Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 27. lis 2014 14:38 #15478

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693
houbiczka: Když něco smrdí jako kravské lejno,tak to už nemůžu víc zasmradit.To mi mozek nebere,jak by mohl kdokoliv poškodit "dobré jméno" českého hokeje ?! (s3)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 14:38 #15477

Avatar uživatele jack007
  • jack007
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1090
pavelpe: Jirku (s2) V play-off bude placat vodu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 14:36 #15476

Avatar uživatele houbiczka
  • houbiczka
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 153
Generální manažer hokejového Litvínova Robert Kysela dostal od disciplinární komise pokutu ve výši 20 tisíc korun za poškození pověsti extraligy. Kysela pyká za svá vyjádření po utkání Vervy ve Zlíně, které se odehrálo v pátek 14. listopadu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 14:02 #15473

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693
Travis: Já si myslím,že při vší úctě k Frolovi je Sklenička o něco užitečnější a SEHRANĚJŠÍ s ostatními.Frolo je bijec,ale zatím úplně nezapadnul do kombinací.Ale pan hokejista to určitě je !

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 14:00 #15472

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693
Travis: V tom,koho "posunout" po uzdravení Lukeše je přece jasno - první útok hrál ve složení : Lukeš,Hübl,Jánský a Růča byl oporou útoku druhého.Bylo to v souladu s taktikou nemít jen jednu silnou trojku,ale rozložit opory do tří trojek.Čtvrtá lajna je jako u většiny klubů na to,aby se otrkali,aby ukázali drápky a aby především udrželi příznivý stav zápasu.Což v případě trojky mladíků i u nás platí.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 13:54 #15471

Avatar uživatele Travis
  • Travis
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1122
Ale podotýkám, že zároveň chápu, že příchod Jakuba doprovázející specifické události včetně té, že tu Kuba bude hrát asi opravdu za drobný peníz v porovnání s tím co měl v Rusku .... V žádném případě bych neměnil, jen jsem napsal svůj pohled na věc (s3)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 13:50 #15470

Avatar uživatele Travis
  • Travis
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1122
pavelpe: Jasně, řekneš sranda liga mistrů ... Ale tohle jsou prostě fakta a když naše mančafty z 10 vzájemných zápasů 9 !!!! prohrají, tak promiň, ale tohle vypovídající hodnotu prostě má. Navíc se podívej kolik talentů produkuje finský hokej a kolik náš. Ano, talenti nejsou zásluhou pouze nejvyšší soutěže, ale i ona se určitým způsobem na finální fázi jejich vývoje podílí.... To že subjektivně napíšeš, že se ti zápasy finské ligy nelíbí pro mne není argument v porovnání se vzájemnými zápasy. Promiň (s13) Jinak k té obraně. Vše začalo tím, že jsem napsal, že dle mého názoru by se nám typologicky hodil více kvalitní bek než produktivní útočník. a za tím si stojím. Trošku obrátím tu otázku na Tebe. Až se uzdraví Lukeš, koho chceš sundat z prvních dvou lajn na úkor Jakuba? Jányho, Martynka? Odsunem do třetí lajny jim vezmeš možnost hrát přesilovky, vezmeš jim velkou část ice timu. Nevím, ale takový odsun Skleničky ze základu by podle mne nebyl až tak bolestivý. Pokud přišel Frolo, máme 3 robustní obránce a to je prostě v té základní šestici zbytečně moc (s3)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 13:46 #15469

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 13:43 #15468

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3010
Chemik11: Přiznám, že pro mě osobně je tohle stažení ocasu mezi hnáty v přímém rozporu s mojí životní filozofií.... Jenže. Jenže tady prostě hlavou zeď nejspíš neprorazíme a tak si myslim, že by bylo vhodnější zvolit spíše politicko-diplomatický přístup. Tuhle válku podle mého nemůžeme vyhrát, ale můžeme jí "zbaběle" zremízovat. Pokud by se na naší stranu přidala Sparta, Brno či další kluby, které mají vliv, šanci bychom měli, ale jako sám voják v poli jsme určeni jen porážce. Takže potlačit naše ega, byť třeba kouč s Kyslíkem mají pravdu, a hlavně neobětovat sezonu, která má šanci, stát se tou historickou....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 13:22 #15467

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
Suk: Jo,to máš pravdu..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 12:53 #15466

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
Travis: Já jsem ale rozhodně nemluvil o sranda lize mistrů, která se hraje víceméně rovnou z přípravy a nemá absolutně žádnou vypovídací hodnotu. Podívej se na zápasy finské ligy a pak srovnávej. Možná se budeš velice divit. Ano jsou tam 2-3 kluby, které mají úroveň a zbytek je haluz. Já mám možnost přenosů už třetím rokem - samozřejmě vidím tak 10-12 zápasů za rok - ale jestli si myslíš, že ta úroveň je bůhvíjaká, tak se šeredně mýlíš. A po odchodu Jokeritu se to ještě zhoršilo.
Dobře, teď koupíš kvalitního beka - vysolíš 2-3 milióny a až bude Sklenička, Gula a Chaloupka fit, tak koho z nich pošleš do Mostu? Jak už jsem psal několikrát, máme 14(!!!) beků, ty chceš dalšího, hrát jich může maximálně 7 (!!!). Tak koho vyhodíš nebo pošleš do Mostu? Říkáš A (koupit beka), tak tedy řekni i B (koho ze stávajících beků vykopneš).
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 12:44 #15465

Avatar uživatele muklik
  • muklik
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 716
Alexi: Jestli mě paměť neklame, tak pokuta za pochvalu rozhodčího už v minulosti padla.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 12:38 #15464

Avatar uživatele p.reichl
  • p.reichl
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 442
Duchy: No presne jak serif:) Jakmile nekdo zmini neco co se ti nelibi nebo se na tebe jen krive podiva (obrazne receno), hnedka startujes a mas k tomu co rict, casto dost arogantnim a opovrhujicim tonem... Staci takto?
Fandím slušně.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 12:38 #15463

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Chemik11: Jo jenže Miloš za co? Neměl by být trestán za názor ,když nic neudělal. Nahubkovej zákon má být zrušen. Když se vrátím k tmu co řekl tak tam nezazněla žádná slova urážející. A použiji slova Miloše včera. Tím pádem nemůžu rozhodčí pochválit a pokud by měl Miloš být trestán tak stejný trest by měl dostat hráč Polanský jak minulý čtvrtek pochválil výkon sudího v Hradci.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 12:32 #15462

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7634
Proto navrhuji, aby Kyslík se omluvil, Hořák zaplatil pokutu, ať je klid. Tahle válka nemůže dopadout pro nás dobře.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 12:27 #15461

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693
Alexi: Přímo se děsím té "války Litvínova se sudími". Už teď nás občas pěkně zaříznou,ale co budou předvádět potom ?! Nedivil bych se,že nás doženou k hodně zoufalým činům,což byl asi úplně prvotní důvod těch zářezů.Obávám se,že "není žádoucí",abychom jednou vyhráli ligu,byť na to letos je největší šance za 30 let. (s6)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 12:25 #15460

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
p.reichl: Jake chování? To mi řekni... Ať se zasmeju ještě
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 12:23 #15459

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Dnes ráno jsem zahledl v deníku snad sport jakousi rezoluci rozhodčích. Snad 15 z nich proti nám a nikde se to zatím neobjevilo. Sudí tlačí
na blba Řezníčka. Jen aby se Kyslík omluvil. Je to zapeklitá situace a vypadalo to,že snad pokuta bude i pro Kyslíka. Ten to určitě za Miloše uhradí. Líbilo se mě včera v idnes ten sloupek jak se ho zastali. Velmi mě ten redaktor potěšil

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 12:15 #15458

Avatar uživatele p.reichl
  • p.reichl
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 442
Duchy:

Duchy napsal: Ok, tak mi řekni bez googlu jméno brnaka beka co utekl za louzi letos. Reprezentant do18ti let. Děkuji když si takova encyklopedie na jména.... v tisku se probíral taky.

Asi sis spletl "encyklopedie", dobrou pamet ma Hanzis, prispevek pode mnou, zkus se zeptat jeho.. ja jen napsal, ze s nim souhlasim, ze to bylo medializovany. (s3) A jestli Te trochu popich muj dodatek o serifovy fora, muzes si za to tak trochu sam svym chovanim + jsi moderator, takze vlastne jsi takovej serif (s2)
Fandím slušně.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. lis 2014 12:05 #15457

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693
fanouš: Já to asi příliš zjednodušil.Nemyslím,že by takové kanonády neprospěly růstu kvality těch brankářů,já to chtěl napsat jako SOUCIT s jejich údělem.Někdy se brankář touto formou markantně zocelí,jiný ale propadne pocitu,že je slabý,že nemá perspektivu.To je hodně křehká věc a ne každý to zvládne ustát,když dostane (i ne vlastní vinou) nějakou osmičku nebo desítku. (s1)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum
Další diskuse: