Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 26. lis 2014 12:43 #15361

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
Někdy má člověk pocit, že tu někteří našim klukům nevěří a stále by chtěli nové a nové posily. V ELH máme druhou nejlepší obranu a třetí nejlepší útok, nejvíce vítězství, nejméně porážek, nejlepšího gólmana, tři útočníky v top 10 produktivitě.
Co by jste chtěli víc? Přišel Frolo - dobrý bek, teď Kuba - v našich podmínkách TOP útočník, podařilo se přesvědčit Růču - ve 43 letech jednoho z nejlepších hráčů ELH, Kamila - jeden z nejkreativnějších hráčů, Kyslík dotáhl do úspěšného konce přestup Kubáta (už přispěl 13ti body). Navíc se pomaličku začínají otrkávat mladý kluci - Šrámek,Písařík a konečně se trefil i Ondra.
Polovina lidí tu křičí - dejte šanci našim mladým z juniorky (Baránek, Kokeš, Cvrk, Kasal), druhá by chtěla přivést zkušeného beka. Nikdy se nejde zavděčit všem. Baránek dostává šanci, Pavlík začíná být ve svých 22 letech jedním z nejlepších beků v ELH, přišel Frolo - dle posledních dvou zápasů jeden z těch, komu u mantinelu neproklouzne ani myš.
Pavlík, Pavelka, Zeman, Frolo, Kubát, Šlégr, Sklenička, Gula, Chaloupka, Baránek, Cvrk, Kasal, Kokeš - počítáte se mnou? To je 13 obránců - kolik je dost, abyste nechtěli posily a to jsem zapomněl na Petra Kousalíka. Pánové, trochu soudnosti a pokory. Máme v kádru nebo v Mostě 14 (!!!) obránců. To, že jsou nějaká zranění, je smůla, ale nejde neustále nakupovat nové a nové posily do obrany. Nejsme Detroit ani Rangers, nejsme ani Třinec nebo Sparta a nechci napodobovat Chomutov. Kdybychom byli poslední, tak to chápu, ale my hrajeme o 1. místo.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 11:55 #15359

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
Travis: Já bych ti oponoval - myslím si, že máme dobrou obranu. Bohužel se zranili tři beci a to je zásah do sestavy jak hrom. Na druhou stranu nemůžeš spekulovat co by, kdyby a držet si hráče jen proto, že bys je mohl časem potřebovat, protože se ti někdo zraní. A Kyslík (na rozdíl od minulých GM) dokáže problém dlouhodobě zraněných hráčů řešit, jak ukazuje příchod Frola.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 11:52 #15358

Avatar uživatele AlcoholBased
  • AlcoholBased
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 603
Travis: Souhlas (s20)
direktivou si respekt a uznání nevynutí nikdo.......

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 11:52 #15357

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3830
Travis: Jeden bek by ještě přijít měl a třeba když teď mají Vláďu pustí za tabulku, kterou nám mají zaplatit, Charlieho (s3)
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 11:51 #15356

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
Travis: No těžko říct, vidíš to každou chvíli. Většinou to bývá u mladých hráčů o hlavě, jak to mají srovnané. Pokud jseš v mužstvu, kde je velký tlak na výsledky, máš malou šanci, že dostaneš prostor, aby jsi mohl něco předvést. On ani ve Finsku neměl pravidelný základ, těžko čekat, že Jandač mu dá šanci v 1. nebo 2. obranné dvojici - teď prodloužili Ďalogu, je tam Barinka, Polášek (reprezentanti), Pilař, Mikuš. Takže v lepším případě se bude pohybovat jako 6-7 bek, v horším skončí v Litoměřicích. Ve Spartě měl každý hráč z Litvínova velmi těžký život. A není to jen tady.
Podívej třeba na Haška - jeden z nejlepších gólmanů historie hokeje, kdyby nešel do podprůměrných šavlí, těžko by dělal v NHL kariéru. Podobně je na tom teď Neuwirth a myslím, že ani Francouz nedostal v Plzni moc šancí a udělal si jméno v Litvínově, kde tu šanci dostal. Velmi často je lepší jít do méně slavného týmu a postupně si vybudovat si pozici. Většinou platí pravidlo nehraješ = nikdo o tobě neví = těžko sháníš angažmá = zahrabaná naděje.
Je to u většiny top hráčů v kolektivních sportech - pokud jseš ve hvězdném týmu, jseš jeden z mnoha, v méně nabitém kádru si můžeš udělat jméno a pak získat lukrativní smlouvu v silném týmu, která tě staví do daleko lepší pozice. V tomhle má Unihoc hodně pravdy.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 11:50 #15355

Avatar uživatele Travis
  • Travis
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1121
AlcoholBased: Asi nemá cenu spekulovat, ale čistě typologicky by se nám asi letos kvalitní bek hodil více než produktivní útočník. Na druhou stranu, hráč jako Jakub se prostě neodmítá (s32) (s3)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 11:44 #15354

Avatar uživatele AlcoholBased
  • AlcoholBased
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 603
Unihoc10: Tak určitě (s3) na tom co píšeš něco je, ale zrovna u Kubáta si myslím, že mu ten rok u buzmena prostě prospěl.....
Jány měl smůlu s tím jeho zraněním a pak už se blbě dostával do rozjeté sestavy......
A ohledně Emingera nikdo asi z nás u těch jednání nebyl, třeba náš zájem nebyl až tak veliký jak si myslíme, třeba je to naopak, ale je to jeho rozhodnutí jeho volba a podle mě případná kritika za to, že upřednostnil buzmeny na rozdíl od nás je blbost.....
direktivou si respekt a uznání nevynutí nikdo.......

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 11:42 #15353

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3830
Travis: Takhle jsem to nemyslel, ale přeci jen lze předpokládat, že v LTV by dostával více prostoru, než v kádru Sparty. Srovnej si loňskou sezonu Kubáta ve Spartě a letos, co myslíš, že pro něj bude lepší 25 minut na ledě v Litvínově a nebo 10 ve Spartě. Reagoval jsem jen na Noviče, kdy říká, že hlavní motivace jsou peníze, což je špatně.

Okolnosti byli údajně trochu jiné, jak jsem se nyní dozvěděl, Oulu požadovalo vysoké odstupné a na to už logicky nebylo. Takže on za toto asi až tak nemůže, nebýt té přemrštěné částky, třeba by skončil doma, bohužel tohle asi dokáže zaplatit pouze Třinec nebo Sparta. (s6)
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 11:30 #15352

Avatar uživatele Travis
  • Travis
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1121
Unihoc10: Počkej a ty si jako myslíš, že někdo někam jde s vědomím, že bude sedět? To je přeci hloupost, naopak to ti kluci mohou cítit jako obrovskou výzvu prosadit se v nabitém kádru ... Naopak jako alibismus jít hrát do týmu, kde budeš mít "svoje jisté" ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 11:22 #15350

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3830
Novič.7: Každý to máme asi trochu jinak nastavené, ale mě nabídnout prachy a vědět, že tam budu sedět, tak tam 100% nejdu. Jsi mladý a proto, aby jsi se zlepšoval potřebuješ hrát, na lavičce se určitě nezlepšíš. K čemu ti bude, že budeš rok sedět na lavičce, mít třeba za ten rok mega, když po tom roce tě vykopnou a místo, protože jsi nehrál, už budeš hledat jen horko těžko...Podívej se na Kubáta, na Jányho, k čemu jim ty prachy byly, nakonec byli rádi, že jsme je vzali a dostali druhou šanci. (s3) V tak mladém věku nejsou důležité prachy, ale hokejový růst, bohužel plno hráčů smýšlí stejně jako ty a i proto byla ta naganská generace výjimečná a jedinečná.
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 11:12 #15349

Avatar uživatele AlcoholBased
  • AlcoholBased
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 603
kozel: JJ měl jsem to v autě, tak ti to tam hodil k busu...
direktivou si respekt a uznání nevynutí nikdo.......

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 10:56 #15347

Avatar uživatele kozel
  • kozel
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1164
AlcoholBased: Z toho si nic nedělej . Čekací doba na parkovišti po zápase bývá daleko větší . Včera tam bylo málo lidí . Když tam bývá více , tak si asi umíš představit na jak dlouho to je . Jinak za 50ks dík . Nevěděl jsem , že to je od Tebe . Jen , že mi to dával Honza T. (s32)
Litvínov

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 10:38 #15345

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
Chemik11: No ono s tím "uzdravením" našich beků to zas nebude zrovna horké. U většiny marodů můžeš počítat spíše měsíce než týdny, bohužel.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 10:35 #15344

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
AlcoholBased: Je to možné, já tedy Spartu moc nesleduji, jen jsem tak nějak nemohl přehlédnout názory jejich fans.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 10:34 #15343

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
Unihoc10: No Ptakulínovi patří velký dík, protože on u Kuby sehrál nezanedbatelnou roli. Takže možná i nějaké to choreo pro něj, ne?
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 10:28 #15342

Avatar uživatele Novič.7
  • Novič.7
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 103
Nevím, mně nabídnout jinde větší prachy, i když bych zahříval židli, tak se taky seberu a jdu do (s26)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 10:21 #15341

Avatar uživatele AlcoholBased
  • AlcoholBased
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 603
pavelpe: No a řekl bych že i celkem oprávněně, pár zápasů buzmenů jsem letos viděl a Karlos hraje opravdu tragicky. Čert ví čím to je, jestli tím jak to tam Pepa(vždycky druhý) točí, ale na něm je vidět že ho ten hokej totálně nebaví.....

Jinak včera jsem byl poprvé v Líbačově.. no aréna fakt hezká, ale ta afoféra strašná to snad i při rusalce v ND je větší prdel (s1) fakt zklamání no a ten výjezd z toho jejich parkingu no to nedávám ještě dneska ráno tento zážitek....
Jsem strašně rád, že si můžu ještě užívat tu pravou hokejovou afoféru u nás na tom našem malém, krásném, tradičním, zimním, střediskovém, hokejovém svatostánku (s22) (s32)
direktivou si respekt a uznání nevynutí nikdo.......

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 10:16 #15340

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3830
Může Kubovi jen tiše závidět velkolepé přivítání, na Spartě se nic takového konat nebude...Ale je to logické, Spartě ve financích konkurovat nemůžeme, je mladý, ve světě toho ještě moc nevydělal, tak je jasné proč tam šel...Takovejch má Sparta plnej tým a možná i to je jeden z důvodů, proč už dlouho neudělala žádnej úspěch...

Chemik11: Jednoho beka ještě sháníme, myslel jsem a doufal, že to bude právě Eminger, tím spíš když se s ním jednalo, ale chápu i druhou stránku a to finance, uvidíme koho trenéři a Kyslík nakonec dotáhnou, zatím se ukazuje, že odhad mají více než dobrý (s20) Nebo že by se ptakulin ještě zapojil, když už nám přivedl toho Kubu? (s2)
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 10:09 #15339

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7631
Co se divíte, že jde Eminger do Sparty a ne k nám. Přece Kyslík říkal, že se musí nějaká ta kačka ušetřit, proto odešel Kuba Černý. Přišel Kubát, Sklenička, nedávno přišel Frolo a teď má přijít Kuba Petružálek. Za Emingera aspoň dostaneme od Sparty nějakou tu tabulku ne? A ta určitě nebude malá, když je mladej. Navíc když se uzdraví marodi, tak budeme mít už tak dost naplněnej kádr, i když nikdy nevíš, kdy se zas někdo zraní...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 10:03 #15338

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
Koukal jsem, že Sparťani jsou docela dost nabroušeni na Pilaře. Nevím sice proč, ale docela mu spílají, tak možná se třeba objeví další navrátilec.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum
Další diskuse: