Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 07. úno 2014 07:04 #4020

• Travis
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
AlcoholBased:

AlcoholBased napsal: Dejve nezlob se na mne, ale buď teda měli pískat všechno anebo se na to měli vysrat!!! Bádal tam celý zápas jezdí a drbe si kulky, Šindler měl asi opět dojem, že tam ti lidi na tom zápase jsou skrze něj a toho druhého blba Fraňa .Prostě klasický podprůměrný výkon pánů v pruhovaném. Nám něco odpustili, ale buzmenům mnohem víc!!!

Me uz vazne prijde, ze jsou tu nekteri lidi nemocni. Teda nejen tady... Vcera tam MAjdan predvede jeden ze svych dalsich trojitych axelu a pulka kotle se muze zblaznit, ze se nepiskal faul. Rikam si fajn, snazime se vytvorit tlak na rozhodci, ale jak je videt, nekteri jsou naprosto zaslepeni a nejradej by odehrali cely zapas v presilovce.... Ja nevim, ale myslis, ze pokud by nas chteli vcera rozhodci poskodit, piskli by nam samostatny najezd v rozhodujici fazi zapasu? Nechal by nas rat dlouhou presilovku 5 na 3 nebo by vyloucil Spartana v prodlouzeni? NE !!! Tak nejak to pozoruji jiz od lonske sezony a rikam tomu litvinovska nemoc. Nerikam, ze rozhodci piskaji bezchybne, ale rozhodne si stojim za tim, ze to piskaji spatne na obe strany stejne !!!! Me prijde strasne ubohe plakat po kazdem zapase, ze nas ten ktery rozhdci poskodil.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 06. úno 2014 23:27 #4019

• Jiranak
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
Zdar Verváci jak já těm co byly na stadionu závidím,to musel bejt hukot (s16)

Hlavní diskuze 06. úno 2014 23:23 #4018

• AlcoholBased
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
Dejv: Dejve nezlob se na mne, ale buď teda měli pískat všechno anebo se na to měli vysrat!!! Bádal tam celý zápas jezdí a drbe si kulky, Šindler měl asi opět dojem, že tam ti lidi na tom zápase jsou skrze něj a toho druhého blba Fraňa .Prostě klasický podprůměrný výkon pánů v pruhovaném. Nám něco odpustili, ale buzmenům mnohem víc!!!
direktivou si respekt a uznání nevynutí nikdo.......

Hlavní diskuze 06. úno 2014 23:15 #4017

• Dejv
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
AlcoholBased: Charlie to sice místy přeháněl, ale nemyslím, že by to byl tak hrozně odpískaný zápas dneska... Jako něco by se asi našlo, ale to se najde vždycky. (s2)
--- DISKOTÉKU NA ZIMÁKU NECHCEME (s10) (s11) ---

Hlavní diskuze 06. úno 2014 23:09 #4016

• Chemik11
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
Blbost někomu něco nechávat, Sparta nemůže vypadnout z rytmu před playoff.

Hlavní diskuze 06. úno 2014 23:03 #4015

• veverka
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
AlcoholBased: Souhlasim, Sparta o ty body kupodivu hodně stála. Žádný, že by nám zápas nechali se nekonalo. Od Charlieho to dneska byla docela herecká komedie.... (s21)

Hlavní diskuze 06. úno 2014 22:56 #4014

• Wayfarer
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • jen se z toho neposrat....
zdravím, tak jsem dorazil z odpolky kouknu na net a vida velice potěšující výsledek.Chtěli jsme sice 3 body ale máme 2 a to proti Sraltě v součastnosti plně postačuje...,jinak dle příspěvku AlcoholBaseda tuším že se hrál dost dobrý mač a že jsme rudochy víc než potrápili takže hoši klobouček dolů a děkuji....

Hlavní diskuze 06. úno 2014 22:39 #4013

• AlcoholBased
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
Tak jsem zpět a co dodat? Pánové když tu čtu některé vaše příspěvky jak nám to buzmeni nechali, tak se musím fakt smát!!! Stojím za střídačkou soupeře a bylo jasně vidět jak je to sere že prohrávají a ve třetí třetině tam po nich Jandač jezdil. Za tím že to nevypustili už stojí jen to, že tu byli v plné sestavě, kdyby se chtěli šetřit, tak nehráli klíčoví hráči a odehráli to s mladejma. Je fakt, že když zapli, tak nás mačkali, ale to my je taky a nebojím se říci, že jsme měli jasně víc ze hry a na gólové šance úplně navrch. Prostě jsme byly dnes lepší a zasloužili si tři bodíky, ale i dva výborný. Jinak co mě fakt zarazilo bylo chování charlieho, ten už normálně zbuzněl v tý spartě, jak tam pořád jezdil po každým kontaktu s naším hráčem za rozhodčíma a ukazoval jim packu, tak mi z něho bylo na (s11) . Jinak Šindler s Fraňem se opět předvedli řekl bych v pískání faulů nám 80% buzmenům tak 25-30%. Buzmenům o nic nejde a stejně předvedou takový to cirkus. Jinak match parádní úplně stejně parádní hokej jako na tom první našem domácím zápase s nimi. Prostě dneska jsme byly lepší a nakonec i šťastnější MY!!!! Buzmeni dneska můžou být rádi za bod!
direktivou si respekt a uznání nevynutí nikdo.......

Hlavní diskuze 06. úno 2014 22:35 #4012

• chemikator1
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
Robin to je mašina, super provedená penalta...U druhýho gólu mi přišlo, že se to dalo chytit, ale pak Francík zase Toňáka 2x výborně vyčapal...Pilař byl dneska na facáka, Guma příšernej a asi by se na to fakt měl vysrat i když to píšu strašně nerad...

Hlavní diskuze 06. úno 2014 22:22 #4011

• Chemik11
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
Přijeli hrát hokej, proto měli vzadu okénka, na druhé straně se taky dokázali dostat do šancí, kterých tam taky měli dost. Hlavní rozdíl byl vidět při přesilovce pět na tři, jak to tam pálili a my se nedokázali dostat z pásma, nakonec z toho tlaku a střelby dali ten gól na 1:1.

Hlavní diskuze 06. úno 2014 22:13 #4010

• pirduch
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
Unihoc10: No tak je pravda,že když zabrali,začli nás točit a nepustili k puku,tudíž asi do toho zápasu až tak na 100% nešli...ostatně doufám,že to budeme moci porovnat až v semifinále... (s3)

Hlavní diskuze 06. úno 2014 22:08 #4009

• Unihoc10
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
Stery: Čoveče tobě se zavděčit, to je někdy skoro nesplnitelný úkol (s2) Máme dva body, které by před zápasem proti suverénní Spartě bral každý, výkon byl taky dobrý, tak proč si to kazit nějakými konspiračními teoriemi, užívejme vítězství a neřešme blbosti, že nám to někdo nechal. Mimochodem viděl jsi, co Sparťani na ledě předváděli? Ještě myslíš, že nám to nechali?
.:HC VERVA Litvínov:.

Hlavní diskuze 06. úno 2014 21:45 #4008

• Stery
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
Tak já nevím, ono to možná vypadalo jako nej. výkon v sezoně, na druhou stranu, Sparta určitě nehrála celý zápas naplno a když už, tak to byl kolotoč... Nevím nevím, hrát se Spartou před 7-8 koly, zda bychom nějaké body urvali. Bylo vidět že úplně naplno nehráli, protože takový díry v obraně co tam dnes často měla, ty tu nevytvářel ani Chomutov. Bohužel, Sparťani si v závěru řekli, že udělají alespoň bod kvůli jejich početné skupině fandů co tam přišli a došlo to do nájezdů... Škoda, po 1. třetině mohlo být hotovo, kdyby bylo proměněno alespoň 50% tutovek, vedli bychom 4:1. No nic, teď si musíme řádně odpočinout a doma porazit jak Vary, tak hlavně Kladno za 3 body, pokud neuděláme z těchto zápasů 6 bodů, tak to na předkolo asi nebude (pochybuju že budem bodovat v Brně nebo ve Vítkách). Pak ještě nejlépe alespoň jeden bod udolovat na Slavii a na desítku by to mělo stačit. Nicméně, kdybychom se náhodou probojovali až do čtvrtfinále, tak máme asi na 90% jistého soupeře...
Jinak dneska bych rád vyzdvihnul Pavlíka, na začátku sezony suvérénně nejhorší bek, po 3 měsícovém návratu jeden z nejlepších, neuvěřitelný... A strašně se mi ulevilo i za Lukyho, že mu to tam v těch nájezdech konečně spadlo, nevěřil jsem že ho dá... Možná tím prolomil své letošní trápení, potřeboval by to jak on, tak hlavně tým. Nejhorší bohužel Kousalík s Gumou. Gumo, oceňuju to, že se snažíš Litvínovu takhle pomáhat, hodně si toho pro klub udělal, je paráda že se ještě snažíš ale, už se na to vy*er. Myslím si, že jako trenér obránců třeba u juniorů by jsi byl o mnoho platnější.

Hlavní diskuze 06. úno 2014 21:38 #4007

• Chemik11
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
Právě, proč jsme takhle nehráli ve Varech, na Kladně nebo ve Zlíně? Ve třetí třetině tlak jako blázen, Sparťani chybují, jedna střela za druhou, jen kdyby to tam napadalo. Zase skoro 40 střel na branku. Pak jedem ven a máme ztěží 20 střel.

Hlavní diskuze 06. úno 2014 21:37 #4006

• veverka
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
Fajnovej mač, ale výhru za 2 body považuju, vzhledem k průběhu, za ztrátu. Byli jsme lepší, zasloužili jsme si 3. Ale hokej se hraje na branky, tak máme "jen" 2.
Jinak tedy, to jak dneska brečel třeba u rozhodčích Charlie, to jsem si musel uplivnout. Možná si dal dneska špatnou lajnu, jináč nevim... bolístka jeden... (s11)

Hlavní diskuze 06. úno 2014 21:29 #4004

• Unihoc10
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
Dneska to byl na pohled moc pěkný zápas, moc se mi líbil, žádnej beton, ale oba týmy chtěli hrát hokej, z naší strany byla nejpovedenější třetí třetina, tam jsme Spartu místy slušně točili, nutno ale říct, že když Sparta zapne, tak je letos prostě někde jinde a začne si na ledě dělat co chce. Byl jsem ale překvapenej, co tam ty Sparťani předváděli, maj prezidentský pohár o nic už jim defakto nejde a začnou tam brečet u rozhodčích alá Plzeň, nechápu, tenhle tým to snad nemá zapotřebí. Nechápu jednu věc, doma porazíme Spartu, Hradec, předvádíme super hokej, v obou zápasech jsme byli třetí třetinu jasně lepší, pak přijedem na Kladno, nebo do Varů a jako by nastoupil Most...Moc se mi líbí Pavlík, ten udělal oproti začátku sezony neuvěřitelný pokrok, to bude za pár sezon výborný bek (s3)
.:HC VERVA Litvínov:.

Hlavní diskuze 06. úno 2014 21:08 #4003

• Chemik11
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
To je prostě letošní prokletí ta (ne)produktivita. Dorážka v přesilovce do odkryté branky jde do tyče, hráči několikrát sami před brankou trefí gólmana do pupku nebo mu trefí lapačku nebo netrefí vůbec branku, přesilovka pět na tři, čtyři na tři. Šancí tak na pět šest gólů. Ale pořád žijeme, to je hlavní, Vary jsou zas o kus dál od nás, pokud je pak po přestávce porazíme, vyřadíme je ze hry, ale zatím bych je ještě neodepisoval, hrajou ještě s náma i se Slávií.

Hlavní diskuze 06. úno 2014 21:04 #4002

• pirduch
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
To neproměňovaní šanci je az neskutečný,a ta přesilovka v prodloužení taky nic moc,ale aspon ty dva body...

Hlavní diskuze 06. úno 2014 21:02 #4001

• MTV123
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • CHEZA
Jak se může vyskytnout takovej z**d jako je Pech, to nechápu. Jsem ho pozoroval a když zrovna někoho neprasil, nebo neprovokoval, tak brečel u prostatiků... (s11) Jinak klukům velkej (s20) , ale co vyváděl Kousalík v tý přesilovce v prodloužení...
prezident fanclubu Aloise Koloseuse

Hlavní diskuze 06. úno 2014 20:58 #4000

• Hornet
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
Dnes parádní výkon, první a třetí třetina v naší režii, ale bohužel naše nemohoucnost v koncovce je neuvěřitelná, ale i tak zlatý 2 body (s16)
Jinak Sparťani...takhle snad nebrečí ani plzeňský plačky (s24)

Moderátoři: veverka