Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 19. led 2016 10:57 #38487

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3314
Travis+chemik...
Zdárec...On ten můj článek vyšel tak trochu podivně(když ho po sobě čtu,vidím to)...Místo toho původního smejlíka měl být smějící se...Potlemil jsem se ke spojení útočník a neobdržené góly...Ano,údělem 4 lajny je něcojinýho než od např.první lajny...To asi víme všichni...
Ke cti Doležala slouží to,že jsem ho např.v první lize viděl hrát za Most(i za Slávii,tam si ho ale herně nevybavuju),vždycky po ledě lítal,dřel,bojoval...Patřil k nejlepším hráčům Mostu,spolu s Havlíčkem a Kubinčákem...Narozdíl od jiných hráčů,co by taky v Mostě měli být vidět...hawgh

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. led 2016 10:44 #38486

Avatar uživatele pepone11
  • pepone11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2843
pirduch: to vis ze ne ty na nas z vejsky (s26).akorat me stve ze kazdej posiluje jen mi ne.treba slavia si angazovala fina

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. led 2016 10:08 #38485

Avatar uživatele trnkis
  • trnkis
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 829
Bulík do HK, to by nám mohli toho Vantucha nechat ne ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. led 2016 10:06 #38484

Avatar uživatele pirduch
  • pirduch
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1107
pepone11: A ty si myslíš,ze vedeni musí nutně vše konzultovat s námi? To bych jim nepřál...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. led 2016 08:32 #38483

Avatar uživatele pepone11
  • pepone11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2843
pavelpe a ty veris ze vedeni , neco rekne ,napise nebo udela ?to me driv vrati dlouhan dluh . (s12)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. led 2016 08:29 #38482

Avatar uživatele Starohuťák
  • Starohuťák
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 603
Ahoj pánové,
každý den to tu poctivě a pravidelně pročítám, sice se moc diskuse nezúčastňuji, ale vidím že není nikomu jedno jak se to zatím vyvíjí.
Jak se každý snaží něco vymyslet co by mohlo dát vedení aspoň maličký impuls k nápravě. Věřím, že i toto fórum někdo občas shlédne
z vedení klubu a třeba se i malinko zamyslí nad některými nápady. O Kamilovi jsem tu už psal, že si myslím že by měl být v první lajně .
Je to bojovník s přehledem a umí dobře a rychle přihrát. Možná že Radek D. by byl k němu dobrej parťák. Já vím, že se blíží konec základní části a že se toho moc nedá vymýšlet a experimentovat, že se musí hrát s tím co máme, ale ta1. lajna je opravdu potřeba nějak vylepšit a obživit a nebo aspoň pokropit živou vodou. Na co nám byly ty dvě posily na začátku sezony, když ani neukázaly co v nich je.
No nic, v pátek Olomouc, tak doufám že počasí dovolí a že se přijedeme podívat. Letos byly samé problémy - zdraví, počasí, nebylo volno, práce a tak jsme byli jenom na 13 zápasech. Většinou jich máme něco kolem 40 - hlavně ty venkovní - letos pouze 3.
Tak budeme doufat že zase někdo neonemocní a že nebude chumelit, protože 137 km ve sněhu a na ledě se jede špatně.
Jinak to tu sestavu tady pořádně vymyslete a ono se to pak všechno podá. Všem přejí zdravíčko a hezký den

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. led 2016 08:28 #38481

Avatar uživatele x.xao
  • x.xao
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 319
Travis: Já myslím,že u nás první lajna je odpočatá až až (s2)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. led 2016 08:26 #38480

Avatar uživatele x.xao
  • x.xao
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 319
Souhlasím s názorem,že Lukeš,jestli to je tedy pravda,by měl začít u sebe a ne hledat chyby okolo,že mu vyhovuje ten a nebo tenhle.Hrál kulový i s Viktorem,takže problém nebude Duda nebo Vantuch...to je právě to,že každý by měl začít u sebe.Musíme se smířit s tím,že sezóna se dohraje s tímto kádrem.Jestli se něco zanedbalo a podcenilo,je věc druhá.To musejí vědět lidé na vyšších místech,ale tady mám právě pocit,že jsou všichni až moc v klidu.Teď nastává otázka,zda to je dobře,či nikoliv.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. led 2016 08:23 #38479

Avatar uživatele Travis
  • Travis
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1122
fanouš: Jako sorry ale hodně přehnaná reakce. Chemik má naprostou pravdu, navíc hodnocení +/- je jednou z nejvýznamnějších stats... Hráč do čtvrté lajny nechodí zvednout tým v produktivitě, ale naopak poctivě odbranit svůj ice time a tím dat šanci prvním lajnam na odpočinek v průběhu zápasů ....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. led 2016 07:54 #38478

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7643
fanouš: Na 4. lajnu ideál. Pořád lepší než čísla Jurčíka s Gerhátem, odehráli 37 respektive 33 zápasů a mají dohromady 5 kanadských bodů a v +/- patří mezi našich 9 nejhorších hráčů. Viz. hokej.cz

www.hokej.cz/klub/...

Z Doležala neučůrávám, jen porovnávám statistiky a co se týče defenzivy, tak má dobrá čísla, ofenzíva je druhá věc. Jen jsem napsal, že aspoň nedostává moc gólů. Nic víc.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. led 2016 07:23 #38477

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3314
Chemik11: Tak to je super vizitka...Patří mezi naše nejlepší hráče v hodnocení +/-...Sice góly nedává,ale ani jich tolik nedostává...
No dobrý,dobrý...Na útočníka dobrý...! (s11) ...
Ty voe,von nemohl hrát na Slávii a tady nad ním učúráváme...Majstrštych jako hrom!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. led 2016 05:17 #38476

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7643
pavelpe: Právě no, vzali jsme Dudu a Vantucha a ještě se ani jeden netrefil, jakoby je tým nakazil impotencí :D To bychom museli vzít celou novou pětku a nechat je hrát pohromadě :D Ale taky myslím, že už sem nikdo nepřijde. Duda, Vantuch a Doležal musí stačit holt. Jinak Doležal patří s Martynkem, Frolem a Chaloupkou mezi naše nejlepší hráče v hodnocení +/-! Góly sice nedává, ale aspoň jich moc nedostává.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2016 22:50 #38475

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5005
Chemik11: ...to je sice fajn, ale přečti si ty odezvy tady na fóru, jak je "populární"...
A ty góly, které dal, dal vesměs ve druhé lajně. V první krom Hradce byl jalovej jako každý jiný. Já jsem tím chtěl jen říct, že i kdybychom získali Bílka, který má na Kladně 40 gólů ze 40ti zápasů, je otázkou nakolik by se mu dařilo dávat góly tady. My bohužel nemáme takovou kliku jako Zlín, který koupí dva hráče a ti dají dohromady 20 gólů. Mám takové tušení, že sezónu už dohrajeme s tím, co máme a za úspěch by asi bylo možno považovat, pokud se vyhneme baráži. Nakolik je to ve schopnostech stávajícího kádru nám zodpoví nejbližší zápasy.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2016 21:11 #38474

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7643
pavelpe: Tak zrovna Hořava patří mezi nejlepší střelce týmu, je se 7 góly (z toho 2 vítězné a 1 remízový) na 4. místě společně s Kubátem, lepší je jen Viky (15), Hanzi (9) a Rosťa (8). Jen 6 našich hráčů, z toho 5 útočníků, má víc jak 4 góly, což je po 37 kolech prostě málo.

Třeba Liberec a Sparta maj 12 hráčů s 5 a více vstřelenými góly.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2016 20:17 #38473

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7643
Jediná fungující lajna je Hanziho lajna. Ve třetí čtvrtině má Hanzl 5 gólů a 3 asistence, Rosťa 3+4 a Tráva 0+5. Hořava 2+0. Co ale udělat s ostatníma? Lukeš v týhle čtvrtině 1+2, Duda 0+2, Vantuch 0+0, Piroš 0+1, Doležal 0+1, potom Válek, Gerhát, Jurčík 0+0. Z obránců se teď zadařilo Gulovi, má 2+1, Pavelka a Pavlík v týhle čtvrtině 1+2, Kubát a Frolo 1+0. Jány, než se zranil, tak měl 1+0 a Viky 1+1.

Celkový skóre v týhle čtvrtině po 11 zápasech 19:22 a 13 bodů (z toho doma 4 zápasy a skóre 8:5 a 8 bodů). Takže jsme dali 19 gólů, z toho 8 dala Hanziho lajna (k tomu ještě nutno připočíst 2 góly Guly, u kterých Hanziho lajna asistovala), takže vlastně tahle lajna dala nebo připravila víc jak půlku gólů týmu ve 3. čtvrtině ligy.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2016 19:40 #38472

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5005
No, za prvé silně pochybuji, že kdokoliv ze čtveřice Kladno, Slavia, Budějice či Jihlava bude mít zájem na posilování možného soupeře v baráži.
Za druhý, kdo sleduje 1.ligu, dá mi za pravdu, že mezi ní a ELH je hodně moc velkej rozdíl. Někdo tu zmiňoval Pšurného - no v 1.lize dává góly, ale v ELH se nikdy moc střelecky neprosadil a s vyjímkou jedné sezóny v Budějicích na tom byl střelecky asi tak jako Jurčík nebo Gerhát. Roubík sice září v 1.lize x let, ale v ELH odehrál 35 zápasů s bilancí 0+1, navíc je mu skoro 40 let. On Hořava sem šel z Kladna taky jako střelec - vloni měl v Kladně 50 zápasů - 26 gólů. Proto bych rozhodně nepřeceňoval střelce z 1.ligy. Navíc většina z nich hraje v TOP týmu 1.ligy s dobrými spoluhráči a proti takovým mužstvům jako je Most, Benátky, Šumperk a další.
Za třetí mám pocit, že pokud by někdo nesložil celou novou lajnu, zapadla by většina hráčů do té naší střelecké mizérie. Co se týká spolupráce Duda - Lukeš, tak nevím co by Franta chtěl. Od Dudy dostal spoustu skvělých nahrávek na střelu z první, ale letos netrefil ani tu fotbalovou. A ať hraje Duda jak chce, pořád je před Frantou o parník vpředu. U něj nejen to, že góla nedal ani s Hüblem ani s Dudou, ale ty jeho kiksy v rozehrávkách - ještě teď se zapotím, když si vzpomenu, co vyvedl naposledy s Pardubicemi v prodloužení.
Duda by byl ten dobrej parník před branku, protože Vantuch je v 1.lajně utopenej jak Dr. Mráček. Jenže od Vantucha či Lukeše nedostane jedinou kloudnou nahrávku.
U Lukeše je letos jediným pozitivem proměňování nájezdů, jinak je opravdu víc než bídnej ve hře, v obraně, ve střelbě. A je úplně jedno, zda hrál s Vantou, Dudou či kýmkoliv jiným.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2016 19:15 #38471

Avatar uživatele x.xao
  • x.xao
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 319

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2016 19:05 #38470

Avatar uživatele x.xao
  • x.xao
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 319
Chemik11: Lukeše nikdo nevyhazuje.Jen říkám,že v současné formě na první lajnu nemá. To je celé.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2016 18:57 #38469

Avatar uživatele Hawkay
  • Hawkay
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 177
TAk jsem zkouknul rozhavor s RD na isport.cz a musím říct, že i když jsem ho neměl rád tak jsem změnil celkem názor. Už předtím jsem zaslech, že je to mimo led normální kluk. Ale když v druhý větě řekne, že není fanouškem Zlína a zlínskejch hráčů, prohlásí že Řezníček prodával zapasy, a Lojza je šišlavěj polák. Ten kluk je skoro Litvínovák (s24) (s24)
----Acta non verba----

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2016 18:19 #38468

Avatar uživatele pepone11
  • pepone11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2843
me se libi jak chcete kazdeho trochu solidniho hrace vzit do litvinova.kyslik nikoho nevezme.co vam rekne hrace mame dobre atd

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum