Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 17. lis 2014 14:50 #14536

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
veverka: Plně s Tebou souhlasím a trestnák se pískat měl. Jo jinak hra strašná včera a ti z barandova byli otřesní. Hokej to nepřipomínalo spíš branění.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. lis 2014 14:38 #14535

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3011
marty69: Ano, takhle nějak si to představuju. Smlsnou si na nás.... (s21)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. lis 2014 14:35 #14534

Avatar uživatele marty69
  • marty69
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1988
Martin: Podle mě to dopadne následovně - ze svazu se budou točit na tématu korupce, která nejde a ani nepůjde prokázat a tím pádem půjde o "křivé obvinění" a potrestají Kyslíka, případně Hořavu. A to co tam prováděla ta pruhovaná banda vyšumí tím pádem do ztracena, protože se bude hlasitě řešit ta neprokázaná korupce. (s11)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. lis 2014 14:32 #14533

Avatar uživatele Martin
  • Martin
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 83
To jsem zvědavej, jak tohle všechno dopadne. Snad jednou vyhraje spravedlnost...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. lis 2014 14:30 #14532

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3011
Co se týče faulu na Jányho těsně před koncem, tak páč jsem byl přímo u toho, tak podle změny v pravidlech, měl či mohl rozhodčí pískat penaltu. Bohužel rozhodčí je srab a tak se toho bál. A jsme zase u toho alibismu, který je u našich rozhodčích pravidelně vidět.
Vzpomeňme i na vyloučení Zemana (vysoká hůl) a nejmenovaného Sešívky, tuším za držení či bránění ve hře.. Sešívka drží Zemanovi hokejku, ten se snaží jí uvolnit ze spárů soupeře a přitom zasáhne jeho hlavu. Vyloučen je Zeman i Sešit. Opět alibismus jako sviňa. Kdyby ten klacek pustil, Zeman by ho netrefil.
Stejně tak se stupidně posuzuje i filmování. Z pravidla za nafilmovaný pád sedí pan herec a i ten, co "fauloval". Proč, to jsem do dnes nepochopil....

Hansiiz: Ano, to je pravda.. Kde byli? V (_._) pane hrábě, v (_._).....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. lis 2014 14:22 #14531

Avatar uživatele marty69
  • marty69
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1988
Unihoc10: Jinak neznám nový pravidla ale taky mi přišlo, že při tom hákování na Jányho už před ním nikdo nebyl jenom gólman a puk měl pod kontrolou. Tak beru zpět, díval jsem se na opakovačku a bek tam byl, sice těžko říct jestli by zabránil zakončení ale byl tam.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. lis 2014 14:20 #14530

Avatar uživatele marty69
  • marty69
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1988
Unihoc10: Jaký indicie, vždyť si nic nenapsal a tajemnej jsi jako hrad v Karpatech (s2)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. lis 2014 14:18 #14529

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3833
fanouš:

fanouš napsal: UNIHOC 10...di ty mi do (s26) (s26) ,voe,podívej se dolů,co si tady rozjel...Kelyšová nejsme my tady(i když (s3) ),ale hlavně ty!Tak šup sem nějakou malou indícii,nebo tady pár lidem včetně mě škubne koutkem... (s2) (s4)(pokud já můžu tipovat,za mě P.N.ze zoo od tygříků...)


Žádnej Nedvěd...Indicií už bylo dost, nechci to zakřiknout, ještě to nepodepsali, ikdyž je to doufám jen formalitka, kdo je trochu domýšlívý, tomu to dojde (s3)

Hansiiiz: Podle novejch pravidel se měl jet nájezd i při zákroku na Jányho, ale ne všichni rozhodčí asi ještě stihli ten seminář (s3)
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. lis 2014 14:13 #14528

Avatar uživatele Hansiiiz
  • Hansiiiz
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 600
Když je v článku o Kyslíkovi zmínka o nových pravidlech, tak kde byli včera rozhodčí, když pražáci dvakrát osprchovali Lukáše? Jednou si to jel Guma vyřídit a podruhé to bylo úplně bez povšimnutí. Pak můžou pruhovaný hajzlové neustále chodit po seminářích, ale bude to k ničemu, pravidla si stejně upraví podle svého...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. lis 2014 14:12 #14527

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3833
Zrovna od Zlína, kterej má v týmu Čajánka, Lešku a ještě do nedávna Balaštíka, za to co na ledě předvádí a hokejem kterým se prezentuje ho nenávidí celá republika, tyhle řeči opravdu sedí (s2)
Fandím Kyslíkovi, konečně se někdo nebál promluvit na plnou hubu, ikdyž slova o korupci mohl vynechat, kór když nemá žádnej důkaz, hubu už jsme ale drželi dost dlouhou dobu a tím, že každý tým před těma kurvama bude zavírat oči, se nikam nepohneme. Alespoň i kluci uvidí, že za nimi klub stojí a nejsou za blbce, po kterých se ostatní jen vozí.

A pokud o této kauze, kde se mluví i o uplácení, bude mluvit Řezníček, tak může tahle svině vytáhnout i nějakou historku z vlastního života (s11) (s10)
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. lis 2014 13:59 #14526

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
Ty mi dávaj: Kysela poškodil dobré jméno zlínského hokeje,by mě zajímalo,kde k tomu dobrýmu jménu přišli (s10)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. lis 2014 13:31 #14525

Avatar uživatele TommyCHZ
  • TommyCHZ
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Go Ducks Go
  • Příspěvky: 383
Kyslík jen řekl, že mu to lidé píší, ne, že si to on myslí, naopak. Takže v tom nevidím žádný problem. Ačkoliv korupce mě teda nenapadla vůbec, spíš je to o tom, že je Polák debil. Stejně tak zlínské publikum. Náhodně vyhrají titul a mají nosánky nahoru vidláci. Seno, sláma, vidle, hnůj, zrušte Gottwaldov, bože můj (s10) (s10)
Litvínov nikdy nespadne!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. lis 2014 13:30 #14524

Avatar uživatele marty69
  • marty69
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1988
veverka: Jinak jak píšeš o korupci neměl mluvit, bez důkazů to stejně nemá cenu. Spíš si taky myslím, že je to o neschopnosti a pokrytectví sudích - jeden tým hákuje, drží, fauluje a on to trestá ale v rámci kompenzace začnu trestat i ten druhej a za úplný a vymyšlený blbosti jenom abych měl v závěru stejný počet vyloučených na obou stranách.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. lis 2014 13:25 #14523

Avatar uživatele marty69
  • marty69
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1988
veverka: Tak oni si tam s Králem, kterej málem přivedl k bankrotu Plzeň, můžou notovat jaký jsou machři.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. lis 2014 13:23 #14522

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3011
marty69: Ba, ba... přesně tak... vo Pepikovi jsem slyšel pár skazek a tak tu svini ještě nakonec vykopli výš. Jak už to často bývá.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. lis 2014 13:20 #14521

Avatar uživatele marty69
  • marty69
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1988
veverka: Jo to je taky paradox až na půdu, ta největší prodejná d...a Řezníček bude tohle řešit. Něco jako Pelta ve fotbale, hnus. (s11) (s11)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. lis 2014 13:07 #14520

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3011
Ojojoj.... tohle soudruh Josef Prodejzápas Řezníček asi nevydejchá. A jestli jsme stolicovali vedení ELH tím, kde kluci jsou v tabulce, nyní to ještě podpoříme. No jsem zvědavej. Půjdou po nás.... a těžko tenhle boj můžeme vyhrát. Ale jdeme do toho, když už, tak vždycky se vztyčenou hlavou. Ať se papaláši po..rou.
JInak jak píše Pirduch, slova o korupci měl Kyslík vynechat. Důkazy pro tohle těžko sežene, i kdyby to byla pravda. Za mě je to spíš tak, že Polák je neschopnej kretén, kterej by se měl spíš rejpat prstem v hlíně, než dělat rozhodčího.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. lis 2014 12:59 #14519

Avatar uživatele MMM
  • MMM
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2256
Hm tak Luky bude chybět hodně dlouho...obrovsky bude chybět-videli jsme to včera...lepí se nás smůla!!Byl ve formě a zase zranění!!Zachvíli nebudeme mít s čim hrát!-a ještě to jsou klíčový hráči!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. lis 2014 12:55 #14518

Avatar uživatele pirduch
  • pirduch
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1107
Hornet: Přesně,slova o korupčním jednání mel kyslík bez důkazů vynechat,teď se nebudou řešit sudí,ale jeho slova,a půjde to cely do ztracena,jen na tom proděláme,vyfasujeme nějakou pokutu a bude všude plno kecu... Stačilo jen poslat stížnost a mlčet...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. lis 2014 12:51 #14517

Avatar uživatele Hornet
  • Hornet
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 933
pavelpe: obávám se, že Kyslík dopadne jak Kubina

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum
Další diskuse: