Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 02. kvě 2014 16:36 #8053

Avatar uživatele Hornet
  • Hornet
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 933

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 02. kvě 2014 16:35 #8052

Avatar uživatele Iceman.28
  • Iceman.28
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • #28
  • Příspěvky: 271
Mogul71: Hlavně aby nám neposlal i juniora (s11)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 02. kvě 2014 16:23 #8051

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
Travis: Tak to si mě rozesmál,to snad ani nemyslíš vážně (s2) Za 1.Myslím si,že u juniorů máme máme srovnatelný potenciál.2.Drevokocůr se jistě tetelí blahem,jak nám je prodá (s2) .3.Nebylo by od věci,aby nám taky poslal pár sponzorů,to je taky velmi reálné (s2)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 02. kvě 2014 15:04 #8050

Avatar uživatele Travis
  • Travis
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1122
Stery: Ale já nikde nepsal že naši kluci nemají budoucnost... Tady je to občas masivní, za svůj názor jsi veřejně pranýřován :) Jak všichni víme ten skok z juniorů do Áčka je obrovský a nevidím hráče, který by to hned v 1. sezóně zvládnul tak jako tihle 2 od sousedů. Ale nechme toho, nemá to smysl... Mimochodem, podívej se na jejich ice time a porovnej ho třeba s Jurčíkem... Kaše měl přesně o minutu na zápas více.. Myslíš, že je to tolik? Navíc porovnej sílu obou mančaftů... Někomu to na zviditelnění evidentně stačí, někomu moc ne... Ale v žádném případě naše kluky nezatracuji!!!! Jen mají podle mne ještě čas...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 02. kvě 2014 14:46 #8049

Avatar uživatele Stery
  • Stery
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1079
Jo, naši junci nemají budoucnost. (s2) Naši junci jsou tak beznadějní, že letos skončili až 2., takže hned, Kašeho, Kämpfa, Šuláka a všechny možné... Baránek - nejproduktivnější obránce Play-off, Válek - druhý nejproduktivnější hráč v Play-off, Soukup jeden z nejlepších brankářů, pravidelně reprezentující Kokeš a Stříbrný. Ti mladí se určitě nevyhrajou v Mostě, tam se spíš naučí pravidelně prohrávat (pochybuju, že by Most začal v příštích letech podávat výkony dostačující alespoň na střed 1. ligy). Kde asi Kaše s Kämpfem hráli před tím, než naskočili do "A"? V Kadani ne, takže jasně že z juniorky. Ono to totiž jen chce dát jim trošku víc prostoru, né že výborně hrající Jurčík se 6x za zápas sklouzne a čau...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 02. kvě 2014 14:16 #8048

Avatar uživatele dlouhan26
  • dlouhan26
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 261
tak koukam ze dnes jse uz nic nedovime ohledne slozeni muzstva tak doufam ze se neco dovime v pondeli

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 02. kvě 2014 13:58 #8047

Avatar uživatele Travis
  • Travis
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1122
sportman: Asi máme každý jiný názor. Jak Kaše tak Kampf si svoji šanci zasloužili, protože vynikali v mládežnických kategoriích o jeden level výš, než kam patřili. A teď upřímně, ty vidíš někoho takového u našich junků? Všechna čest těm našim klukům, ale ač o rok starší těchto dvou, jejich výkonnosti nedosahují. Na tom se, doufám, shodneme. Kupovat TOP hráče do 28 let je bohužel v našem případě utopie. Nebuď naivní, hotovej TOP hráč bez jakýchkoliv vazeb na region sem nikdy nepůjde. Navíc klub na něj nemá peníze. Naopak cestou je nákup (popř. výchova) perspektivních ještě ne předražených hráčů. Vezmi si příklad z Pavlíka... Hodně lidí, včetně mne, jeho příchod kritizovali, ale během roku se vyhrál a teď tu může hrát třeba dalších 5-6 let. Rád bych vzal 5-6 lidí z juniorky a zařadil je do Áčka, ale bohužel, podle mne je to nereálné vzhledem ke kvalitě těch kluků. Oni se museji 1-2 sezony vyhrát jinde, skok do extraligy by byl příliš krutý a pro ty kluky dle mne i devastující pro jejich kariéru.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 02. kvě 2014 13:15 #8046

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
Travis: Souhlas se Sportmanem...Finance vyhazovat za cizího když máme dost vlastních...?Něpaňimáju...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 02. kvě 2014 13:01 #8045

Avatar uživatele sportman
  • sportman
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 59
Travis: 1. Jak víš, že nedosáhli? Dostali snad tolik šancí, jako Kaše s Kampfem (Smolka, Písařík např.)? Šancí nemyslím jen tři střídání za zápas. Nebo si myslíš, že Kaše s Kampfem jsou už hráči ve svém věku schopni rozhodovat zápasy? Vůbec ne. Jsou mladý a dobrý s výhledem do budoucna, víc nic.
2. Jsem zastáncem toho, že když nákup, tak player špičkových kvalit do 1. nebo 2. lajny, prostě pan hráč řekněme ve věku 28 let (cca).
3. Pokud se mnou nesouhlasíš, máš na to právo, ale pak nemusíme vychovávat mladý a jen nakupovat...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 02. kvě 2014 12:17 #8044

Avatar uživatele Travis
  • Travis
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1122
sportman: Ruku na srdce, naší juniori ještě extraligove urovne nedosahli, navíc mame zachranenou 1. ligu v Moste, kde se museji tihle mladi 1-2 sezony vyhrat.... Z tvého uhlu pohledu by k nam pak vlastne zadne posily chodit nemely, aby nezabiraly misto mladym.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 02. kvě 2014 11:36 #8043

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3831
Pro registrované uživatele přibyl v sekci "O nás" odkaz na nově založený transparentní ůčet. Účet je zatím prázdný. Peníze, kterými zatím fanklub disponuje, budou vloženy v nejbližších dnech (s3)
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 02. kvě 2014 11:33 #8042

Avatar uživatele sportman
  • sportman
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 59
Travis: Jo bravo, a jdi a řekni to těm litvínovským juniorům, který tady mnozí velebíte (s8)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 02. kvě 2014 10:40 #8041

Avatar uživatele Travis
  • Travis
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1122
Jak jsem si tak rychle projel stranky Piratu, tak nikde ani zminka o tom, ze Kase s Kampfem mají platnou smlouvo pro pristi rok... Myslim, ze se jedna o hodne cenne zboží, především s vyhledem na další sezony... Samozrejme nepředpokládám, ze nase financni moznosti sahaji az tak vysoko, nicmene vzhledem k tomu, ze jsou z našeho regionu, urcita sance tu je...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 02. kvě 2014 10:02 #8040

Avatar uživatele gazi44
  • gazi44
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 739
Kubát ve Spartě smlouvu nemá ale je tam opce kterou můžou uplatnit ale myslím, že si ho nechají protože staví mladý tým... Jinak co jsem koukal tak Slovan Bratislava ulovila docela slušné posily (s12) Duo co válelo na olympiádě za Slovinsko Tičar-Jeglič to jsou slušné posily (s3)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 02. kvě 2014 09:14 #8039

Avatar uživatele Dejv
  • Dejv
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 601
Dudýsek končí v Plzni, tak to by mě zajímalo, kde bude kurvit od příští sezóny? (s2)
--- DISKOTÉKU NA ZIMÁKU NECHCEME (s10) (s11) ---

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. kvě 2014 23:58 #8038

Avatar uživatele favre
  • favre
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 5
pavelpe: 3 hráči 1992 a mladší a 2 hráči 1995 a mladší. Původně mělo být 4 hráči 1992 a mladší, ale to asi zrušili.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. kvě 2014 22:08 #8037

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3831
Alexi: S Tonem to není žádná novinka, to už se ví delší dobu (s3)
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. kvě 2014 21:43 #8036

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Jedna novinka co se objeví ráno. Nejlepší útočnik této sezony podepsal smlouvu s Plzní a po 10 letech opustil spartu. Plzen posilí i Libor Pivko dosud hráč Brna.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. kvě 2014 21:12 #8035

Avatar uživatele Honza
  • Honza
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2716
Ještě jeden takový můj poznatek k sousedům. Co si tak pročítám to jejich sekta fórum, tak se pořád všichni chtějí někam vracet. Zajímalo by mě, kam se chtějí vracet, když se vrátili tam, kam patří... Není jejich soutěž první liga? Jak se sami přesvědčili ELH pro ně není a tím, jak byly nahoře, tak první liga ztratila kvalitu. Takže se vrátili, kde jim je nejlépe a tam kam patří...
My jsme HC Verva Litvínov...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 01. kvě 2014 21:10 #8034

Avatar uživatele marty69
  • marty69
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1982
Unihoc10: Jo, mám stejné informace, v CV mám zbytek rodiny a pár známých a taky zrovna nejsou nadšeni podporou hokeje - podotýkám, že se o hokej nezajímají (to jenom pro ty zvědavce co tady šmírujou odvedle z pirátské ponorky a co si hned poběží poplakat na forum jak jim ubližujeme a nic dobrého nepřejeme). (s24)
Jakou to máme u nás vyjímku, jenom na ten počet sedících (3500 a máme jen 1700), ostatní by mělo být ok, ne?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum
Další diskuse: