Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 28. srp 2014 00:18 #9748

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
Hornet: Rozumím,ale na tyhle věci jsem alergickej,i když nejsem žádný rváč a provokatér,tohle si nesmí dovolit nikdo (s3)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. srp 2014 00:14 #9747

Avatar uživatele Hornet
  • Hornet
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 933
Mogul71: Bych to nebral až tak vážně, je to od něj provokace, automaticky kdo má spojitost s Litvínovem je tragéd atd.
Jejich fórum je lepší jak trnky brnky, někdy až žasnu jak si dokážou sr*t do huby, viz to šmírování (s4)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. srp 2014 00:09 #9746

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
Unihoc10: Napsal jsem mu něco peprného,jestli to bude nutné,zastanu se pana ing. Holého i vlastní krví,to přísahám (s9)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 23:58 #9745

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3833
Hornet: Neřešil bych to, tam je to samej chytrolín, každej důležitej jak frekvence 1, nejpopsanější df, ale skutek utek...Když by měl někdo něco udělat, tak si to budou přehazovat jak horkej brambor...Ono blbě kecat umí každej, ale něco udělat ve svém volném čase a zadarmo, to už je něco jiného...Docela by mě zajímalo, co ten tonda v životě dokázal, když si dovolí p. Holého oslovit slovem tragéd...
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 23:48 #9743

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3011
Mogul71: Já vím, pamatuju si to dobře, co jsem slyšel a nepochybuju, že je to pravda.
Zbytek probereme zítra.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 23:34 #9742

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
veverka: Nepitvej to,jen řeknu,někteří lidé si nezaslouží se dostat k těmto materiálům,já udělám maximum aby byli u nás,počítám že je to na 99,9%,tohle se jinak nazvat nedá,než jak si to nazval a brzo tyto materiály budeme mít komplet k dispozici,tzn tak do měsíce.Jsem moc rád,že to vzudilo takový ohlas a že můžu pro ropáky něco udělat,je mi to ctí (s3)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 23:27 #9741

Avatar uživatele Hornet
  • Hornet
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 933
Duchy ty kluku, ty víš jak na somálce (s2)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 22:47 #9740

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3011
Matto88: Nechci tu pitvat ty důvody, to si můžeme říci osobně. Každopádně, pokud se stalo, co jsem slyšel, chápu, proč tyto materiály se do klubu nedostaly a nedostanou.
To, že klub se nestavěl otevřeně mě nepřekvapuje. V jakém roce jsi tu práci psal? Litvínov má svoje specifika a trochu jako rodinná mafie - nerad pouští do svých řad cizí. Aspoň tak mi to vždy přišlo...
O archivu víme delší dobu, ale prostě vše má svůj čas a věř, že pokud budeš mít zájem, také nemusíš být ochuzen. Nechceme jej schovávat zamčený ve sklepě. Bude za určitých podmínek fandům přístupný v elektronické podobě a samozřejmě se jistě najdou příležitosti, kdy si jej budou moci prohlédnout i na živo.
Já budu určitě na obou zápasech, takže pokud bys napsal na náš fanklubácký mail kdy a kde, rád se s tebou sejdu a podiskutujeme. Myslím, že třeba zmiňovaný rozhovor s p. Klucem by jistě též fanoušky zajímal, mimo dalšího...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 22:10 #9739

Avatar uživatele Matto88
  • Matto88
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 51
veverka: Jak píšeš, asi v tom byly ty antipatie nebo tak něco. Jako "cizinec" jsem do toho moc neviděl a byl rád za každý materiál. Mě tenkrát hodně zaráželo, že klub se k té práci nestavil nějak otevřeně. Přeci jen každá část historie takového klubu má svoji hodnotu, kort když ji z vás zpracuje někdo jiný...přesto jsem pomocnou ruku našel spíš na jiných místech. Bohužel, často mi přišlo a asi i stále přichází, že klub s tak takovým historickým potenciálem nejeví o to nejcennější co má přílišný zájem... Cheza má něco, co málokterý klub v českém prostředí, jen vypadá, že si toho neváží. Bohužel!
Proto moc rád slyším, že někdo komu na klubu záleží může mít přístup k takovým materiálům.

Mám teď hodně napilno, ale pokud to klapne rád bych dorazil na první duel s KV (snad to dopadne lépe, než dva čtvrtfinálové výjezdy, na které jsem se vždy do LTV vydal:) a nebo na ten venkovní match v Plzni. Jelikož, jak již jsem psal, pak budu mít na dlouho od extraligového hokeje po tolika letech utrum :( (Taková škoda, že na ten archiv se nepřišlo před začátkem minulé sezony) Každopádně mi to nebrání vám nějaké ty materiály poskytnou či pomáhat aspoň na dálku...podporovat Chezu člověk může odevšad :) tak i něco napsat přeci :) Opravdu jsem zvědav, co budete mít v plánu...

Fanouš: díky, nevím jestli zrovna do černého...ale žlutočernej jsem určitě (s32) Mimochodem myslím, že my jsme se vlastně jednou potkali...(cca 3-4 roky zpátky turnaj ve Velkých Popovicích myslím že mladšího dorostu, když jsem tam jel psát menší ohlas....dám krk, že jste to byl vy (ty) kdo tam byl s rodinou a s kým jsem prohodil tenkrát pár vět v "kotli" :) jestli si dobře vzpomínám mladý kluci Vítkovic tam kralovali, ale kluk čapal....držím palce!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 21:00 #9738

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3314
No to je trefa do černýho!Vítej tady MATTO 88... (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 20:49 #9737

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3314
MÁCA75: Ok...Ale Ta Máca taky není od věci...A dokonce jí mám cca 25 let za švagrovou...čus

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 20:35 #9736

Avatar uživatele Hornet
  • Hornet
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 933
hokej.idnes.cz/saz...
diskuse k článku je hodně výživná

a ještě Guma hokej.idnes.cz/hok...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 18:59 #9735

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3011
Matto88: Ahoj.
Díky za příspěvek. Můžu potvrdit, že to co jsem viděl je opravdu zcela unikátní a také jsem si jist, jak říkáš, že na klubu tyto informace a materiály nejsou. Proto klub resp. někteří jeho zástupci projevili zájem, ne že ne. Ovšem jsou zde určité antipatie, pro které se tyto strany nedohodnou. My se zaplaťpánbu dohodli a proto se tyto nenahraditelné materiály snad v brzké době stanou majetkem ROT a všichni žlutočerní si je budou moci prohlížet.
Materiály která máš, by jistě nejen mě zajímaly. Pokud budeš na nějakém hokeji, rád bych se případně s tebou sešel a můžeme probrat naší spolupráci osobně.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 18:47 #9734

Avatar uživatele Matto88
  • Matto88
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 51
Zdravím ropáci, normálně jsem nepřispívám, přesto patřím k pravidelným čtenářům litvínovského a teď ropáckého fora už pěknou řádku let. Zaujala mě diskuze, která tady probíhá v posledních pár dnech ohledně archívu pana Holého. (Tak jsem si konečně zařídil tu registraci :D Opravdu se to dá nazvat zlatým grálem. Sice jsem neměl tu čest do něj nahlédnout, i když jsem jsem se o to několikrát snažil. Přesto si to dovolím tvrdit, že pro litvínovského fanouška jde o kousek unikátní, aspoň co jsem měl možnost slyšet. Abych byl přesnější, ač nejsem z Litvínova ani blízkého okolí, tak k Cheze mám velmi blízko. ( (s32) má přece fandy po celé ČR:) Až tak blízko, že jsem na bakalářskou práci o počátcích historie litvínovského hokeje a o zázračném vzestupu klubu téměř až na vrchol v sezoně 77/78. Tenkrát jsem hodně komunikoval s klubem, chemičkou a archivářem města Litvínov. Bohužel i přes velkou snahu se mi nepodařilo se podívat do litvínovské pokladnice (věřte na klubu není ani 10% toho, co lze možnost najít v pečlivém archívu pana Holého) a do teď mi bylo záhadou, že klub o něj neprojevil větší zájem...(ale to už je jiná kapitola) :/ Přesto se mi podařilo sepsat určitou část litvínovského historie doplněné několika rozhovory. Zvláště několika stránkového rozhovoru s panem Klucem o celé jeho kariéře si poměrně vážím. V diplomce jsem se na to chtěl navázat, nakonec však práce pojednává víc o Ivanu Hlinkovi a jeho okolí, než litvínovském hokeje....Proč vlastně píši: Kdyby jste se rozhodli sepsat určitou část a měli byste zájem, tak bych vám jako fanda černožlutých barev rád dal nějaké rozhovory, info ke stadionu atd). Nejraději bych vám i víc osobně pomohl a třeba část sepsal, ale za tři týdny odlétám na čas za louži, kde Albi začínal se zámořskou kariérou. Proto z na letošní ročník se dostanu tak maximálně na první dvě kola pracovně či jako fanda. Dejte vědět, kdyby jste o něco měli zájem...A pokud to nikoho z vás neurazí, tak budu rád za každou další informaci o této unikátní sbírce!

Chemizátore měl pravdu, měl jsem si tu registraci udělat již dávno, kdyby já jen nebyl tak línej :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 18:26 #9733

Avatar uživatele Litvínováček
  • Litvínováček
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Hc Verva forever in my heart ♥️
  • Příspěvky: 1303
Hmmm tak kluci přijali od Černých andělů ledovou výzvu. (s16) (s16) (s16) Jsem zvědav koho nominují dalšího.


Ice Bucket Challenge HC VERVA
dnes

Hráči Vervy se dnes na zimním stadiónu polévali ledovou vodou - přijali výzvu mosteckých házenkářek a pomáhají tak zvýšit povědomi o ALS, amyotrofické laterální skleróze. (Video bude k dispozici zítra, najdete jej na těchto stránkách a na našem Facebooku)
HC VERVA

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 16:53 #9732

Avatar uživatele MÁCA75
  • MÁCA75
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 3
fanouš: ddík za odpověd a kdyžtak ten máca

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 16:35 #9731

Avatar uživatele MÁCA75
  • MÁCA75
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 3
veverka: DÍKY ZA ODPOVĚD JEN ŽE JSEM HO POSTRÁDAL NA SOUPISCE

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 16:34 #9730

Avatar uživatele CíbaSKS
  • CíbaSKS
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • #Spolujsmesilnější
  • Příspěvky: 882
Tak junior z ČB rok bez hokeje. Jsem rád že nějaký trest dostal.
Litvínov (s22)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 16:24 #9729

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3314
veverka: p.s. A když by Máca chtěla(nebo CHTĚL??) ho vidět LIVE,tak dneska od půl 6 špíluje v Brixu proti zrzavejm fuchsům z DDR... (s17)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. srp 2014 16:17 #9728

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3011
MÁCA75: Ahoj. Hraje v Mostě. Měl určité disciplinární potíže a proto ho klub přesunul na farmu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum
Další diskuse: