Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 22. led 2016 22:03 #38616

Avatar uživatele KP37
  • KP37
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 784
2masoni: v extralize jasně nejhorší??? jako herně? to snad ne. sme jednoznačně nejmíň produktivní, to jo. prostě nedáváme góly no. nevšim sem si, že by nás poslední dobou soupeři nějak přehrávali, spíš naopak. a tý tvojí rovnici, že na ztrátu šesti bodů (ztrácíme jich pět mimochodem) na 12 místo potřebujem šest zápasů nerozumim už vůbec. sme holt všichni dneska smutný a rozčílený no...
Mikymaus Hynek raus!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. led 2016 21:56 #38615

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
ZdeFan: Vyvedu Tě z omylu. Baráž nepodcenuji a na vážno spíš situaci ,kdy sousedi postahovali postupně Jihlavě všechny hostující hráče. Jihlava sice naoko pláče ovšem Ščerban jsi mne ruce a plánuje pomalu koupi licencí od nich pokud by se udrželi.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. led 2016 21:49 #38614

Avatar uživatele ZdeFan
  • ZdeFan
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 458
Unihoc10: Tak ještě zareaguju na administrátora, ano, je pravda, že jsem tu měl před nedávnem příspěvky, že o nic nejde a to v tom smyslu, že na to vysněné 10 místo nedosáhnem. A na tom trvám i teď v tomhle směru čím dál víc o nic nejde. To, že se dřív anebo později kluci udrží o tom nemám pochyb a tedy zase podle mě o nic nejde. Jinak moje rodina o hokej vůbec nejeví zájem, to jenom já žiju od cca 6ti let litvínovským hokejem a jsem takovej závislák, že už mě to neopustí. Takže všechny ty pro tebe tak podivný příspěvky jsou jen a jen moje. Pokud mě za ně zablokuješ a odepřeš mi sem přístup, nevadí, klidně to udělej, budu litvínovským hokejem pořád žít i bez toho.
--)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. led 2016 21:45 #38613

Avatar uživatele jack007
  • jack007
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1091
Uz koupil Kolatyr ten dres? (s4)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. led 2016 21:45 #38612

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
ZdeFan: Jako smolné by bylo prohrát třeba o tu jednu branku,ale hlavně je dávát. I na tu jednu se nadřeme a dá ju bek. Frolo to řekl správně. za tři dny mám narozky a je to už moje letos třetí. Produktivita v útoku mluví za vše. Jen Robin a spol to tam dají což je důkaz jak opravdu fungujem

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. led 2016 21:42 #38611

Avatar uživatele Hornet
  • Hornet
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 933

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. led 2016 21:40 #38610

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
2masoni: A ta hra je příšerná. Doslova holomajzna a beznaděj. Mladí hráči hrají líp než ti zkušení. Cítím ,že není ani snaha po zlepšení. Někteří hráči jako by nechtěli i hrát. Kde je přínos Hořavy či Lukeše. I Piroš hrál dneska líp.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. led 2016 21:40 #38609

Avatar uživatele ZdeFan
  • ZdeFan
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 458
A dneska na závěr - vždyť je to jeden smolný zápas za druhým, o jeden blbej gól a jsme vždycký druhý. Ale tohle se právě teď přece může konečně zlomit a my se z toho dostanem. Jenom na ně nezanevřít a můžu jen poděkovat těm 4.000 divákům co tam dneska přišlo. Tak dobrou a ať teď přivezem nějaký ty body z říše velkomoravský.
--)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. led 2016 21:36 #38608

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
ZdeFan: Není snaha a majitel jako by mu to bylo možná i jedno. Znovu použiji perník a to vystoupení Rohlíka. Mluvil reálně což nám chybí. I posily by chtěl sehnat a i cizince. Dnes v Brně to bohužel dokázal a nebál se vzít znova nového trenéra.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. led 2016 21:36 #38607

Avatar uživatele 2masoni
  • 2masoni
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #32Jaro (Léto) je bůh
  • Příspěvky: 1753
ZdeFan: proč? protože jsme v extralize jasně nejhorší. neschopní dát dva góly v zápase, neschopní vystřelit. beci od modrý sotva dostřelí k bráně a když na to přitlačí, tak to trefujou metr vedle... tak proto. 12. místo je momentálně daleko. 6 bodů - na to potřebujeme 6 zápasů. a to by ostatní šest zápasů nesměli bodovat. tak proto.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. led 2016 21:34 #38606

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3834
ZdeFan: A nebo taky už budem jen vzpomínat...čoveče ty tvoje příspěvky to je jak den a noc, jeden den píšeš, že je marný, že o nic nejde a teď zase tohle...Nepoužíváte třeba jeden login celá rodina? (s2)
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. led 2016 21:31 #38605

Avatar uživatele ZdeFan
  • ZdeFan
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 458
Ale proč by jsme měli mít už teď v hlavě, že jsme na sestup. Vždyť je pořád ještě docela reálná šance dostat se na to 12 místo, tak proč mluvit rovnou o sestupu. I kdyby jsme byli o deset bodů za předposledním, pořád je přece velká šance v tý baráži uspět. Vůbec to nevidím černě. A co jsme si představovali po tom titulu, že budem něco jako Vsetín, tehdy, že ho obhájíme 5x za sebou? Tohle se sice nedá po važovat za nějaký úspěch, ale pokud udržíme EHL a to je hodně reálný, je všechno OK.Příští sezóna může být úplně jiná a na tohle hodně rychle zapomenem.
--)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. led 2016 21:30 #38604

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3314
Guma zachvíli u Šípa na ČT1...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. led 2016 21:22 #38603

Avatar uživatele chemik19
  • chemik19
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 313
V naší situaci by nepomohla ani výměna trenérů snad tu extraligu udržíme spadnout by byla velká ostuda.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. led 2016 21:21 #38602

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
ZdeFan: Brno má taky celkem zatím nahráno. I kdyby šišlavec vyletěl což se může stát a klidně a mohou za něj dát někoho z jejich mládeže. I s ním to udrží

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. led 2016 21:20 #38601

Avatar uživatele 2masoni
  • 2masoni
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #32Jaro (Léto) je bůh
  • Příspěvky: 1753
napsáno už tu dneska bylo všechno...Kyslík a spol. jsou v klidu. nechápu, proč numero 22 berou na střídačku. nevím, jestli má výkonnost na extraligu, ale aby seděl na bidle je k hownu.
já si pomalu začínám říkat, jestli mi nebude víc vyhovovat herní rytmus středa-sobota...
psal mi kámoš od Urqelů, že jsme byli jediní bez titulu. teď jsme jediní bez sestupu. prej jsme na dobrý cestě oboje zvládnout během jednoho roku. to by asi bylo nepřekonatelný...
a No69tu má jaký úkoly?
Kolatyre, kolik bodů jsi tvýmu chráněnci předpovídal?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. led 2016 21:19 #38600

Avatar uživatele ZdeFan
  • ZdeFan
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 458
Rádě: Copak jsme nikdy nebyli na pokraji vyřazení a vždycky se to nakonec zvládlo, Guma toho zažil u Litvínova hodně moc, dobrýho, ale i to špatný. Až tak rozložený zase nejsme. Když vidím ty hysteriky z Brna, který jsou docela dost nahoře a po pár neúspěchů úplně přestanou na protest fandit, no to opravdu nechápu. Našim klukům věřím, že budou makat, že se semknou a s přehledem se zase udrží.
--)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. led 2016 21:17 #38599

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
fanouš: Tak mozna si i slyšel, moje výlevy dneska. Ja z nej uprimne nemuzu. Hraje jak starej Ruzicka ke konci kariéry. Zasitej na utocny modry, klepe do ledu, jen produktivitu ma uplne jinou. Pak jde vykecavat s rozhodcima.
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. led 2016 21:17 #38598

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
ZdeFan: Mají velký náskok a ten oni nepustí. I perník se bohužel zvedl a v derby vyhraje. Šmidberský otevřel či což u nás chybí. Taková ta pokora a přiznat jsi ,že jsme už téměř v rici. Když jsem poslouchal Rohlíka musím přiznat ,že to nám až chybí. Mluvil otevřeně a mám dojem,že
jen se sousedy vedle zelenými tu baráž budeme hrát

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. led 2016 21:15 #38597

Avatar uživatele KP37
  • KP37
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 784
Honza: jasně, že se jich najde mnohem víc, ale na dudu ty nároky mam zákonitě vyšší. luky? luky má u mě splněno, i kdyby měl takovejch sezón jako letos deset. je to hrající legenda litvínovskýho hokeje, který se nedaří, zatímco duda je pí... skončí sezóna, pude o dům dál a dá rozhovor vo tom, jak je to v litvínově všechno špatně... tohle srovnávat fakt nejde....
Mikymaus Hynek raus!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum