Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 22:51 #44974

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3833
Duchy: Možná sis nevšiml, ale děkovalo a děkuje se všem odchozím (s3) A upřímně je mi jedno, že ho nemáš rád, taky mám jiné oblíbence, ale chtě nechtě dokážu přiznat, že pro záchranu ligy tady on udělal opravdu hodně a vůbec nechci domýšlet, co by kdyby tady třeba nebyl, to jak to mladí zvládají v hlavě jsme krásně viděli na Petráskovi. Podívej se kdo byl u těch zlomových zápasů baráže, vždy uvidíš jeho jméno. A poděkovat mu za to, že příští sezonu sem bude místo Kadaně jezdit Sparta, je to nejmenší co můžeme udělat. Jen mě mrzí, že tohle se za nějakých 20 let ještě nenaučil klub a abychom alespoň trochu tu ostudu zmírnili musíme to za ně dělat my.

Mogul: No a ještě by nebyly prachy na nikoho dalšího, takže by ani nikdo nemohl přijít...To by zase byla sezona (s14)
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 22:47 #44973

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
Duchy: Já být na jeho místě,ukončím kariéru a koukejte platit,to by byl trest pro klub,neušetřila by se ani koruna (s15)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 22:39 #44972

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
doktor: Ten frajer bere od Litvinova peníze, cili zadny vyfakovani. Cele leto ma na sehnání angažmá. Kdyz ho nesežene, ma prachy od nas. Co je na tom podleho? A vec cislo 2. Proc si myslis, že by nam mel Kyslik vsechno sdelovat?

Uni, tady se oplakava celorepublikovej srdcar a bude se vytahovat ue Mlejnek pracoval 20 let ve Varech? Wow... Spoustu veci nechapu ja. Poděkování mu na FB. Dekovalo se Štindlovi, Majdymu a vsem odchazejicim z lonska?
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 22:31 #44971

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3833
doktor: Oba příspěvky podpis (s20)

Na 90% je to kvůli Mlejnkovi, akorát upřímně nechápu, co tady chce varskej srdcař hledat za štěstí (s14) Nevím poslední dobou tomu vedení fakt nerozumím a co víc začíná se mi svým chováním hnusit (s7) Nepochopím, zachránil tu extraligu pro další sezonu a oni mu nejsou ani schopný veřejně poděkovat, Vláďa na stránky z mobilu při cestě na oběd švihne tři věty, co to jako kurva je??? (s11)
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 22:31 #44970

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3314
Zdárec...
Dovolím si taky napsat to co cítím na téma DUDA...Předesílám,dneska jsem tady nebyl a nečtu,co tady píšete.Přečtu si to později...
Není tajemstvím,že jsem nevítal že Duda tady u nás byl.Byl to pro mě největší hokejovej faul v našem kádru za dobu,co hokej vnímám.No a už to nějakej ten pátek přeci jen je...
Nemám ho rád,ale uznávám,že pro svůj mančaft je dost možná že i přínosem...Dokud nezačne blbnout...Dost možná,že u nás blbnout ještě nezačal...Ale přišlo by to,dříve nebo později...
Když ale říkám A,musím umět říct i B...Duda Litvínovu v baráži rozhodně pomohl...O tom nemůže být řeč...Děkuju...No a hodně štěstí...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 22:26 #44969

Avatar uživatele doktor
  • doktor
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 516
A co je na všem nejhorší.. že tomu našemu vedení se opravdu nedá věřit, protože ti co byli na setkání s vedením 29.4 určitě nic o ukončneí smlouvy s radkem Dudou z úst Kysely neslyšeli... tohle se mezi ferovými chlapy nedělá... a to možná vysvětluje, proč k nám nikdo zvenčí nehce přijít a po "vyfakování" Radka Dudy už tuplem ne. Je to naprosto trapný a měl by jste se stydět pane Kyselo (ve skutečnosti se styději fanoušci za Vás)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 22:24 #44968

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
adamcheza: Že šetří, resp. nemá peníze a nechce zadlužit klub je špatně? Vidíš do rozpočtu? Třeba měl peníze na jeho gáži jen do konce sezony. Nechápu nadávky že syslí prachy. Pokud se chová jako řádný hospodář, tak je to na (s16) (s16) ve stoje a na útoky vůči němu.

KPčko, asi tak asi tak....
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 22:11 #44967

Avatar uživatele marty69
  • marty69
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1988
KP37: To KP37 + Duchy příspěvěk nade mnou: No my jsem to nevěděli před 14 dny, že už o jeho služby nebudeme stát? Protože když jeden týden tvrdíme, že tady pokračuje a za týden už zase ne, tak se na mě nezlob ale to jsme za pěkný blbce. Kdyby to řekli po sezóně tak je to v pořádku, do (s26) vždyť je to i v našem zájmu, aby to podepsal někde jinde, protože jinak jsou na něj vázaný peníze na celou příští sezónu podle jeho smlouvy (a to určitě nebudou drobný). A jestli je pravda, že je to kvůli asistentovi, tak to je zaděláno na další průser. Nedejbože aby se nám ze začátku sezóny nedařilo, to si asi na lavičce vyslechne od lidí za ním ze západu, to se mu bude tady pěkně začínat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 22:11 #44966

Avatar uživatele doktor
  • doktor
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 516
Vím, že to co teď napíšu, se asi nebude všem líbit. Ale za sebe musím napsat, že jsem byl velice nemile překvapen, když jsem si přečetl vyjádření vedení klubu k Radku Dudovi a jeho vypovězení smlouvy a docela se za toto vyjádření stydím a ani ho nechápu... A´t už je Radek Duda lidsky jakýkoliv, tak díky němu jsme porpvé v historii klubu nespadli...protože on jediný se například při tom naprosto trapném výkonu v prvním zápse v KV na to nevykašlal a hrál na 100% procent. A tak hrál vlastně všechyn zápasy baráže...naprosto bez excesů a strhnul svým výkonem první lajnu - jinak Lukeš hrál do to doby uplný lejno. A i Robina vyhecoval. A ve druhém domácím zápase s KV v podstaě sám otočil zápas z 0:2 na 3:2...a to naše vedení asi naprosto zapomělo nebo nehce vidět. Plus to, jak už zde bylo několikrát zmiňováno, že v současné době opravdu nemáme hráče na dvě produktivní lajny, jak si to zbožně přeje Rulík, ale jen asi 15 nezkušených hráčů nebo hráčů bojovníků, kteří jsou rádi, když dají za sezonu 5 golů...Jak už zde bylo řečeno, kdy se vráti do sestavy Jány a Viki je ve hvězdách a zda se podepíše Kuba Petružálek.. to je spíše zboožné přání většiny z nás než realita. V tomo světle se jeví vyhození Radka Dudy jako jedna velká pitomost a hazardování s dobrým jménem Chezy. P.S. On se nám Radek Duda bohužel pomstí, protože bez angažmá nezůstane a určitě mu to prot Cheze bude lepit. A jestli je důvodem angažování Mlejnka jako asistenta, tak to už je úplná hovadina, protože tento pán bude Cheze prospěšný jako mrtvému kabát

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 22:06 #44965

Avatar uživatele adamcheza
  • adamcheza
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2133
KP37: bez Dudy by zadna silna prvni lajna nebyla, porzaili bysme vubec Slavii prvni zapas kdyz dal dva goly? Otocili bysme zapas na Slavce z 0:3? Nerekl bych.. A to bysme v tu dobu byli asi treti. Muj nazor je, ze nam zachranil extraligu(nejen on, ale z ohromny casti on) a nenazranej vyzranej Kysela sisli kazdou korunu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 22:00 #44964

Avatar uživatele KP37
  • KP37
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 784
já fakt nechápu, co sme tomu radkovi udělali tak hroznýho... má celý léto na to, aby si našel novou srdcovku. než si jí najde, tak ho budem platit.. jako jakej nevděk nebo co? v baráži hrál dobře, ale si asi nepamatujete, jak hrál v základní části.. a nestavte to tady proboha tak, že nebejt dudy, tak hrajem první ligu, to je kravina.. než barážová slávka a jihlava bysme byli lepší i bez něj...
Mikymaus Hynek raus!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 21:57 #44963

Avatar uživatele adamcheza
  • adamcheza
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2133
To je hovadina, pristi sezona bude zas boj o udrzeni to je jasny. Rulik rika, ze chce nekoho privest a udelat dve silny lajny, tak ted si muzem bejt jisty ze to bude presne naopak. Nebudem mit ani jednu uz silnou, Hubl se vrati buhvi jesli v listopadu a nez se do toho dostane..kdovi. A do ty doby ani nechci myslet jak to bude. Zadna adekvatni nahrada ze Dudu neexistuje jedine Petry ale u toho moc neverim v prichod. Nikdo jinej Dudu nenahradi ani Cerny nema jeho kvality, timhle jsme uz v tak slabsim slozeni este vic oslabili a Kysela se mi zacina pekne dostavat pod kuzi, nevim vsechno ze zakulisi, ale cim dal vic to vypada ze je to ohromnej smejd uz kuli vice vecem..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 21:36 #44962

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3833
pavelpe: To je boj s větrnými mlýny a když na to ani Guma nemá páky, tak co asi zmůžeme my...Nebo myslíš, že jsme na to nepoukazovali? Asi tisíckrát... (s14)
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 21:30 #44961

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
kolatyr: Víš, je zvláštní, že máš potřebu komentovat můj fejzbůk tady. Vcelku zoufalé, protoze sam dobre vis, ze tam se da take reagovat, ale pokud chces byt zajímavější, je to logicka volba.

Pavle, pocitej "stare" hrace. 26, 16, 5, 41, teoreticky 86, 20,37 - 2 utoky, k tomu Dolezalovi je taky 30. Problem je ve stredni generaci. Gery, Robin. A pak mladi... To mi neprijde jako sazka na mlade v utoku. Pokud skoro 3 lajny poskladas z hracu nad 25 let. Obrana taky neni nejmladší. Ti kluci potrebuji vic potrenovat a zazit systém, nez bezhlave posilovat.
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 21:24 #44960

Avatar uživatele Honza
  • Honza
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2716
Kouknul jsem na Vládikovo odpovědi v dotaz a koukám, že to muselo dát hodně práce takové náročné a opravdu složité odpovědi dát dohromady (s11) (s11) (s11) ... To tam může sedět žák první třídy a vyjde to na stejno...
My jsme HC Verva Litvínov...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 21:11 #44959

Avatar uživatele jirik74
  • jirik74
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 512
To jsem vzedav jaka posila prijde........ (s9)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 21:09 #44958

Avatar uživatele jirik74
  • jirik74
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 512
Radek je u me borec . (s20) ...to jste posral pane kysela. (s21) ...radsi date koruni jinim hracum.. (s24) ....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 20:50 #44957

Avatar uživatele pirduch
  • pirduch
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1107
Tak když sem 69 šel, doufal jsem, že to bude jen do konce sezony...pak jsem byl zděšen, že se přebrala smlouva i na další rok,asi to holt jinak nešlo. Nicméně pokud mu to řekli hned teď,beru to jako férové jednání a nedělám z toho vědu. Všichni se doufám touhle sezonou dost poučili,trenéři maj jinou představu, tak OK. Souhlasím s tím, že 69 nám v baráži hodně pomohl, ale před baráží nás ani on nezachránil. Díky za to, co si zde odehrál, a ať se mu jinde daří (ne však proti nám..)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 20:37 #44956

Avatar uživatele Honza
  • Honza
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2716
Fíha... Na to, že jsou okurky, tak tady to žije snad ještě více než během sezony (s15)
My jsme HC Verva Litvínov...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 20:35 #44955

Avatar uživatele kolatyr
  • kolatyr
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 345
Suk: Reakce na jeho vyjádření na facebooku (s15)
To 2 masoni - ano, otočilo se to hodně. Mám divný pocit, že to není jen na městě.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum