Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Ptejte se RoT 24. led 2014 15:10 #1978

• veverka
  • Moderátor
  • Moderátor
Neznámý:

Litvínováček napsal:

Upřímně si vážím toho co pro náš klub vy všichni z RoT děláte.Jen malá připomínka k té anketě:V momentě kdy do ankety budou moci hlasovat jen členové klubu bude ta anketa,si myslím,zkreslena.Pokud se k anketě nebudou moci vyjádřit i ti co jsou sice zaregistrováni na RoTu ale nebudou v klubu RoT tak přijdete o objektivitu.Přeci jen bude stále více těch,kteří budou registrováni zde ale nebudou v klubu.Takže bych neuzavíral možnost registrovaným se vyjádřit zde v anketě.Je jasné,že ti co nebudou zde registrováni nebudou mít možnost hlasovat.Toť můj názor na ankety.

Ahoj. Díky za tu připomínku. Trochu se to pokusím rozvést. abych dostatečně vysvětlil, proč je uzavření anket mým zájmem. Jednak bych tedy znovu vypíchl bod, že budeme o absolutním uzavření pouze pro fanklubáky jednat ve výboru. Můžu být přehlasován a jedeme dál.
Nicméně na čem trvám, je že bude od příští ankety pouze pro registrované na stránkách. Vysvětlím proč. Vidím do systému ankety a přestože jsem několikráte žádal, aby lidé hlasovali přihlášení, nestalo se tak. A tím, aby lidé hlasovali přihlášení, cosi sledujeme, byť samozřejmě z IP něco vyčíst můžeme obecně také. Každopádně přihlášených hlasovalo pouze 47 z 267, čili mé žádnosti byly psaním černou křídou do komína. Fandů je v systému registrováno 208. To je pro mě trochu fiasko.... A po pravdě, teď odpovím za sebe, protože ankety jsou moje parketa, anonymní hlasy mě opravdu mnoho nezajímají. Nemůžu trávit hodiny rozklíčováním, zda hlasoval jen zvědavý návštěvník bez vztahu k Cheze či pravidelný návštěvník hokejových zápasů. Nemám z toho úplně ten správný výstup. Proto přikročení k tomuto kroku. Registrace zabere chvíli, nic nestojí a pokud se dotyčný považuje za fandu Chezy, věřím, že je to ta nejmenší věc, kterou může proto, aby na jeho názor byl brán zřetel, udělat. Následným a případným uzavřením hlasováním pouze pro členy RoT (nikoliv pro registrované) sleduji to, že my máme zastoupit určitou fanouškovskou obec a prosazovat jejich názory. A proto by mělo být jejich výsostným právem mít i nějakou exkluzivitu. To, že některé ankety budou výlučně pro členy RoT je naprosto jisté. Jaký důvod by pak mělo vstupovat do RoT, kdyžby na stránkách uviděli to samé, budou moci se stejným způsobem hlasovat ohledně určování směru RoT? Mnoho by jich nebylo... i když zvýhodněná cena permanentní vstupenky není málo a exkluzivita na vstupenky pro POFF. Každopádně já bych byl rád, kdyby tento rozdíl členové RoT vnímali opravdu zásadním způsobem.

Tento příspěvek jsem napsal sám za sebe, tak jak to vidím já. Požádám případně své kolegy z RoT aby vstoupili do mého příspěvku a vyjádřili se k tématu, pokud mají pocit, že jsem něco opomněl případně mají jiný názor.
Pokud je ještě nějaká nejasnost, okolo mého vidění této problematiky, sem s dotazem - nejsem Vláďa.

Díky, VV

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Ptejte se RoT 24. led 2014 12:26 #1946

• veverka
  • Moderátor
  • Moderátor
Neznámý:

kozel napsal:

Zdravim Vás. Už zase otravuju. Co takhle udělat all stars tým(třeba v budoucnu, po sezoně). 3 golmani, 8 obránců a 12 útočníků? Udělat to jako anketu nebo normál aktualitu.  Dát třeba měsíční dobu. Je to jen nápad. Mě napadají různé blbosti. Však víte. Sice je to asi mimo téma stránek, ale třeba by se lidi chytli.

Ahoj Vráťo. Momentálně ankety využijeme k určitým marketingovým sondám, jejichž výsledky použijeme při jednáních s klubem. Na začátek budou tedy spíše ty vážnější - máme připravenou určitou posloupnost. Samozřejmě postupem času přijdou i lehčí témata.

Pro všechny čtenáře dodávám, že od příští ankety budou moci hlasovat pouze lidé, kteří jsou registrováni v systému. V momentě, kdy budou rozběhnuty registrace přímo do fanklubu, přejdeme zřejmě k hlasování pouze v rámci členů klubu - toto ještě bude na pořadu jednání výkonného výboru RoT. S výsledkem Vás samozřejmě seznámíme.

Ptejte se RoT 23. led 2014 21:38 #1919

Avatar uživatele ptakulin Autor tématu
  • ptakulin
  • Předseda RoT
  • Předseda RoT
  • Ropáci on Tour
Neznámý:

Vurm napsal:

cus kdy bude ta prihlaška do rot?

V téhle chvíli jsou stanovy RoT na Krajském soudě v Ústí nad Labem. Musíme počkat až dojde k "oficiálnímu schválení spolku. Snažíme se, aby to bylo co nejdříve, jsme v pravidelném kontaktu s pracovnicí soudu. Ihned po schválení se zde objeví online přihláška.
CHEZA JE HVĚZDA !!!

Ptejte se RoT 22. led 2014 09:17 #1714

• ptakulin
  • Předseda RoT
  • Předseda RoT
  • Ropáci on Tour
Neznámý:

MTV123 napsal:

na tlf se to nezobrazuje (čas)..

Díky za upozornění, na telefonu je to opravdu bez času i počtu nových příspěvků - pokusíme se řešit s administrátorem.
CHEZA JE HVĚZDA !!!

Ptejte se RoT 21. led 2014 08:52 #1619

• ptakulin
  • Předseda RoT
  • Předseda RoT
  • Ropáci on Tour
Neznámý:

CíbaSKS napsal:

Já mám takovej nepodstatnej. Zda neuvažujete dát k jednotlivému příspěvku i čas, kdy byl napsán.

Časy příspěvků se zobrazují hned vedle názvu tématu - např. Hlavní téma, Ptejte se RoT. Je to ve žlutém poli hned vedle tohoto označení.
CHEZA JE HVĚZDA !!!

Ptejte se RoT 20. led 2014 22:13 #1607

• ptakulin
  • Předseda RoT
  • Předseda RoT
  • Ropáci on Tour
Neznámý:

Honza napsal:

Tak já bych měl dotaz. Jestli by bylo možné. Když si zpětně pročítám fórum o několik stran, tak jestli by dalo nad ukazatel stránek dát takovou tu informaci, že na fóru přibyl nějaký nový příspěvěk, aby mi nějaký ten postarší postarší příspěvek neunikl. Jak je tomu na fórech od e-sportu nebo jak si říkají. Když během dne např. je nových několik stran. Tak, když si to pak večer pročítám, tak nepoznám, jestli je nový příspěvěk a ten nový pak vytlačí nějaký příspěvek z té dané stránky, kterou zrovna a čtu... Snad jsem to napsal srozumitelně

Počet nových příspěvků se ukazuje ve volbě tématu fóra hned vedle vlaječky. Snad alespoň to pomůže...
CHEZA JE HVĚZDA !!!

Ptejte se RoT 20. led 2014 21:50 #1595

• ptakulin
  • Předseda RoT
  • Předseda RoT
  • Ropáci on Tour
Neznámý: V této sekci máte možnost klást dotazy nejen na RoT - na některé budeme odpovídat písemnou formou, část z nich bude zodpovězena při nepravidelném pořadu "Volejte Ropáka". Na dotazy budeme odpovídat ve lhůtě 14 dnů.
CHEZA JE HVĚZDA !!!

Moderátoři: veverka