Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 22. dub 2014 16:10 #7741

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5005
p.reichl: Ono se to má tak - APK stále existuje, ale předtím to byla samostatná organizace, která fungovala na bázi smlouvy se Svazem, jenže jak pak špekulovali o nové smlouvě tak dlouho, až to celý pro.rali, museli zpátky přímo pod Svaz. Nicméně to neznamená konec dohodnutých podmínek ohledně stadiónů. Souhlasím s tím, že je to pravidlo stupidní, ale stále platí. Jenže kontrola zimáků nyní spadá pod Svaz a pokud vím, tak největším trnem v oku jim byly obrácené střídačky, čímž se nemohlo uplatňovat pravidlo, že pokud hráč vyhodí puk z vlastního pásma na střídačku a ten nepřeletí plexi za ní, nepíská se zdržování hry za dvě minuty. My jsme měli za střídačkama zeď a tudíž nemohlo dojít k naplňování tohoto pravidla. To se loňskou rekonstrukcí změnilo, navíc se snížením kapacity a dalšími úpravami pro větší bezpečnost diváků a lepší zázemí mužstev vyhovělo téměř všemu - s vyjímkou kapacity míst k sezení (těch máme pouze 2000). Tuto vyjímku měl Litvínov a Kladno, v příští sezóně se tedy bude týkat jen nás.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. dub 2014 15:19 #7740

Avatar uživatele AlcoholBased
  • AlcoholBased
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 603
p.reichl: No to jsem si právě taky myslel, ale překopíruji jeden dotaz z Offi

Kdy začne plánovaná rekonstrukce stadionu a jak bude vypadat ?

Odpověď:
Dobrý den. Rekonstrukce ZS Ivana Hlinky proběhla před sezónou 2013/2014. Další v podobném rozsahu v tuto chvíli naplánovaná není, k dispozici je zatím pouze návrh studie, který se v současné době z finančních důvodů nerozpracovává. (Stadióny vlastní město Litvínov). Uskutečnění eventuální následné rekonstrukce neohrožuje konání extraligy na našem stadiónu, neboť jsme předchozí rekonstrukcí splnili potřebné podmínky dohodnuté s vedením ČSLH. Podle v současnosti platného Licenčního řádu budeme stejně jako loni žádat o výjimku, týkající se zejména počtu míst k sezení. Měla by nám být opět udělena. Hezký den
direktivou si respekt a uznání nevynutí nikdo.......

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. dub 2014 15:19 #7739

Avatar uživatele TommyCHZ
  • TommyCHZ
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Go Ducks Go
  • Příspěvky: 383
scontent-a-cdg.xx.... (s2) (s20)

Ti směrem na západ našli konečně pokoru aneb #vracime_se_shnilejsi
Litvínov nikdy nespadne!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. dub 2014 15:13 #7738

Avatar uživatele p.reichl
  • p.reichl
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 442
AlcoholBased: Pokud se nepletu, tak to o cem ty (a syn z povolani - u nej me to neprekvapuje, jen ted kope kolem sebe jak vztekly dite) mluvite, tedy projekt stadiony, byl vymyslem APK, ktera de facto uz neexistuje. Tzn. ze nemusime a ani nemame zadnou vyjimku. Kdyztak me nekdo opravte...
Fandím slušně.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. dub 2014 15:11 #7737

Avatar uživatele muryru
  • muryru
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 73
Lloyd_Pelletier: Díky :-) Teprve skoro všechno přijde. Digitalizuju pár týdnů a není moc času, zatím hlavně pro kamarádky vše co souviselo s Psími vojáky. Litvínov z 90tejch let něco se dochovalo, i když mě mrzí že nemám nic ze stříbrný sezony 96. Ale zase jsem skoro u všeho byl. I když na tom Kladně taky. Neskutečný, že je to 20 let.
Ty Zuby nehty jsem točil sám. Jsem rád že se to někomu líbí, protože jsem moc točit neuměl, dokonce se ozvala i jedna z členek a moc mi děkovala.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. dub 2014 14:51 #7736

Avatar uživatele Hornet
  • Hornet
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 933
Starší, ale zajímavý "milionový dlužník" www.ceskatelevize....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. dub 2014 14:03 #7735

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3011
Ty dopisy Veverkům jsou vrcholem stupidity našich sousedů.... je to děsně komický, jak mají vymhletý palice. Půl sezony na ně větší část lidí fluše, že jsou amatéři (což jsou) a teď stačí pohrozit, že odejdou, když nebude podpora a zase obrátí..... Jehovisti hadr.... (s2) (s2) (s2)
Já myslím, že podporu určitě získá hokej třeba u dalších sportovců... například basketbalistů... Jo aha... tak ne, u těch ne... Ti nedostali z města milion a museli vzdát účast v nejvyšší soutěži... tak snad jiní sportující (s2) (s2)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. dub 2014 13:38 #7734

Avatar uživatele AlcoholBased
  • AlcoholBased
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 603
Tak v jednom má lískožrout pravdu a to že pravidla by se měla dodržovat a o tom žádná!!! Ta pravidla někdo vymyslel, někdo je schválil a kluby na ně přistoupily, tak jako prskáme na povinné nasazování junků, ale opět blb Lener to vymyslel svaz schválil a kluby na to přistoupily tedy i ten náš klub!!!! Samo že rozhodovat o stadionech kolik tam má být či nebýt míst k sezení a ke stání je neskutečná pitchovina. Svaz by se měl snažit aby bylo zabezpečené zázemí pro hráče, rozhodčí, delegáty. Zabezpečena dostupná zdravotnická pomoc a nějaká ta bezpečnost fanoušků. Zbytek si mají řešit kluby s fanoušky a s lidmi co tam chodí co a jak jim vyhovuje. To že na to svaz dává neustále vyjímky je podle mě to, že i oni sami ví že je to naprostá blbost. Měli by to co nejrychleji zrušit, protože jak je vidět, tak někdo je schopen to vzít jako bernou minci a schovat za to svou nemohoucnost.
Jinak mi v tom jejich blitíčku chybí absolutně sebereflexe pojmenování toho megaprůseru a přiznání si vlastní odpovědnosti.
NJN mnohem jednoduší je to hodit na Čelanského, svaz jim neochránil investici neboť tu jsou kluby co nemají patřičný počet sedadel, nebo stav stadionu a ve finále si jejich fandové dovolili pískat na ty žebráky co jim tam po celou sezónu předváděli to co předváděli!!! Prostě alibismus a pokrytectví nic víc nic míň!!
Bych jim doporučil aby se na hokej jako takový vysrali a založili si nějaký nový sport, kde by byli první a tvořili si pravidla i svaz dle jejich potřeb a představ, třeba cvrnkání lískových oříšků do důlku po velkorypadle na území Severočeských Dolů a.s. Lokalita povrchový lom Libuš. Starýho lískožrouta by to nestálo skoro nic........a lískožrout junior by si měl pořád s čím hrát........
direktivou si respekt a uznání nevynutí nikdo.......

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. dub 2014 13:29 #7733

Avatar uživatele Hansiiiz
  • Hansiiiz
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 600
pirduch: Ano, i u nás může podobná situace nastat a pak bysme možná psali stejně. Ale i tak mi přijde úsměvné, jak celou sezónu na Veverky nadávají a teď jim píšou otevřené dopisy, jak moc si jich váží a podobné bla bla (s2)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. dub 2014 13:19 #7732

Avatar uživatele pirduch
  • pirduch
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1107
Hansiiiz: No tam už se rozjíždí akce VĚŘÍM NA QADRAT... Smát se tomu nemůžu,protože si neumim představit,co bych delal kdyby to u nás dopadalo podobně,
a drzim se hesla "Never say never..."

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. dub 2014 12:56 #7731

Avatar uživatele Hansiiiz
  • Hansiiiz
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 600
No vida, z fóra pikarónů...

to, že mám já navrhovat představenstvu, koho dosadit na místo GŘ, to snad ani nemůžeš myslet vážně... Smajlík
ale budiž, jen tak nezávazně, aby bylo jasno... nejlépe někoho,kdo hrál hokej na úrovni, má vzdělání, koncepci, jak provozovat hokej na extraligové úrovni... něco třeba jako i ten Ropák Kysela, kterým tady mnozí opovrhují, ale který v hokeji už něco dokázal... já bych měl představu, ale ta je nereálná (Robert Reichel), tak aspoň někdo,kdo se mu trochu přibližuje...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. dub 2014 11:51 #7730

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
Kuře ani tady neuchranili investici a ze je to muselo stát balík. A bude.....
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. dub 2014 11:34 #7729

Avatar uživatele pirduch
  • pirduch
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1107
Tak přece logicky kdyby nás vyhodili z extraligy ze máme jen 2000 sedaček,tak by oni nespadli...
A vo vo vo tom to je.
Kadaň prodaj Biline a sami to nějak uplacaj...každopádně celou baráž mi to připadalo ze to na sestup ženou úmyslně,jinak by snad nemohli hrát
tak na levacku a hlavně porad stejně blbe. Jeden zápas odstaví Hrušku jakožto snad nejlepšího hráče,skvělý junky vůbec nestavěli i když trénoval jejich extrenér...nevim,bylo to divny...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. dub 2014 11:18 #7728

Avatar uživatele Hansiiiz
  • Hansiiiz
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 600
veverka: Ze jejich sestup může svaz, nedostatečně je ochránil a nezabránil sestupu (s2) Veverkové nacpali takových peněz do klubu a svaz si dovolil tyhle jejich investice znehodnotit tím, že je neochránil před pádem do pralesa (s2) Ten mladej je fakt vocas...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. dub 2014 11:08 #7727

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3011
kozel: nejdřív soutěž uzavírat nechtěli, najednou by chtěli... teď zase chtít nebudou, páč v ní nejsou a kdyby se nedej bože vrátili, tak zase chtít budou... fuck off Drevokocúre (s2)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. dub 2014 10:04 #7726

Avatar uživatele kozel
  • kozel
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1166
hokej.idnes.cz/cho...
Tak uvidíme jestli zase nekecá .
Litvínov

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 22. dub 2014 06:29 #7725

Avatar uživatele dbshoe
  • dbshoe
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 72
veverka: Jestli třeba náhodou není kouzelný (s2)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. dub 2014 22:19 #7724

Avatar uživatele Lloyd_Pelletier
  • Lloyd_Pelletier
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 209
muryru: Moc pěkný video. (s20) I ty hudební tam máš parádní. Při Zubech nehtech jsem se sentimentálně zasnil jako při tom Čalyho sólu...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. dub 2014 21:35 #7723

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
veverka: Neboj táto, ve Slávii mi to půjde líp a ten 13. flek udělám.....
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 21. dub 2014 21:27 #7722

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3011
Duchy: zastaví ten prsten, co má na fakáči, páč je to balvan z Měsíce, a je to.... (s9)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum
Další diskuse: