Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 18. dub 2014 14:02 #7514

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3010
dbshoe: Já tam jezdil taky, ale fandil jsem Bolce... Hlavně tedy kvůli J. Hublovi, se kterým se přátelím, jenž si tehdá přál v Bolce zůstat, líbilo se mu tam. Bohužel ani on tenkrát nebyl zrovna ve formě a na sestupu měl svůj podíl.
Jináč tedy za tvůj hřích 3x hlinkonáš a hodinu v koutě na hrachu.... (s2)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. dub 2014 13:53 #7513

Avatar uživatele dbshoe
  • dbshoe
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 72
Já osobně jsem od svých školních let (kdy jsem teda poprvé zjistil, že nějaký Chomutov hraje hokej) vnímal KLH jako naše béčko a tak nějak mi byli sympatičtí a přál jsem jim!! Dokonce v roce R jsem osobně byl proti Bolce fandit. (doteť si to nemůžu odpustit (s2) ) !!! Za ty dva roky se mi tak zhnusili (s11) , že i kdyby úplně zkrachovali, budu spokojen!! Ale nenávistí bych to nenazýval,zas tolik toho nedokázali (s5)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. dub 2014 13:49 #7512

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3010
pavelpe: Havířov byl tenkrát kdysi taky takhle zoufalej mačaft... jen pro doplnění
Zbytek doplňovat netřeba. A ta replika, ta mě pobavila (s2) (s20)
Jináč ty budeš taky u sousedů oblíbenej (s2) (s2)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. dub 2014 13:29 #7511

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5002
I kdybych pominul finance (jak popisoval NÁŠ Veverka, v čemž jsem s ním naprosto zajedno), i kdybych pominul stupidní vyhlášení a prohlášení mladého drevokocúra, těžko lze přehlédnout sportovní stránku věci. Prostě ani Vsetín před sestupem, ani Ústí s polovičním rozpočtem, ani Kladno které nyní spadne - prostě žádné mužstvo nehrálo v ELH tak nedůstojnou roli jako Chomutov. Vyhrát 6 z 58 utkání je nebývalá ostuda a smutný rekord, který asi již nikdo nepřekoná. Navíc prostě nesnáším lidi, kteří se chlubí cizím peřím. A tihle mouřenínové od vedle poslední tři roky nic jiného nedělají. Díky kamarádšoftům s vedením města zničili půlku dalších sportů, které v Chomutově byly, díky kamarádšoftům na kraji si postavili hokejový i fotbalový stadión, za naše peníze (resp. za to, co rozkradli z evropských fondů, což kraj a stát bude dalších x let sanovat z našich daní). A to co vypouští mladý drevokocúr do éteru je vrchol arogance "sportovního ducha". Nebudu tu rozebírat jeho výroky a nesmysly, kterýma nás více jak dva roky obšťastňuje, ale jeden je nade vše. Já jsem sice ten velký GM, který ten cirkus řídí, ale za všechno špatné může Čelanský.
A už za tohle si zaslouží jít do pralesa, protože to ukazuje rozmazlenýho nýmanda, který by se bez papínka ani neuprdnul. Pokud bych měl použít jednu repliku s českého filmu, pak "on tedy hokejku do ruky nevezme, ale jinak je to odborník na slovo vzatej".
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. dub 2014 13:12 #7510

Avatar uživatele AlcoholBased
  • AlcoholBased
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 603
veverka: Tak to já ne!
Já je neměl nemám a nikdy mít rád nebudu a tomu jejich cirkusu přeji pád až na samé dno co to jen půjde VĚŘÍM!!!
Každopádně to co si tam píšou je jen jejich výsostní právo domácího fóra, tak jako všech fanoušků na veškerých DF.
My máme své ikony a idoly milovaný klub a oni také, takže fanoušky moc neřeším, protože jsou všude ve směs stejní.
Prostě fandí svým.............
Jen nechápu, proč si tam musí pořád někdo chodit ulevovat a prudit je. Říkám jejich klub opravdu nenávidím, ale proč jim to tam psát
co?!, když si to stejně tady přečtou, ale tady jsem doma a můžou mi políbit řiť i s tím jak nám teď přejí a fandí a hrají si tam na strašný Mirky Dušíny NEvěřím jsou to jenom kecy v kleci a alibismus!!!, ale jsou doma a můžou si tam psát co chtějí.
Každopádně doufám, že si dneska večer budu moci otevřít 11ti letou slivovičku, kterou jsem si schovával pro jiný účel, ale pokud se budou pakovat, tak si ji opravdu, ale opravdu vychutnám a tomu VĚŘÍM!!!!!! A kdyby náhodou ne, tak ji uklidím už podruhé (s2) a počkám si, protože kdo si počká ten se dočká (s3) a ještě přidám větičku našeho nejvyššího ,,hlavně se z toho neposrat´´ (s2) (s2) (s2)
direktivou si respekt a uznání nevynutí nikdo.......

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. dub 2014 12:54 #7509

Avatar uživatele Hansiiiz
  • Hansiiiz
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 600
veverka: Ale on cokoliv prohlásil, tak to byla perla. Ten chlap (spíš kluk) si vůbec nevidí do huby a prohlášení o božích mlýnech byla jen tečka na závěr. Za tohle vše musí jít zpátky, pak rychle uzavřít extraligu a nepustit je zpátky (s1) Jestli Olmík a Bolka dneska neuhrajou remízu, tak nemají v extralize co dělat, protože takhle si zavřít / zkomplikovat cestu, to by bylo pokoušení štěstí a to se nevyplácí, ty od vedle by ten poslední zápas zase nějak záhadně - spíš náhodně - urvali a budeme se teda s nima s*át dál. V neposlední řadě si zaslouží sestup za jejich fanoušky, kteří v letošní sezóně napadli naše fanoušky a okradli je, tady se také můžeme ohánět božími mlýny. I na brňáky ještě dojde, ale tam to chce čas, letos jsou na řadě ty od vedle (s1)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. dub 2014 12:37 #7508

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3010
Hansiiiz: Osobně za mě jsou v tom taky hlavně prachy. Nechci mít takovýho rivala hned za zádama kvůli financím, které od lokálních partnerů klub může získávat. Pak samozřejmě mě vadí jejich velkohubost a současně pokrytecký řeči o pokoře a korunu tomu Drevokocůr nasadil s kecama, jak doufá, že v dnešním zápase v Olmiku vyhraje sport... Zrovna on, nebudu tady otvírat starý rány, ale zrovna on by měl držet v tomhle směru hubu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. dub 2014 12:27 #7507

Avatar uživatele Hansiiiz
  • Hansiiiz
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 600
veverka: Je to zvláštní, já jim také dříve fandil, když ještě válčili s Ústím. Ale pak to šlo nějak do háje a bohužel jim ublížil vstup Veverků. respektive postup do extraligy. A samozřejmě i z ekonomických důvodů také VĚŘÍM, že se dnes vrátí do své domovské ligy (s1)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. dub 2014 12:20 #7506

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3010
Hansiiiz: Víš co, je to vzájemný, my rozebíráme je, oni nás.... Já měl chomutovskej hokej rád a i jsem jim občas jel zafandit.... Ale kdeže loňské sněhy jsou? Dneska doufám, že to vyjde.... věřím. (s1)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. dub 2014 11:54 #7504

Avatar uživatele Hansiiiz
  • Hansiiiz
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 600
Primáti už nemají co rozebírat, extraligová příslušnost se jim krátí rychlostí blesku a tak rozebírají nás, krásné to počtení (s2)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. dub 2014 10:55 #7502

Avatar uživatele MTV123
  • MTV123
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • CHEZA
  • Příspěvky: 1280
prezident fanclubu Aloise Koloseuse

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. dub 2014 10:37 #7501

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3010
MTV123: Ahoj. Co se týče přestávkových soutěží a řady dalších věcí, máme připraveno pro klub řadu změn, které jistě budou fanoušky úspěšně přijaty. Zapracovali jsme na tom a věříme, že klub bude našim myšlenkám nakloněn.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. dub 2014 10:16 #7500

Avatar uživatele dbshoe
  • dbshoe
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 72
A těch zbylých pět jsou bratři či sestry těch prvních 15 (s2) Mě to osobně je celkem jedno, klidně bych soutěž nechal jen pro malý caparty, ať z toho mají radost. Jen kdyby to bylo poctivě losované (s8) (s3) Hlavně sehnat 20 minut před zápasem brejk, abych si něco počet, je taky kumšt!! Když teda nehrajem se Zlínem v TV (s2) (s2)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. dub 2014 09:56 #7499

Avatar uživatele MTV123
  • MTV123
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • CHEZA
  • Příspěvky: 1280
ptakulin: Tak pokud se bude jednat i o prestavkovy soutezi, navrhnul bych " spravedlivejsi" losovani. Nebavi me se koukat na deti se stosem Brejku, jak v nich hledaj "vylosovany" cisla... Zajimavy, ze z 20. Vylosovanych jich je15 deti hrajicich zaLitvinov :-P
prezident fanclubu Aloise Koloseuse

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. dub 2014 09:47 #7498

Avatar uživatele CíbaSKS
  • CíbaSKS
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • #Spolujsmesilnější
  • Příspěvky: 882
Zdravím, já jsem se sem konečně po delší době dostal (s2) pevně VĚŘÍM že se dneska ta pirátská loď definitivně potopí. Pan Veverka si přeje sportovní duch (s2) jo že zrovna tyjo (s21) (s11)
Litvínov (s22)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. dub 2014 22:33 #7497

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
Churchill: I já s tebou souhlasím,takového exota těžko hledat,ten sežral šalamounovo houno (s2)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. dub 2014 20:44 #7496

Avatar uživatele dbshoe
  • dbshoe
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 72
2masoni: Díky, mrknu se na to (s3)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. dub 2014 20:41 #7495

Avatar uživatele 2masoni
  • 2masoni
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #32Jaro (Léto) je bůh
  • Příspěvky: 1753
dbshoe: článek jsem nečetl, ale vím "vocogou". tady je odkaz na jeho (pana Zachy) stránky:
www.zacha-hokej.cz...
přesně to je, pro českej hokej, cesta do pekel... a lener našel i zkratku!
za změnu klubu u 11 letýho kluka platit 60.000,-Kč? to je realita podnikání v českým mládežnickým hokeji. (s11) (s11) (s11)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. dub 2014 20:34 #7494

Avatar uživatele dbshoe
  • dbshoe
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 72
Docela zajímavé počteníčko (s14)

isport.blesk.cz/cl...

A´t se tu taky pořád nebavíme jen o těch "věřících" opičkách od vedle (s2) (s2)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 17. dub 2014 20:18 #7493

Avatar uživatele Churchill
  • Churchill
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 1
to Duchy: Díky (s20)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum
Další diskuse: