Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 19. dub 2014 14:22 #7681

Avatar uživatele Stery
  • Stery
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1079
Jéj proč už nic nepíše Mory? To jako fakt dostal infarkt? Škoda, to by byla sladká třešnička na dortu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. dub 2014 12:33 #7680

Avatar uživatele AlcoholBased
  • AlcoholBased
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 603
Kurva to je dneska krásný den (s2) (s20)
Tak za sebe si dovolím malé shrnutí toho jejich obnoveného pidi působení.
Před dvěma lety postup a obrovská euforie nadšení velkohubá prohlášení jak od vedení tak fans a následný vstup do ELH.
Rok první
Euforie a nadšení jim zůstalo velkohubá prohlášení lískožroutů ještě přitvrdila a všichni věřili, pak následovalo mírné vystřízlivění a první baráž. Vše to co se během toho prvního roku stalo se opravdu dalo přičíst nezkušenosti a takzvané té nováčkovské dani se vším všudy hlavně to udržet.....
Rok druhý
Euforie a nadšení těch normálních už nebyla tak obrovská jako v postupovém roce, za to ambice a ještě větší velkohubost juniora nabírala na obrátkách, pak přišlo to co přišlo jen nevím jak to nazvat? Zmar, tragédie, mega ostuda, totální propadák, fraška fakt nevím. Tohle už ovšem není nováčkovská daň. Všichni víme čím to asi bylo a je, ale oni stále věří a věří až to dopadlo jak to dopadlo.
Za mistrovský titul junků můžou lískožrouti a jsou na něj patřičně hrdí!!!
Za ten megaprůser s Ačkem už lískožrouti nemohou bo jejich prohlášení ze včerejška na něj prakticky neměli vliv, protože za to může Čelanský!!!!! (vybral hráče, udělal jim smlouvy a rozhodoval o všem co se v klubu dělo) z lískožroutů je mi na (s11)
Paradoxně jediný co jim můžeme závidět jsou jejich fanoušci ti věřící, protože za to jak ty žebráky celou sezónu podporovali mají můj
obrovský respekt a smekám před nimi klobouček!!!!!!

Každopádně jsem rád že jsou v (s26) a doufám, že tam ještě pár desítek let zůstanou!!!!!
To byl můj poslední komentář k pralesnímu týmu primáti Chomutov pápá (s17)
direktivou si respekt a uznání nevynutí nikdo.......

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. dub 2014 12:11 #7679

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3011
Ještě chvíli, než mě to přestane bavit... (s2)
Včerejší den, tj. 18.4. budu slavit každoročně a tak i Vám popřeju "happy not a pirates day" (s27)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. dub 2014 11:36 #7678

Avatar uživatele chemik19
  • chemik19
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 313
Tak starej Ořiškožrout se rozhodl že mladýmu Oříško žroutovy koupí novou hračku kterou zase může pohřbít do dvou let jak potopil piratskou bárku v chomutově a opustilji ji jak kapitán první aby se neutopil to jsou machři poptopí bárku a utíkaj první dobře jim tak a ještě si sebou můžou vzít ty jejich žoldáky co koupily a plnej arch A4 s hráčema.Jedinýho hrače chomutova je mi líto a to je V.Kubinčák že tam vůbec šel k Oříškožroutum.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. dub 2014 11:34 #7677

Avatar uživatele marty69
  • marty69
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1988
Duchy: Je pravda, že se zase dlouho nestane, aby po zápase slavili hráči i fandové obou soupeřících týmů. (s30)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. dub 2014 11:32 #7676

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
Unihoc10:

Unihoc10 napsal: Rodina Veverkových? (s2) Řeknu vám ale, to je dneska nádherný ráno (s20)

Krásné dobré ráno z Olomouce, včera o půlnoci po městě plno ožralých Kohoutů. Soucítil jsem s nimi. Hlavně jim nezávidím dnešní kočku.... (s4)
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. dub 2014 10:49 #7675

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3834
Litvínováček: Rodina Veverkových? (s2) Řeknu vám ale, to je dneska nádherný ráno (s20)
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. dub 2014 09:34 #7674

Avatar uživatele Litvínováček
  • Litvínováček
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Hc Verva forever in my heart ♥️
  • Příspěvky: 1305
Dobře Mora (s20)
Extraligová licence je žhavým zbožím. Dá se prodat odhadem až za 30 milionů korun a například Chomutov by o ni stál. Ale Olomouc prostředky zřejmě najde. Podle informací MF DNES se klubu už sami hlásí silní sponzoři, jeden z nich má nabízet 20 milionů korun na sezonu.

Zdroj: hokej.idnes.cz/hok...
HC VERVA

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. dub 2014 09:27 #7673

Avatar uživatele Litvínováček
  • Litvínováček
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Hc Verva forever in my heart ♥️
  • Příspěvky: 1305
marty69: Vážně,nevážně - hlavně jsou to Veverkovo prachy a hlavně je to jejich boj.
HC VERVA

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. dub 2014 09:20 #7672

Avatar uživatele marty69
  • marty69
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1988
Twiter Robert Záruba ‏@robertzaruba 8 h

Největším zklamáním sezony je postoj rodiny Veverkových k sestupu Chomutova z ELH.Jestli tohle myslí vážně,tak to radši 1.liga bez jejich Kč. (s20)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. dub 2014 07:28 #7671

Avatar uživatele Litvínováček
  • Litvínováček
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Hc Verva forever in my heart ♥️
  • Příspěvky: 1305
Tak já chci pogratulovat mužstvům Bolky a Olomouce k postupu do ELH. (s16) Vítejte oba zpět.Jen si přeji aby Jirka Dopita pro to své mužstvo sehnal dost financí a my jsme se snima mohli potkat třeba v play off. (s20)
Kondolenci posílám do Kladna.To že Kladno vypadlo mě docela mrzí,ale možná je zatím něco jiného.Jarda ho restartuje a za rok jsou zpět. (s17)
No a Chomutovu tleskám (s16) za jejich letošní výkony.Šest výher za sezonu je opravdu,ale OPRAVDU VÝKON,který jen tak někdo nepřekoná.Alespoň v něčem jsou první.A pokud Veveřáci z Chomutova odejdou tak si myslím,že je to pro jejich hokej jen dobře.Ale to nás nemusí zajímat.Takže Chomutove měj se fajn v pralese a nepokoušej se z něj vyhrabat dřív jak za x let nebo vůbec. (s17) .
HC VERVA

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 19. dub 2014 03:54 #7670

Avatar uživatele dlouhan26
  • dlouhan26
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 263
hlavne ze ta jejich lodicka kterou knam posilaly proti proudu,doplula tam kam mnela

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. dub 2014 23:50 #7669

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3011
Potom, co odezněla prvotní eufórie... Pořád jsem rád, že sousedi jsou pryč a náš klub ztratil finančně velmi silnou konkurenci. Samozřejmě je mi líto normálních lidí, fandů Chomutova... ti za to nemůžou. Ale Veverkům to přeju... ani dneska v rozhovoru, kdy oznámil, že z CV odejdou, si není schopnej nalít čistého vína.... Hází to na svaz, kope kolem sebe jako malý děcko, kterým taky je. Každopádně město Chomutov dostalo navíc 23 mega pokutu za stavbu haly atd... Myslím, že když budou hrát příští rok s odřenýma ušima 1. ligu, budou rádi. Já jsem spokojenej, cejtím satisfakci, za ty namyšlený kecy, za to, co předvedli při finále juniorů a hromadu jiných věcí.....
Jsem rád, že Piráti Chomutov jsou ve stádiu klinický smrti a doufám, že dřív jak za 38 let se z toho koma neproberou.... neděkujeme, vypadněte. A doufám, že na posledním zápase v Bolce zazpívají domácí fandové písničku, kterou zpívali oni jim..."všichni jsme to věděli, že Chomutov je v prdeli.... " Mám radost, sousedovi chcípla koza a na tu naší zbylo víc trávy...
Jdu spát s hrozně hezkým pocitem, že i Bolka si užila určitou satisfakci, protože já vím, jak CV postoupili, byť to málokdo chtěl slyšet. Já tam tenkrát po tom mači v zázemí byl, viděl a slyšel.... A můžete se sousedi třeba posrat. Fér to tenkrát rozhodně nebylo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. dub 2014 23:15 #7668

Avatar uživatele 2masoni
  • 2masoni
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #32Jaro (Léto) je bůh
  • Příspěvky: 1753
jirka zeman "dal" gól hanymu... (s1) (s1) (s1)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. dub 2014 22:58 #7667

Avatar uživatele marty69
  • marty69
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1988
Tak se jim ty boží mlýny, co tam Mrazíkovi při finále juniorky pouštěly na kostce, hodně rychle vrátily zpátky, co? A při tom návratu je dost ošklivě nakopaly do (s26) .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. dub 2014 22:58 #7666

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3314
Zdárec!Já teď tady po boji nechci přihřejvat polívčičku na úkor případnýho sestupu Komutau...Nějak mi to vnitřně neštymuje někde uvnitř hokejový duše...ALE !Tak jako všude je i v Chomutově spousty blbců ale i spousty normálních fandů.Těch druhých je mi upřímně líto,díky těm prvním nemám Komutau rád...Chyběla mi u nich pokora a úcta k jinejm týmům,když se dostali do extraligy.Co uměli vyblejt za hovna bylo až zarážející.A protože přísloví říká že se na každý rochně voda vaří,dneska vlastně se uvařila...Kdysi mi jeden známej plejer říkal,že pokud bude v Komutau u moci Veverka a spol,že to nikdy nikam nedotáhnou,no a je to vlastně i pravda.Hawgh ke Komutau z mojí strany...ps,opakuju,těch slušných fandů je mi ale líto,nic víc...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. dub 2014 22:42 #7665

Avatar uživatele AlcoholBased
  • AlcoholBased
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 603
2masoni: JJ přesně tak!!!!!! (s20)
direktivou si respekt a uznání nevynutí nikdo.......

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. dub 2014 22:35 #7664

Avatar uživatele ptakulin
  • ptakulin
  • Offline
  • PŘEDSEDA ROT
  • PŘEDSEDA ROT
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 1174
Unihoc10: (s20) Absolutní souhlas... (s32)
CHEZA JE HVĚZDA !!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. dub 2014 22:33 #7663

Avatar uživatele ptakulin
  • ptakulin
  • Offline
  • PŘEDSEDA ROT
  • PŘEDSEDA ROT
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 1174
Teď už se může jen a jen spekulovat - já osobně si myslím, že ve hře je jednoznačně Slavie - ale třeba se mýlím...I Vary by se nabízeli... je toho moc, letos ten vstup do extraligy bude zajímavej. Jsem zvědavej, kdo extraligu vlastně bude hrát...
Každopádně jedna pro Duchyho: "Nasaď šprcku na balón, bude z toho Picaroon"! On ví...
CHEZA JE HVĚZDA !!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 18. dub 2014 22:33 #7662

Avatar uživatele Hornet
  • Hornet
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 933
2masoni: No co se týče marketingu, propagace klubu tam udělal hodně a to bychom potřebovali

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum
Další diskuse: