Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 26. lis 2014 15:45 #15379

Avatar uživatele jack007
  • jack007
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1090
Chemik11: Tak Pavlik nam ukazal ze ma strelu uz snad vloni ne? Byl jedinej kdo vlastne daval gola, když to Lukymu ani Viktorovi moc neslo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 15:34 #15378

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7637
Včera si tu pár lidí ztěžovalo, že venku občas vynecháme některé pasáže. Takže zatímco letos se pár minut v zápase nesoustředíme na 100%, tak loni a v minulých sezónách to byly celé zápasy! Buďme rádi, za výsledky 6:5, 5:4, 4:3 venku a nezapomeňme, že v minulých sezónách jsme venku dostávali šestky, sedmičky, i pár desítek padlo a prohry o tři a více gólů byly na denním pořádku.

Co se týče obrany, už takhle je v obraně přetlak, ještě Eminger? Potom by musel sedět někdo jinej, Pavlík, Pavelka nebo Zeman? By mě zajímalo, koho pak postavíme, když se uzdraví Gula a Sklenda. Pavlík teď dokázal, že umí dát gól a to se nám do přesilovky velmi hodí, pravák na modrou. Pavelka jde taky nahoru. Frolo dokazuje, že je platným hráčem a už se mu podařilo dát nahrávku na gól včera. Frolo, Kubát, Pavlík, Pavelka, Zeman, z marodky se časem vrátí Chaloupka, Gula a Sklenička, v záloze Šlégr a Baránek, párkrát teď dostal šanci Kousalík.

Jsme 2., tak nebuďme věčně nespokojenní a nenasytní.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 15:32 #15377

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
Travis: Vést debaty a polemiky je (mimo jiné) smyslem tohoto fóra. Ale já tě nebudu přesvědčovat, ponech si svůj názor. Já naopak jsem přesvědčen, že obrana je složena velmi dobře:
4 silový beci - Sklenička, Gula, Frolo a Šlégr - fyzicky disponovaní byť pochopitelně pomalejší
3 beci s útočným potenciálem - Kubát, Pavlík, Pavelka - rychlí, technicky disponovaní beci (první dva s velmi dobrou střelou)
4 mladí, velmi nadějní - Baránek, Kokeš, Cvrk, Kasal - určitě je tam potenciál k růstu, je nutné, aby se otrkali a trochu zesílili
a univerzální Zeman s Chaloupkou, Kousalík hrál svoje nejlepší zápasy před dvěma lety, v povedené sezóně 2012/13 - zejména v její první polovině. Bohužel od té doby se zasekl a spíše šel s výkonností dolu.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 15:23 #15376

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7637
Ale tohle je stejně paradox. Z 24 zápasů jsme jen 5x nebodovali, celkem máme 7 proher, z toho 6 proher máme s týmy, které jsou momentálně v tabulce na 10.,11.,12. a 13. místě. Ta 7. prohra je s momentálně 6. Pardubicemi. A my jsme 2.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 14:47 #15375

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
jack007: Džeku,má svojí a prej hezkou... (s3) ...Viděl jsi ho někdy v Mostě???Pravdou je,že mě včera vadil asi nejmíň za posledních 5 let,Most v tom počítaje... (s5)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 14:27 #15374

Avatar uživatele Hawkay
  • Hawkay
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 177
Mně se nejvíc líbí jak tu někteří chtěj obránce kterej bude supr dopředu, dávat goly, a zároveň bezchybnej dozadu, do toho dá 30 min. za zápas, neudělá jedinej faul. Proboha takový obránci jsou silně nedostatkový zboží a to nejenom tady ale všude. Se podívejte na Subbana z Montrealu ten dostal smlouvu na 72 000 000 $. A zas tak božskej není prostě je jenom málo těhle šikovnejch obránců
----Acta non verba----

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 14:23 #15373

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 14:22 #15372

Avatar uživatele jack007
  • jack007
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1090
Chyby dela i Jirka, místo nej by taky mohl hrat Kokes (s4) A ted me sežerte (s2)

Nechapu proc vam tak vadi Kousalik, delate jak kdyby vam chodil za zenskou :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 14:22 #15371

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693
pavelpe: Tvoje příspěvky mají vysokou úroveň. Hokeji i ekonomice rozumíš jako málokdo !!! (s20)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 13:59 #15370

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
Proč nenechají otrkat Kokeše??Věděl jsem to loni,teď už nevím...Dost možná že by si to zasloužil...Baránek má ještě spoustu času...Jak fyzicky,tak hlavně hlava se s tím musí srovnat.Šanci dostal a určitě dostane,fakt je,že bylo dost chyb...Ale kdo je nedělá??JE MLADEJ,ŠANCI MUSÍ DÁL DOSTÁVAT!Kousalíka nechápu no,to je fakt..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 13:11 #15369

Avatar uživatele AlcoholBased
  • AlcoholBased
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 603
pavelpe: S tímhle naprostý souhlas (s20) (s16) , jen by mne zajímalo z pohledu trenérů o kolik je lepší Kousalík než třeba Baránek s Kokešem, včera měl Petr snad jediný světlý okamžik za celý zápas. Nejsem trenér a hokej jsem hrál jen u nás na rybníku (s2) Přesto by mě to fakt zajímalo proč dostává pořád tolik prostoru a nenechají otrkat právě třeba Baránka s Kokešem kteří jsou mladí a perspektivní. Kousal už výkonnostně podle mého zcela laického pohledu nikam neporoste....každopádně měl dost prostoru a to jako málo kdo..... Třeba jsem jen zaujatý........
direktivou si respekt a uznání nevynutí nikdo.......

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 13:02 #15368

Avatar uživatele Travis
  • Travis
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1122
pavelpe: Zase tu můžeme vést x-stránkové debaty na tohle téma. Pokud to shrnu, máš li v našem útoku vyjmenovat pro extraligu nadprůměrné borce - nebudeš mít problém ... Máš li ty nadprůměrné borce najít v obraně - ten problém máš. Kvantita ano, 14 beků schopných hrát na nějaké úrovní ELH máme, ale vybrat z nich tahouny je strašně těžké. Zdobí nás v obraně vyrovnanost spíše než kvalita... Nicméně v play off je potřeba přidat více, tam rozhodují detaily a ty detaily dělají ti rozdíloví hráči.... Máme Kubáta, snad nám roste Pavlík... Ale to je bohužel vše... Chce to beka, který stráví na ledě 25 minut, přesilovky, oslabení, umí dopředu ale i dozadu... Proto si myslím, že typologicky by se nám hodil obránce více než útočník... Ale za Jakuba jsem samozřejmě strašně rád, o tom vůbec nevedu debatu, to je hráč, kterého by bral každý tým v ELH.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 13:02 #15367

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
PAVELPE,tady to podemnou výborně napsaný...Super,nemám co dodat,100% souhlas... (s20)...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 12:56 #15366

Avatar uživatele gazi44
  • gazi44
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 739
Když přijde Ema do Sparty tak budou už mít dva beky navíc tak proč nepustit Pilaře k nám... Navíc oni chtějí dost tu obranu omladit jak koukám. Pilař by se myslím také hodil ale je mi to jedno. Kádr máme silný dost a i obrana funguje. (s32) (s30)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 12:50 #15365

Avatar uživatele trnkis
  • trnkis
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 829
pavelpe: Kdybys vynechal toho Kousalíka, tak TOP příspěvěk (s20) (s2)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 12:49 #15364

Avatar uživatele AlcoholBased
  • AlcoholBased
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 603
Pěkný rozhovor s Hořákem....

i.nahraj.to/f/PTo.png
direktivou si respekt a uznání nevynutí nikdo.......

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 12:46 #15363

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3312
Já bych nějak toho Ému a jeho kroky do Sparty neřešil...Nechci a nebudu špekulovat,kam chtěl jít a kam ne,jestli to či ono...A jestli mu budu přát nebo nepřát ve Spartě??Je mi to fakt jedno..Nikdo(nebo málokdo)ví to pozadí toho všeho kolem...Ve Spartě se nikdo z našich nikdy dlouhodobě neprosadil(snad až na Pilaře-jestli ho můžeme brát za našeho)),a že to ve svý době byli jiní hráči,než teď Ema(napadají mě jména Kubinčák,Straka,Růča,Vopi,Kubát,Jány)...Za mě osobně jsem 100 x radši za Kubu Petružálka a proto: (s20) (s16) (s16) (s16) (s32) (s32) (s32) (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 12:43 #15361

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
Někdy má člověk pocit, že tu někteří našim klukům nevěří a stále by chtěli nové a nové posily. V ELH máme druhou nejlepší obranu a třetí nejlepší útok, nejvíce vítězství, nejméně porážek, nejlepšího gólmana, tři útočníky v top 10 produktivitě.
Co by jste chtěli víc? Přišel Frolo - dobrý bek, teď Kuba - v našich podmínkách TOP útočník, podařilo se přesvědčit Růču - ve 43 letech jednoho z nejlepších hráčů ELH, Kamila - jeden z nejkreativnějších hráčů, Kyslík dotáhl do úspěšného konce přestup Kubáta (už přispěl 13ti body). Navíc se pomaličku začínají otrkávat mladý kluci - Šrámek,Písařík a konečně se trefil i Ondra.
Polovina lidí tu křičí - dejte šanci našim mladým z juniorky (Baránek, Kokeš, Cvrk, Kasal), druhá by chtěla přivést zkušeného beka. Nikdy se nejde zavděčit všem. Baránek dostává šanci, Pavlík začíná být ve svých 22 letech jedním z nejlepších beků v ELH, přišel Frolo - dle posledních dvou zápasů jeden z těch, komu u mantinelu neproklouzne ani myš.
Pavlík, Pavelka, Zeman, Frolo, Kubát, Šlégr, Sklenička, Gula, Chaloupka, Baránek, Cvrk, Kasal, Kokeš - počítáte se mnou? To je 13 obránců - kolik je dost, abyste nechtěli posily a to jsem zapomněl na Petra Kousalíka. Pánové, trochu soudnosti a pokory. Máme v kádru nebo v Mostě 14 (!!!) obránců. To, že jsou nějaká zranění, je smůla, ale nejde neustále nakupovat nové a nové posily do obrany. Nejsme Detroit ani Rangers, nejsme ani Třinec nebo Sparta a nechci napodobovat Chomutov. Kdybychom byli poslední, tak to chápu, ale my hrajeme o 1. místo.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 11:55 #15359

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
Travis: Já bych ti oponoval - myslím si, že máme dobrou obranu. Bohužel se zranili tři beci a to je zásah do sestavy jak hrom. Na druhou stranu nemůžeš spekulovat co by, kdyby a držet si hráče jen proto, že bys je mohl časem potřebovat, protože se ti někdo zraní. A Kyslík (na rozdíl od minulých GM) dokáže problém dlouhodobě zraněných hráčů řešit, jak ukazuje příchod Frola.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. lis 2014 11:52 #15358

Avatar uživatele AlcoholBased
  • AlcoholBased
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 603
Travis: Souhlas (s20)
direktivou si respekt a uznání nevynutí nikdo.......

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum
Další diskuse: