Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 30. lis 2014 09:47 #15695

Avatar uživatele pepone11
  • pepone11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2843
kdyz uz se nedostanu do pernikova tak uz ukazte autobus.jsem natesenej jak malej kluk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 30. lis 2014 09:32 #15694

Avatar uživatele pilot
  • pilot
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 58
Nuny: (s2) (s2) (s2) NUNY to nemá chybu (s2) (s2) (s2) (s16)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 30. lis 2014 09:15 #15693

Avatar uživatele peshek
  • peshek
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1673
kukuk..hezky rano...uz jsou nejake verejne fotky toho naseho autobusu? (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 30. lis 2014 08:28 #15692

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3314
Zdárec přátelé po delší době...Měl jsem rozbitou hausovou wifinu,nebyl jsem schopen bejt onlajn...
Mám v sobě ale za tu dobu asi tři věci,co sem chci dát a připomenout si to.V první řadě chci tady písnout o pátku...Pro JP asi neskutečnej zážitek,umocněnej tím vším kolem,co se na stadionu odehrálo.Napsalo se tady toho dost,jen chci za sebe vyzdvihnout práci všech lidí,kteří se na tom podíleli.Někdo hodně,někdo víc,někdo míň a někdo vůbec ne-ale to všechno udělalo celek,kterej myslím tady v Litvínově ještě asi neměl obdoby...takže díky přátelé,že jsem byl u toho a zažil to...
Druhá věc...Už dlouho se tady bavím článkama a vůbec tím,co kolem sebe šíří ŽLUTOČERNÝ PAKO NUNY...kamaráde,neskutečně mě bavíš.A o tom to je!!!Dnešní svět je celkem i na 3,14ču,ale tohle tvoje pohlazení na duši lidi staví na nohy...Díky TOBĚ ZA TO!!!Ten vzkaz Řezníčkovi neměl chybu,sledoval jsem na stadionu celou tu jeho anabázi(sundat,zlikvidovat-přinést zpět,pověsit atd)...Jen jsem asi nějak na tu dálku přestal vidět (s13) ,nebo tak něco a vlastně jsem si ho přečet až tady,ve tvým příspěvku...Takže ještě jednou díky (s16) (s2) (s20) ,moc mě bavíš!!!
No a ještě bych tady chtěl dát krátkej vzkaz Chomutovskýmu myslím že KOLATYRovi(nebo tak nějak si říká,promiň pokud je to jinak,ale nebudu to zpátky hledat)...Včera jsem jel náhodou kolem,když komutau hrál v Mostě...Ano,vyhráli jste,ale myslím že Most zahrál dobře a nebyl úplně mimo mísu...Ale všichni víme,jaký ambice v soutěži Most má,jaká ambice hlásá Chomutov že má...Brácho,brácho,takhle se spolu s (s32) příští rok na ledě nepotkáte...Nevím jak se u vás hokej dělá,ale takhle to je fakt jen na tu 1.ligu,sorry...Tak a sorry za tapetku,už ale zase musím letět...hawgh a v 15.00 onlajn Tipsport to jistí...a ať se vám líbí bus!!! (s32) (s22) (s20)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 30. lis 2014 07:08 #15691

Avatar uživatele kozel
  • kozel
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1166
!!! INFORMACE - Ti co se přihlásili do soutěže KILOMETROVNÍK a jedou dnes na hokej do Pardubic , ať se hlásí u mě . To ject u KOZLA !!!
Litvínov

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 30. lis 2014 05:37 #15690

Avatar uživatele CíbaSKS
  • CíbaSKS
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • #Spolujsmesilnější
  • Příspěvky: 882
Mogul71: Já mám dokonce za to že UNI dává to nejmenší co musí (s21)
Litvínov (s22)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 30. lis 2014 02:32 #15689

Avatar uživatele PANENKA
  • PANENKA
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 462
Vzhledem k tomu, že sem měl firemní večírek s obchodními partnery, nemohl sem být přítomen (s8) .Na druhou stranu, nažral sem se a vožral se pěkně (s27) .Hokej sem sledoval na mobilu, ale wifi jim tam nefungovala v salónku jídla a pití, nýbrž jen v okolí pokojů.Musel sem tedy odbíhat a pak sem dostal sprdáka po zápase i ráno, že sem se nevěnoval hostům.Tááááághlenc mi to trhalo žíly (s13) .Musím se na to ještě jednou podívat na velké telce.Po první třetině sem se vrátil do salónku a pražáci (s24) a vůbec všichni se mi smáli (s24) .Byla tam i návštěva z Českého Těšína, takže Třinec.Slečna hraje florbal a fandí Třinci, takže tady proběhlo jen takové přátelské škádlení, za to pražácííí (s24) .Nejdříve smutný a šokován stavem 0:2, přiběhl sem po druhé třetině do salónku s výrazně lepší náladou (s16) a 3 góly oslavil třemi panáky.Po konci zápasu sem to pražákům dal neskutečně sežrat a oslavil góly stejným způsobem + extrawizour za vítězství (s20) (s32) .
Ráno sem jí měl jako prase cvičky, vypadal sem jako závodčí nebo kazatel (Kopecký) ze Švejka (s2) .Přijel pro mě táta a vezl mě na zápas.Hráli sme v 9 h. hokejbal, paráda čas (s20) (s16) (s2) .Začal zápas a během pár minut sem se řítil sám na golmana a vsítil na 1:0, najednou nějaký šrumec u časomíry a po chvilce zmatků vyšlo najevo, že mě vedoucí mančaftu nenapsal do zápisu (s14) , takže přišel sudí a říká mi, gól neplatí 0:0 a už nesmíš hrát (s19) .Mohl sem jen v klidu střízlivět.No prohráli sme 2:1 (s9) (s19) .Todlencto by se Mírovi Ryklovi teda nestalo (s2) .
Moc mě mrzí, že sem nemohl být na stadáku a užít si to live (s8) , atmosféra musela být parádní (s16) (s32) , Francík parádní (s20) (s16) , Kubovi to malinko uskakovalo, ale sem rád, že se trefil a 88 mohla vylítnout nad hlavy příznivců (s32) (s20) (s16) .Nahrávka Robinovi a poté zakončení taky parádní (s20) (s16) .Určitě se mu návrat moc povedl a ve velké míře přispěl k vítězství a potvrdil to co očekáváme a to co mu přejeme.At se daří Kubo dál a nejen Tobě, ale celému (s32) (s16) (s16) (s16) .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 29. lis 2014 22:37 #15688

Avatar uživatele Bíba
  • Bíba
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Kamioňák
  • Příspěvky: 1149
www.sport.cz/komer...

Něco mimo. (s29) (s29) (s29) (s29) (s29) (s29) (s29)
Každou sezonu není posvícení.Ale takhle dlouho???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 29. lis 2014 22:11 #15687

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
Alexi: Unipetrol dává to ano, ale ne zas tolik, aby jsme si mohli vyskakovat

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 29. lis 2014 22:01 #15686

Avatar uživatele pavel
  • pavel
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 41
pavel: ahoj, zítra se Ti ozvu, Ty dle mne jsi též o obraze a víš, o čem píšeš, to je bezva, snad časem, co safra?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 29. lis 2014 21:56 #15685

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Hodně lidí se diví,že se nám tak daří. Tlačí nás letos i majitel Unipetrol a máme i vyšší rozpočet. Hokej dostal injekci i od severní energetiky a šlo taky o solidní penízky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 29. lis 2014 21:53 #15684

Avatar uživatele rada79
  • rada79
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 124
Mogul71: Hergot ja ty mista snad nesezu (s7)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 29. lis 2014 21:48 #15683

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
rada79: Jsem plný (s6)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 29. lis 2014 21:45 #15682

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693
Alexi: Takových blbých klubů je víc. (s1)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 29. lis 2014 21:39 #15681

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Perník už dávno není tím čím byl a co z tama zmizel Zbyna Kusý tak jsou nečitelní. Od posledního titulu protočili několik desítek hráčů.
I když kauza už skončila tak jsi neodpustím vzpomenout Macholdu a tentokrát v jiné kauze. Před deseti lety měl proběhnout výměna Lukáš Kašpar za Zadinu. Nevzpomenul bych to kdyby se nevrátil Kuba a pořád jsi říkám co by se ted stalo ,kdyby ted jeho papíry vlastnili slezané.
Stále jsi kladu otázku proč jsme se takto chtěli zbavit hráčů a kvalitních. Jen pro příklad uvedu Vítkovice a otázka co stalo,že jsou na dně.
Hráči jako Adam Polášek nebo náš Tomáš Pavelka byli jejich a nestáli o ně. Ted jsi klepou na čelo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 29. lis 2014 21:36 #15680

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693
pavel: Trefil jsi to do desítky !!! Jsem 36 let v Liberci,ale pořád jsem srdcem Litvínovák.A hokeji(troufám si říci) rozumím dost dobře. (s1)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 29. lis 2014 21:35 #15679

Avatar uživatele rada79
  • rada79
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 124
Mogul71: Mogule nemas nejaky to mistecko vid?:-D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 29. lis 2014 21:34 #15678

Avatar uživatele Honza
  • Honza
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2716
Suk: No dobrá, jak myslíš (s5)
My jsme HC Verva Litvínov...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 29. lis 2014 21:30 #15677

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693
Honza: Víš jaká smrt je nejhorší ? Smrt z vyděšení. (s3) A další rčení z mé mošny : Nestahujme kalhoty ! Brod je ještě daleko ! (s2)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 29. lis 2014 21:29 #15676

Avatar uživatele pavel
  • pavel
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 41
Suk: Ahoj kamaráde ze severu Čech, celkem to sleduji, podle mne víš, o čem píšeš a máš LTV hokej rád, to je moc dobře

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum
Další diskuse: