jirka Zeman si myslím taky zůstane...
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 13. kvě 2014 18:13 #8391

Avatar uživatele Travis
  • Travis
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1122
Vloni odesli 3 obranci, letos dalsi z tech nejlepsich co tu mame. Prisli Pavlik a Sklenda, pricemz druhy borec toho na extraligovem poli nema moc co nabidnout. Coz jsme videli, kdyz za nas parkrat zaskakoval. Je to takova z nouze ctnost. Na druhou stranu je to Litvinovak a necha na lede dusi. Aktualni kadr v obrane je vskutku katastrofalni a je nutno sipriznat, ze bez posileni by to znamenalo velky pruser. Doufejme, ze Kyslik ma nejake to eso v rukavu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum
Další diskuse: