Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 25. lis 2014 23:11 #15310

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3831
chezak10: Pokud je to tedy nakonec opravdu Sparta, tak pánbůh ho ochraňuj, ropákům se tam vyloženě daří (s2) Pokud bych se já měl rozhodovat koho z těch dvou, tak naprosto jednoznačně říkám #88. Ale nezdá se mi to čéče, mám trochu jiný informace. Nicméně pokud to tak opravdu dopadne, budu mu krom zápasů s Chezou přát úspěch, je to přeci ropák (s3)
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 23:00 #15309

Avatar uživatele chezak10
  • chezak10
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 58
Unihoc10: No bohužel do Sparty.. Tady by se nám myslím dost hodil ;) Měl by teda hrát už v pátek, ale třeba nastoupí za Spartu až v dalším zápase, to není uplně jistý :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 22:55 #15308

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3831
chezak10: Kde si na to přišel? Slyšel jsem, že je ve Finsku nespokojený a uvažuje o návratu, ale ne do Sparty...
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 22:49 #15307

Avatar uživatele chezak10
  • chezak10
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 58
My v pátek s Kubou a Sparta s našim odchovancem Emingerem (s13)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 22:11 #15306

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7634
Vidíš, vypouštíme určité pasáže a přesto jsme 2. s 50 body. Já nevim no, ve druhý třetině jsme začali výborně, do ničeho Liberec nepustili, zvýšili vedení a dál hráli dobře a snažili jsme se hrát aktivně a Liberec z jednoho takovýho protiútoku, prakticky z ničeho nic dali první gól a pak z další přesné střely vyrovnali, opět defakto z ničeho nic. Zas nejde soupeře nepustit vůbec k ničemu. Dnes však byla smůla, že soupeř těch pár šancí využil. Francík tam neměl těžší zákrok. Jo za chybu bych považoval to vyrovnání na 3:3, to jsme hrubě podcenili, to bylo asi z takový pohody, jsme 1. a vedeme a on jede sám do tří, nic se nemůže stát. No a stalo se no. Věřím, že v playoff už bychom si takový gól nenechali dát a že bychom hráli koncentrovaně až do konce. Teď jsme si tohle mohli dovolit.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 22:05 #15305

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
Chemik11: Nevím, neviděl jsem, že by si tu někdo stěžoval na počet bodů. Ta situace je zcela odlišná, podceňujeme koncovky zápasů nebo pasáže hry, kdy vedeme. A to hrubě podceňujeme. Při dnešním postavení v tabulce je nepodstatné, zda z Liberce vezeme 1 nebo 3 body. Spíše jde o to, že neudržíme koncentraci po celý zápas a to je základ úspěchu v play of.
To nebyli jen zápasy, kdy jsme o gól vyhráli nebo prohráli, to bylo doma se Zlínem, kdy naši beci připravili o čisté konto Francouze, podobné to bylo doma s Mladou Boleslaví. A ty zápasy se v poslední době množí. někdy si připadám, že jsme takoví Jánošíci - bohatým berem a chudým rozdáváme. Takové hadrníky bychom měli porážet. Protože teď přijde Sparta, pak Pardubice a můžeme jít pod deku.
2x Slávia, 2x Liberec, 2x Zlín, 2x Boleslav, to je namátkou 8 zápasů, kde jsme prostě určité části hry (v případě Liberce u nás a na Slávii se jednalo o téměř celý zápas) nechci říkat vypustili, ale minimálně jsme k nim přistoupili velice laxně. A to není zraněními nebo špatnou formou, to je jen a jen přístupen k dané fázi zápasu. To se nemůže stávat tak často, jak tu někdo psal, je potřeba se z toho hodně rychle poučit. Říkáme si tady neustále, že jsme ještě jen v půli sezóny, ale čím je mužstvo úspěšnější v základní části, tím větší sebevědomí má v play of.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 21:39 #15304

Avatar uživatele Martin
  • Martin
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 83
Ach jo, moc mě mrzí to zranění Lukyho.. Když se podíváte na statistiky, tak se pořád drží vysoko a ztrácí dva body na čelo.:-) S jeho formou mohl letos vyhrát celou kanadu... Vím, že se na osobní statistiky nehraje a i Franta by byl radši pro úspěch celého týmu, než pro svůj úspěch v bodování, ale moc bych mu to přál a sám by si to hodně zasloužil.. :-) Kdo ví, třeba ho vyhraje i tak :-) (s20) (s32) (s22)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 21:23 #15303

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7634
Jsme 2. a vy si tu ztěžujete, že jsme z venku získali "jen" bod. V tabulce pravdy jsme na krásných +14! plus čtrnácti! to nepamatuju, že by tu někdy bylo! Kdybychom teď už neztratili doma body a naopak nezískali ani bod venku, tak máme 92 bodů.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 21:15 #15302

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7634
Po tom, co jsme několik zápasů otočili (na začátku v Plzni, proti Třinci) a co jsme dvakrát dali vítěznej gól v poslední minutě (Bolka, Vítky), tak teď začaly zápasy, kdy naopak ztrácíme vedení. Ale zase v neděli jsme otočili proti Vítkám. Příště možná my otočíme z 0:2, kdoví. Do playoff ale na tom musíme zapracovat, tam by takové ztracené vedení bylo fatální.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 21:03 #15301

Avatar uživatele peshek
  • peshek
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1672
du spat lidi...ahojky prisste Litvinov GOL!!! (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 21:01 #15300

Avatar uživatele T101
  • T101
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 165
Unihoc10: Ještě tam zdaleka nejsme.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 21:01 #15299

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3010
fanouš: Fanouši, vyhrát každej zápas by bylo sice krásný, ale realita je realita. Každopádně když vezmu průběh, považuju ten výsledek za ztrátu. Zbytečnou ztrátu. Holt je to sport, nedá se to nalinkovat.... každopádně je potřeba na tomto zapracovat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 21:00 #15298

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3831
fanouš: Asi tak, není to tak dávno, co jsme ven jezdili jen fasovat, letos máme bodů z venku stejně jako doma, jsme o bod 2. nemá cenu to řešit, kluci si k tomu řeknou své, občas to prostě nevyjde a prohraje se no, teď už to doplácáme to je jasný, takže je zbytečný se nervovat, šetřete svoje nervy na play-off, které letos bude doufám dlouhé a velmi namáhavé (s3)
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 20:59 #15297

Avatar uživatele T101
  • T101
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 165
fanouš: Nezlob se na mě, ale v tomto zápase jsme měli mít 3 body.
Ten závěr byl prostě z naší strany trapný. Už jsem se jen divil, že nedali na nájezd Kousalíka. To by byla třešnička na dortu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 20:57 #15296

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
Hele,nechcete mi tady vy všichni co jim nandaváte říct,že bysme mač co mač měli mít tři body,že ne???Pojďme všichni spadnout z hrušky spátky na zem a zavzpomínat na léta nedávno minulá... (s14) (s15)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 20:56 #15295

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3010
fanouš: Pisatel byl Martin61, tedy jemu... (s3)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 20:55 #15294

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 20:54 #15293

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
veverka: Veverko komu teď mám směřovat ten můj vzkaz o hulení??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 20:54 #15292

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3010
fanouš: Každej spoléhal, že ho vyřeší ten druhej... bohužel ten čtvrtej, co by ho řešil, nám tam chyběl...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 25. lis 2014 20:53 #15291

Avatar uživatele Stery
  • Stery
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1079
To je neuvěřitelný, kluci by asi potřebovali psychologa, jak je možný pětkrát za sebou ztratit vyhraný zápas?? Ta obrana na ledech soupeřů je otřesná.. Bod se nedá brát, nevyužít 5 na 3, 4 na 3, dvakrát ztratit vedení (z toho jednou o dva góly).. Už jsme mohli mít aspoň 56 bodů, kdyby jsme tyhle zápasy hráli normálně. Jinak ztratit se Slávií 6 bodů ze 6, s Libercem 5 ze 6, zatímco naše sousedy v tabulce porážíme,... Mě nevadí, když se občas prohraje, to se samozřejmě stává, ale..
Slávie - 3:0 = 3:6
Brno - 3:1, 5:3 = 6:5sn (tady jsem to bral, Brno hrálo skvěle)
Zlín - 4:1, 5:2 = 5:6pp
A dnes - 2:0, 3:2, 3:4sn...

A ještě samozřejmě Olomouc, tam to naštěstí nakonec bylo bez ztráty bodu. Dosud jsem to bral, ale teď už jsem vážně nasranej. Tohle přece nejde, ztrácet tolik bodů.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum
Další diskuse: