Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 06. kvě 2016 13:43 #45007

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693
pavelpe: Naprostý souhlas !!!! (s20)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 06. kvě 2016 13:38 #45006

Avatar uživatele hugo z hor
  • hugo z hor
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1123
každopádně ,vedení se rozhodlo a musíme to respektovat ,je to škoda rozhodně by tým byl s ním silnější ,než bez něj

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 06. kvě 2016 13:16 #45005

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
ptakulin: To je dobře,snad se vše vyjasní,tak jak je to psáno,moc klidu nepřineslo (s3)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 06. kvě 2016 13:02 #45004

Avatar uživatele ptakulin
  • ptakulin
  • Offline
  • PŘEDSEDA ROT
  • PŘEDSEDA ROT
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 1174
Volal jsem si se zodpovědnými osobami a ještě dnes by se mělo objevit podrobnější prohlášení k celé věci.
CHEZA JE HVĚZDA !!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 06. kvě 2016 12:52 #45003

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
pavelpe: Víš co je sranda? Že mi tak ta 1.lajna vysla taky. Jinak k tem obavam. Ja se bal loni. Cekal jsem tak cca 12.misto. Pak me Veverka nakazil optimismem ze to bude ok. Nebylo. A ja proste vidim pricinu v lete. Letos leto bude dobre, sezona bude dobra.
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 06. kvě 2016 12:07 #45002

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7642
"Po včerejším večerním jednání širšího vedení klubu, trenérů A-týmu a některých členů představenstva se klub rozhodl nepokračovat ve spolupráci s útočníkem Radkem Dudou."

A co když o tom rozhodl někdo vejš, nad Kyslíkem? Zas abychom mu nekřivdili. Nejdřív mohl s Dudou počítat, ale pak třeba přišel rozkaz zhora. Třeba někdo nechce, aby Duda s jeho pověstí byl dál spojován s Vervou. Kdoví. A tohle samozřejmě nikdo nepřizná, proto se možná tak mlží. Přecijen i Rulík říkal, že Dudu zvládne, že ho chce do týmu, proč by najednou otáčel? Mlejnek je jen spekulace. Je to nějak podložené? Jedná se s ním? Nebo si jen někdo přečetl, že my scháníme asistenta, Mlejnek skončil a hned teda automaticky musí přijít sem.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 06. kvě 2016 11:53 #45001

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5004
ptakulin: No Honzo, to je možná ten problém. Klub je jako obvykle "tajemný hrad v Karpatech". Proč s fanoušky nemohou hrát jednou na rovinu a napsat, co za tím vězí. Nikdo po nich nechce podrobnosti, ale napsat něco ve stylu:
- "...klub chce sázet na své odchovance"
- "...došlo k neshodě v pohledu na další působení RD mezi ním a klubem, dohodli jsme se s hráčem na ukončení jeho působení"

Ale napsat jeden týden, že s ním počítáme a druhý že už ho nechceme, to je dost podivná filosofie. To jsou dost těžko skousatelné veletoče, kterým běžný fanda bez jakýchkoliv informací nerozumí. Mě to připadá jak chování EU, která nám neustále melduje o "významném" ekonomickém přínosu nelegálních migrantů, jen nikdo nechápe o jakém přínosu mluví.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 06. kvě 2016 11:40 #45000

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5004
To Duchy: Přiznám se, že teď ti moc nerozumím. Víš moc dobře, jak je to s Vantou. Oficiální vyjádření klubu je, že by mohl naskočit v listopadu (tedy v půlce sezóny). Jány ad 1) není zatím podepsaný, ad 2) když měl Sklenda utržený rameno, trvalo to 6 měsíců, než naskočil a u Jányho to bude podobné. Kamil je přínosem ve 3. nebo 4. lajně, kde má na starost mladý, v jeho věku už prostě může ve 2. lajně zaskočit, ne táhnout. Navíc on nikdy nebyl bůhvíjaký kanonýr, většinou měl fůru nahrávek a tak 4-5 gólů za sezónu. Tráva taky není žádný kanonýr, co si budeme povídat. Ano potřebuješ takové hráče jako je Tráva nebo Jurčík, ale těžko po nich můžeš očekávat 15 gólů za sezónu. A tak mi chtě nechtě vychází zatím první lajna - Rosťa-Robin-Fufu a tím to tak nějak končí. Doležal, Havlíček či další jsou starší, ale pořád jsou to hráči Mostu se střídavými starty. Proč? No protože jsou na tom stejně jako spousta našich mladých - pomezí 1.ligy a extraligy.
Válek, Reichel, případně kdokoliv z junků - víš moc dobře, že tihle kluci mají ve svém věku jestě velké herní výkyvy. Nevím no, jen mám obavy, aby následující sezóna nebyla stejným průšvihemm jako ta letošní. A pak už nemusíme mít v baráži tak slabé soupeře. Já jsem tajně doufal ve 2. lajnu ve složení Petry-Robin- Radek. Jak tu někdo psal, příchod Petryho je spíše jen zbožné přání a Dudu jsme vykopli. Co bude dál? Kdyby tu trénoval alespoň Hořava, tak bych si dokázal představit sezónu s hokejem, který nebude lahodit oku diváka, ale bude ve stylu Zlína. Jenže Miloš tu taky nebude. Tak jestli tu někdo píše, že Chomutov a Kladno staví mužstva pro 1.ligu, nepřipadá mi, že my bychom na tom byli jinak. Zatím tu máme také víc prvoligových než extraligových hráčů.
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 06. kvě 2016 11:31 #44999

Avatar uživatele rada79
  • rada79
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 124
Unihoc10: Jj, proto nechápu zmínky o listopadu.... (s3)

PS: Jinak řízky od září budou... (s2)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 06. kvě 2016 11:00 #44998

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3833
rada79: Pokud se nepletu a dával jsem na rozlučce pozor, tak Viktor už by měl jít nyní pomalu do tréninku. (s3)
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 06. kvě 2016 10:29 #44997

Avatar uživatele rada79
  • rada79
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 124
Viki bude fit mnohem dřív... (s20)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 06. kvě 2016 09:22 #44996

Avatar uživatele Nuny
  • Nuny
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2229
ptakulin: Honzo popsal si to presne.
Ty emoce ale nejsou kvuli tomu ze RD konci - to je nebo mela by byt vec trenera.
Problem je v tom JAK u nas konci. Nekdy si rikam ze nase vedeni ma nejaky patent na vytvareni fám.
Smutny je ze takovahle nejasna zalezitost muze ovlivnit dalsi sezonu.
Proto si myslim ze to musi vedeni rychle a jasne vysvetlit - protoze tou svoji zmenou postoju vedeni famy primo vyvolava.
Prodám červenej svetr. Značka : Za odvoz i s majitelem. Hlavně hodně daleko.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 06. kvě 2016 09:18 #44995

Avatar uživatele baca
  • baca
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 231
MMM: ja jsem myslel az kdyz bude rozehranej,asi nemuzem cekat ze do toho vlitne bez letni pripravy hned po hlave

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 06. kvě 2016 09:13 #44994

Avatar uživatele MMM
  • MMM
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2256
Já mám info,že Viktorovi se to lepší, takže by jeho návrat měl být dříve... ale faktem je,že bude nerozehrany...a upřímně nevěřim, že zde 88 bude hrát.. Vyhlídky nejsou bůh ví jaké....Na trhu už je prd...a i kdyby vypadá to, že nejsou peníze.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 06. kvě 2016 09:08 #44993

Avatar uživatele baca
  • baca
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 231
nechci nejak delat vlny kvuli dudovi,ale kdyz si vezmu ze hlavnim bodem titulove sezony byli dve lajny,ktery mohli rozhodnout zapas,tak jsem se celkem tesil na lajnu duda-hanzl,kdyz si zrekapituluju ze ted nemame lajnu ani jednu,protoze hubl zacne poradne hrat(jestli vubec) az nekdy v listopadu a luky byl celej rok uplne mimo,docela se bojim pristi sezony a bohuzel to nevytrhne ani petry,protozebude uplne sam a jurcik svyma trema golama taky asi diru do sveta neudela :-))v tomhle svetle moc vyhazov dudy nechapu,jediny vysvetleni je ze nejsou prachy

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 06. kvě 2016 08:15 #44992

Avatar uživatele KP37
  • KP37
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 784
tyvole tady to vypadá, jakoby kyslík vyjebal s legendou typu tráva nebo viktor.. zatim jenom přestali počítat s jednim sráčem, kterej tady hrál minimálně polovinu zápasů tužku.. opakuju - v baráži hrál dobře, ale kurva jako jedinej nebo co? jestli je za tim ten asistent, tak co má bejt? vybral by si ho radim a byl by pro něj zřejmě důležitější než ten váš Spasitel. mu udělejte ještě transparent, třeba "Radku promiň, navždy v našich srdcích", až sem zas přijede v jinym dresu a bude vám ukazovat fakáče... nechápu
Mikymaus Hynek raus!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 06. kvě 2016 07:21 #44991

Avatar uživatele ptakulin
  • ptakulin
  • Offline
  • PŘEDSEDA ROT
  • PŘEDSEDA ROT
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 1174
Kurňa to je emocí - snad víc než když se dařilo.... Já osobně se snažím na věc dívat nejen černobíle.
Známe důvody, proč k odchodu Radka dochází? Neznáme... Jen se tu spekuluje. Možná je to asistent, možná domluvený jiný hráč... Možná je ale zapotřebí pošetřit - utáhnout opasek. Pořád raději v extralize, než řešit podobné sračky jako vedle u Kamenčáku nebo u Soudruhů z Varů...
Navíc házet všechno jen a pouze na Kyslíka je nesmysl - o týmu přeci nerozhoduje jeden člověk, je to týmová práce, minimálně by být měla a i jak říkal Růča na setkání na Loučkách, hlavní slovo o složení reprezentace má hlavní trenér... Jak je tomu v Litvínově, víte?
CHEZA JE HVĚZDA !!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 06. kvě 2016 05:44 #44990

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
adamcheza: Což nedejchal. Vzpomen si na prohlášení co daval. Konečně mi dali roli, tohle já musím protoze já jsem zvyklej. Ja mam natrenovano vic nez ostatní. Tohle neni reakce ze to dejchal.
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 06. kvě 2016 03:07 #44989

Avatar uživatele adamcheza
  • adamcheza
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2133
Duchy: To je nesmysl argumentovat Hublem a Lukešem, ktery snad maji ve smlouve, ze jinou nez 1. nebo 2. lajnu hrat nemuzou. Co sem letos videl, ze je i po nekonecnejch hroznejch vykonem trener nechal v prvni lajne celou sezonu i kdyz to absolutne nefungovalo, Lukyho sem tam max do druhy. Podle me by to nerozdejchali, Duda co si pamatuju hral 3. i 4. lajnu..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 06. kvě 2016 01:21 #44988

Avatar uživatele peshek
  • peshek
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1673
Radek Duda hral v barazi moc dobre a nebojim se rict ze nam zaachrnil krk... docel jssem se tesil jak by zahral v nove sezone...
osobne si myslim ze konci tak "predcasne" a aby se nam to nevysmstilo--- nebojete se predsudky nemam co se tyyce RD

Jsem zvedavej jak okraji nas club kdo prijde - odejde...bude to zase nejspis mizerie - malej rozpocet atd.atd.atd,

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum