Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 23. led 2016 10:50 #38632

Avatar uživatele chemik19
  • chemik19
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 313
Včera to bylo velké trápení Olomouc nepředvedla žádný super výkon a čím hůř proti nám někdo hraje tak mi hrajeme ještě hůře a ztrácíme s týmy se kterými máme bodovat zbytečně body a se s týmy s kterými se body nečekají tak hrajeme lépe a urveme i nějaké body. Vedení je v klidu asi si myslí že se to nějak uhraje posílit už se mělo dávno když už se to s námi táhne od začátku sezony a Duda a Vantuch to taky nezměnily a zapadly do našeho marastu a ještě ani nevstřelily branku což se od posil očekává.Musíme věřit že tahle sezona nedopadne velkým průšvihem. (s32) (s32) (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 23. led 2016 10:50 #38631

Avatar uživatele kolatyr
  • kolatyr
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 345
MMM: My jsme měli šňůru proher, kterou asi nikdo jen tak nepřekoná a stále byl plný stadion. Možná je to jako u vás. Lidé stále věřili, že se to zlomí. A to jsme neměli titul. Jinak o Dudovi, jak píšeš to tak možná bude.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 23. led 2016 10:25 #38630

Avatar uživatele MMM
  • MMM
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2257
Vcerejsi výkon ,to bylo hodně velké zklamání. Vypada to z tribuny, že jim je to (s26) .Nechapu složení první lajny a nedivim se,ze to Lukeše nebaví.. Vantuch chlap jak hora neustále ležel na zemi.. Za sebe rikam, že mi ti nevadí, že se vrací..to mladí zahrají stejně.. Duda také zklamání, zapadl do průměru, je vidět ,že by chtěl,ale nemá k sobě hráče.Jsme v těžké krizi,zaráži me vedení, mám pocit, že jim je to jedno a jsou v klidu. Olomouc nepredvedla skoro nic a má tři body...Osobně se divim, že natu holomajznu stále chodí lidi.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 23. led 2016 09:50 #38629

Avatar uživatele pepone11
  • pepone11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2844
kolatyr: neotravuj

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 23. led 2016 09:37 #38628

Avatar uživatele ercexeter
  • ercexeter
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 241
Hokej bídnej a když k tomu přičtu ty kydy a rady kolemstojících odborníků (Antoš hadr) a to, že jsem musel absolvovat v bezprostřední blízkosti dvě klobásy, něco na špejli a ty brambory s cibulí, tak asi nejhorší večer s CHEZOU v této sezóně. Pořád jsem čekal a čekám, že se něco stane, že po nějakém náznaku se kluci chytnou, ale pořád nic. Přelom zimy a jara bude hodně hodně dramatický.
Jsme ve veliké krizi a způsob jejího řešení se diametrálně liší od řešení krizí jinde. Těžko říci proč, ale že to asi není nejlepší řešení, to už se jeví jako celkem jasné.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 23. led 2016 09:21 #38627

Avatar uživatele kolatyr
  • kolatyr
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 345
OMLUVA - zdravím sousedi. Omlouvám se za to, že jsem zde psal, že Radek Duda bude během několika zápasů nejlepší hráč Vervy. Nestalo se tak a já se těžce zmýlil. Věřil jsem mu !! Nicméně doufám, že se jeho výkon zvedne, i když to vypadá, že se hodí jak kostka z domina do úrovně, kterou současný tým Vervy předvádí. Takže asi tak. O nás psát nemusím . Mějte se.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 23. led 2016 07:53 #38626

Avatar uživatele x.xao
  • x.xao
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 319
Není to tak dávno,kdy jsem tady napsal,že ryba smrdí od hlavy.Od některých jsem dostal nálož,protože Kyslík je pro některé nedotknutelný.Pro mně to je člověk,který je za tuto situaci zodpovědný minimálně stejně,jako hráči a trenéři.Absolutní podcenění situace v kádru na začátku sezóny,neschopnost manažersky na tuto šílenou situaci zareagovat-ano,přišel Duda,ale jeho přínos je přinejmenším diskutabilní.Já si myslím,že v KV si mnou ruce.Ten problém je hlubší-nikde žádné info či vyjádření,co s nastalou situací udělat.Bohorovný klid po pěšině.Nejhorší web v extralize a možná v celé republice,i amatérské týmy ho mají přehlednější a hlavně aktualizovaný !!!Situace v mládeži-šilenost.Mám na mysli 3,4,5 třídy kde Chomutov je o parník vpřed .Ti kluci jsou rádi za remízu z Bílinou.A to bych mohl pokračovat.Nikomu neurážím,je to jen můj názor.Pak si říkám,jestli se někdo nezbláznil,když dá Vantucha jako centra první lajny a k němu Hořavu a trápícího se Lukeše (s6)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 23. led 2016 06:32 #38625

Avatar uživatele pepone11
  • pepone11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2844
panove sme v prdely..kysela na to hazi bobek. a proc ne .mistri sme byli tak se muze placat po ramenou. firmy mu vydelavaj a jestli sestoupime tak odstoupi a bude mit klidek.proc se nesnazi sehnat posily.vsichni posilujou jen mi ne.je to hruza (s9) (s9).divaci jsou abnormalne nakrkli. jeden gol za zapas hra jako kdyz vylezou z hospody.koukal jsem kolik lidi slo domu mezi 2-3 tretinou a hlavne na konci zapasu.to se hraci ani trochu nechytnou za rypak?asi ne.vyplatu maj dobrou a jistou

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 23. led 2016 02:02 #38624

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5005
Bohužel máme jednu lajnu - Hanzlovu a k nim 9 statistů do tří zbývajících formací. Pokud se k tomu přidá nejistota gólmana (Fanouš mě asi setře, ale bohužel začali z něj vypadávat puky což nikdy nevěští nic dobrého) a to při vší úctě k Janusovi poslední dva zápasy je vidět, pak výsledky jsou takové jaké jsou. Byl to včera smutný pohled na "Mistry". Srdce bolí, duše pláče, ale uvažovat snad o nějakém 10. místě to je utopie a pokud nezačneme pravidelně vyhrávat, nemůžeme pomýšlet ani na místo 12.
Já rozhodně nechci nikomu brát iluze, ale má-li snad někdo falešný pocit, že v baráži to snadno zvládneme, pak je na těžkém omylu. V dlouhodobé soutěži bychom před těmi týmy z 1.ligy byli o parník vpředu. V tomto miniturnaji většinou entuziasmus a snaha se vytáhnout na favorita hravě vymaže herní rozdíl - obzvláště pokud je to mužstvo pod takovou dekou jako my.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 23. led 2016 00:04 #38623

Avatar uživatele eddy65
  • eddy65
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 218
Tak pánové, dnešní výsledek mě přesvědčil natolik že se vůbec nemám chuť chystat na zápas do OSTRAVY i když to mám jako váš věrný fanoušek cca 35 km. A to jsem chtěl letos jet přes celou republiku ještě na jeden kvalitní mač do LITVAJZU.Asi už mi to letos nevyjde a vypadá to že pokud se nevspamatujou tak příští sezona bude s AZ HAVÍŘOV . (s15) (s15) (s15)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. led 2016 22:27 #38622

Avatar uživatele SKLENY
  • SKLENY
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 96
Vzdalující se desítku už jsem přestal sledovat - už se nám vzdaluje i ta12. příčka! Radim musí být hodně zoufalý, když dá Hořavu do 1. lajny, Vantucha na centra, Kamila na křídlo, atd. a všechno je to k ničemu. Jen Kyslík je stále ve svém bohorovném klídku a neotřesitelné víře, že to samo nějak dopadne! Dobrý manažer se pozná právě v krizových situacích (ta naše vrcholí už po několik měsíců a kromě několika pokusů bez jakéhokoliv efektu se neděje nic), nikoliv když se mužstvu daří.
Jinak za sebe si myslím, že tu baráž s přehledem uhrajeme.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. led 2016 22:26 #38621

Avatar uživatele MMM
  • MMM
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2257
Pravda je taková, že jsme pomalý, je to bez nasazení, bojovnosti.. Nemůžeme dávat góly,my si ani nevytvorime šance, když nebruslime...Olomouc má plno zraněných a stejně nás přehrála.. Laš i třeba Eberle hráli super.. Kysela by se měl zamyslet...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. led 2016 22:21 #38620

Avatar uživatele KP37
  • KP37
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 784
2masoni: tak napiš, že nedáváme góly a ne, že sme jasně nejhorší v lize. nejmíň vstřelenejch gólů se rovná, že sme nejhorší. aha.. zrovna olomouc má jenom o deset gólů víc než my a má 62 bodů.. kecy v kleci..

já řikam, že kdybysme v tý bídě měli aspoň trochu štěstí, tak sme kolem desítky, se stejnym hokejem.. ale asi sme si to loni vybrali vrchovatě.. musíme bojovat.. chéémopetrol
Mikymaus Hynek raus!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. led 2016 22:14 #38619

Avatar uživatele 2masoni
  • 2masoni
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #32Jaro (Léto) je bůh
  • Příspěvky: 1753
KP37: ztrácíme pět, ale máme horší vzájemnou bilanci, takže potřebujeme šest.
38 odehraných kol, máme 38 bodů. tzn. bod na zápas... na šest bodů potřebujeme 6 zápasů...
jednoznačně nejmíň vstřelených gólů=jsme nejhorší... 38 kol-76 vstřelených branek. průměr přesně dva góly na zápas (a to je tam ještě 9 branek z prodloužení nebo nájezdů)
přehráváme soupeře? na to se nehraje. kecy v kleci. to není krasobruslení, za to body nejsou...
za 38 kol 6 vítězství po 60 minutách, Vary nad námi 11 - to je téměř 2x tolik...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. led 2016 22:10 #38618

Avatar uživatele Halačka
  • Halačka
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1439
KP37: Bylo myslím myšleno tak, že máme průměr bod na zápas - takže 6 bodů = 6 zápasů

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. led 2016 22:06 #38617

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
KP37: S touto dnešní hrou toho moc neuhrajem. Chybí mě tam ta snaha. Dnešní soupeř příšerný a to samé Vary a před týdnem perník. Bodově to je ohodnoceno 2. Hra bez nápadů a ty chyby v obraně. Hrát proti Spartě či Liberci tak nám daj 6 nebo i víc

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. led 2016 22:03 #38616

Avatar uživatele KP37
  • KP37
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 784
2masoni: v extralize jasně nejhorší??? jako herně? to snad ne. sme jednoznačně nejmíň produktivní, to jo. prostě nedáváme góly no. nevšim sem si, že by nás poslední dobou soupeři nějak přehrávali, spíš naopak. a tý tvojí rovnici, že na ztrátu šesti bodů (ztrácíme jich pět mimochodem) na 12 místo potřebujem šest zápasů nerozumim už vůbec. sme holt všichni dneska smutný a rozčílený no...
Mikymaus Hynek raus!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. led 2016 21:56 #38615

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
ZdeFan: Vyvedu Tě z omylu. Baráž nepodcenuji a na vážno spíš situaci ,kdy sousedi postahovali postupně Jihlavě všechny hostující hráče. Jihlava sice naoko pláče ovšem Ščerban jsi mne ruce a plánuje pomalu koupi licencí od nich pokud by se udrželi.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. led 2016 21:49 #38614

Avatar uživatele ZdeFan
  • ZdeFan
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 458
Unihoc10: Tak ještě zareaguju na administrátora, ano, je pravda, že jsem tu měl před nedávnem příspěvky, že o nic nejde a to v tom smyslu, že na to vysněné 10 místo nedosáhnem. A na tom trvám i teď v tomhle směru čím dál víc o nic nejde. To, že se dřív anebo později kluci udrží o tom nemám pochyb a tedy zase podle mě o nic nejde. Jinak moje rodina o hokej vůbec nejeví zájem, to jenom já žiju od cca 6ti let litvínovským hokejem a jsem takovej závislák, že už mě to neopustí. Takže všechny ty pro tebe tak podivný příspěvky jsou jen a jen moje. Pokud mě za ně zablokuješ a odepřeš mi sem přístup, nevadí, klidně to udělej, budu litvínovským hokejem pořád žít i bez toho.
--)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. led 2016 21:45 #38613

Avatar uživatele jack007
  • jack007
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1091
Uz koupil Kolatyr ten dres? (s4)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum