Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 18. led 2016 18:19 #38468

Avatar uživatele pepone11
  • pepone11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2844
me se libi jak chcete kazdeho trochu solidniho hrace vzit do litvinova.kyslik nikoho nevezme.co vam rekne hrace mame dobre atd

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2016 18:17 #38467

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
fanouš: Jojo souhlas a Tůma dal 20 branek a 23 nahrávek. Problém je ,že je mladej a ty právě drží pod smlouvou. Ročníky 91 jsou nejvíc v kursu a ty jsi kluby hlídají. Kloz hrával dřív za Most. Jak říkám dali mu ideální partáky a dokázal,že není odepsán. Věkově mladej 29.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2016 18:14 #38466

Avatar uživatele jirik74
  • jirik74
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 512
Vantucha do 3. lajny vcera nic nehral vubec nic .....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2016 18:10 #38465

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3314
Alexi: Roubas je super kluk a super hráč...Hraje první lajnu,má k sobě ideální hráče...Věk mu ubral trošku na rychlosti bruslení...Říká ti něco jméno Tůma?Kloz-Roubík-Tůma...první lajna.Tůma byl vedle Roubase v laufu,nejlepší střelec v soutěži...Pak přišlo blbý zranění a dlouhodobá pauza...Tohle jméno je zajímavý...
Pepík Straků...viděl jsi ho teď někdy???Asi pravidelně navštěvuje v Budějicích Masný Krámy...Má tak 130 kilo,druhej vorvaň Dusík...Ale jasně,plejer jako kráva?Ale zase-hrajou na něj všichni v lajně,má u sebe Nouzu...Tak ti nevím,pokud by to Budějkám někdy koncem dubna vyšlo(a já jim to upřímně moc přeju),co pak dál,s Pepíkem...Asi Rajko Doleček by měl kšeft,dost možná...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2016 18:09 #38464

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Unihoc10: Jenže k sobě potřebují ještě jednoho hráče. Jánskému to nejde a má to dopad i na ně. Radek tam,ale být musí jelikož je právě bojovník a potřebuji ,aby je někdo kryl. Přesně úloha Vantucha. Stavěný i parametry. Stejný příklad i František Gerhát bojovník a on nikdy nebyl střelec. Své místo má v týmu dané. Mít k sobě ty pravé tak by se mu i líp hrálo. Hořava je totiž taky bojovník spíš na černou práci a jen co pamatuji tak v dresu Tygrů mu to padalo a tehdy to bylo 20 branek za sezonu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2016 18:08 #38463

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7643
Mě pořád napadá dát k Lukešovi Piroše na centra a Dudu nechat na křídle. Vantucha do 3. lajny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2016 18:00 #38462

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Chemik11: Jen včera kolik pokazil nahrávek a ztratil puků. Tráva oproti němu pořád do nich šel a to se mě líbilo. Mám pocit ,že návratem Rostíka se tato lajna dostala do bývalé formy. Tým musí mít dvě lajny co ho budou tahnout.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2016 17:56 #38461

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3834
Alexi: No kolik? Na Frantovi je bohužel vidět, ne že by ho to nebavilo, ale že je z těch spoluhráčů otrávenej. Duda mu to tam furt hází vzduchem, co s tím má asi dělat, než si to srovná na lopatě už jsou u něj hráči a Vantuch je silovej hráč, ten do nějaké větší kombinace nepůjde, prostě tam není tam nikdo, kdo by si to s ním do té kombinace ťuknul, proto to začal v posledních zápasech tahat sám. Naštěstí se u Vikyho nepotvrdily ty nejčernější zprávy a vypadá to, že už brzy bude zpátky snad tak restartuje i Lukyho. (s3) Jányho letos asi moc nečekejme...
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2016 17:54 #38460

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7643
Alexi: Ale Lukeš měl aspoň dost asistencí, teď neboduje vůbec, co je s Dudou.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2016 17:49 #38459

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Chemik11: Půlku sezony spolu odehráli a stejně mu to tam nepadalo. Peter Jánský byl od začátku sezony v útlumu. Pořád nechápu proč vytáhli Smolku a jednu dobu hrál v první s nima a zdálo se mě ,že jim to jde.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2016 17:44 #38458

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7643
x.xao: No ale kdo místo nich, vyhazovali byste Lukeše, ale kdo místo něj. A co jsem tak slyšel, tak si Lukeš ztěžuje na Dudu a Vantucha, že s nima to prostě nejde, že je zvyklej na Vikyho.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2016 17:43 #38457

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
x.xao: Však jo a jediný Radek v ní patří správně. Kolik jim vytvořil šanci a jak je využili víme. Hráč co má lukrativní smlouvu na tři roky by měl za ní podávat taky výkony. Jediná pětka s Trávou dokáže dát branky a to je málo. Docela ke smůle ,že se Kašpar ve Slovanu chytil a postup jim neunikne.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2016 17:37 #38456

Avatar uživatele x.xao
  • x.xao
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 319
ota rakosnik: Je pravda,že v současné době,máme asi nejslabší první lajnu ze všech týmů z extraligy.Tak to prostě je.Vantuch je hráč pro 3-4 lajnu,k Lukešovi se vyjadřovat ani nebudu,protože to nemá cenu.Troufnu si říci,že v současné formě by v ostatních mužstvech seděl na bidle.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2016 17:29 #38455

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
fanouš: Věk to by šlo souhlasit. Pokud o něm mluvíš tak jsou s Pirošem věkově stejní. Zminovaný dává branky což bysme potřebovali. Klub vlastní v první lize docela hráčů ,kteří si vedou dobře. o Pšurného byl zájem a Vykoukal ho chtěl přetáhnout k sobě do Prostějova. Cenil jsi ho dost a proč ho bud neprodáme nebo víc nevyužijí. Podle mě škoda a je ve věku pořád ideálním. A pokud jsi říkal věk tak právě starší hráč co by to vzal na sobě nám moc chybí. Takový ten vůdce. I Josefa Straku bych neodepsal. Někdy stačí nakopnutí a týmu to pomůže.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2016 17:19 #38454

Avatar uživatele MTV123
  • MTV123
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • CHEZA
  • Příspěvky: 1280
Alexi: prosim tě pěkně, co je na tomhle jasný, "Draisaitl je ve vede"
prezident fanclubu Aloise Koloseuse

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2016 17:14 #38453

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3314
Alexi: Alexi,Alexi...
Ty víš,že mám pro tebe určitou slabost...Ale pak někdy napíšeš takovou volovinu,že se mi pomalu tlačí z toho průjem do gaťí...
Mě kolikrát přijde,jakože jsi PanTau s buřinou,kterej co chce tak může...Píšeš tady jména který jsou volný,pak píšeš jména který se ti líbí, nebo jména,který hrají třeba jinou soutěž a hrají jí dobře...Psal jsi jméno Roubík...Ok,toho chlapa zápas co zápas vidím,dlouhodobě je to nejlepší plejer Ústí a dost možná že i celý prvoligový soutěže...Ale umíš si představit že se požene na starý kolena do současnýho Litvínova?Že bude klečet u Evana a Čalouna a prosit,ať ho pustí?Že by strašně rád hrál extraligu?Hele,já nevím,je to všechno jinak...
Proč by Ústí pomáhalo Kyslíkovi??A takhle ti může většina zdejších pisatelů oponovat s jménama,který sem dáváš... (s15)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2016 16:54 #38452

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Chemik11: Mělo by to tak být a i proto včera nastoupili za sousedy Flek a někteří další. Tenhle ten případ naopak Jihlavě nepomůže a i naa Kladně z toho mohou býti otrávení. Skuhravý by měl nastupovat za Vary aby odehrál zbývajících 12 utkání mohl je posílit

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2016 16:43 #38451

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7643
Teď mě tak napadá otázka, jak je to se střídavými starty? Tam je to asi nějak limitovaný počtem odehraných zápasů ne? Proto má Havlíček odehráno 15 zápasů a už za nás nenastupuje?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2016 16:37 #38450

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7643
Alexi: Na to už je pozdě, teď už k nám tuplem nikdo nepůjde. Důležité je pravdilo, že v baráži smí za klub hrát hráč, který odehrál 15 zápasů a nyní už jsme 15 kol do konce základní části.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. led 2016 16:18 #38449

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
ota rakosnik: Klub měl hledat rezervy. Roubík mohl být vypůjčen a Pšurný už udělal letos 40 bodů v dresu Přerova. Noviny nás chválí jak jsme hráli a byli jsme lepší. Co je nám to prd platný ,když je 0 budů a letos nám to nejde. Navíc půlku sezony oba hráči odehráli a jen Viki dal 15 branek. Pořád mě spíš úsměvně baví jak píší a spojují nás s baráží. A hlavně na koho narazíme. Někteří a hlavně ti od novin zatím nedošli na to kolik hráčů mají kluby vypůjčeno. Například Jihlava má půlku soupisky a velká část patří sousedům. Pochybuji,že by jim je ponechali A Motor tak tak třetina což může mít vliv. Samotná Slávia už letos protočila přes 40 hráčů což mluví samo za sebe jak fungují.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum