Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 23:54 #44987

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
Unihoc10: To by bylo zajímavý,ne tedy pro něj,připadá mi,že se tu hraje nějaká podivná hra,jsem zvědav,co z toho vyleze (s3)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 23:43 #44986

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
Nuny: Asi tak,nebýt jeho,hráli jsme ve středu a v sobotu,v baráži to byl rozdílový hráč.Neměl jsem ho rád,ale byl to platný hráč a já mu můžu jen poděkovat a popřát hodně štěstí (s16)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 23:39 #44985

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3833
Nuny: No v každým případě pokud Mlejnka opravdu uvedou do funkce, tak to bude mít opravdu hodně těžký, protože všem hned bude jasný, proč ten Duda odešel a těch lidí, co je naštvaných je opravdu ale opravdu hodně...nedejbože aby byl start do sezóny stejnej jako tuhle sezónu, tak ještě bude závidět Weismannovi
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 23:31 #44984

Avatar uživatele Nuny
  • Nuny
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 2229
K RD jsem se již vyjádřil tady

Jsem rád že se můj názor shoduje s většinou z nás. Dalo by se to říci i jinak.
KURVA nebudme nevděční !!!

K našemu vedení bych ale napsal pár slov. Kdyby po sezoně bylo ticho a pak by se oznámilo že RD tu byl jen na výpomoc - OK neřekl bych ani popel. Bohužel nebo chválabohu vedení RD chválilo a jestli se nepletu , tak bylo deklarováno, že se s ním počítá. To dávalo smysl. Když ale někdo takhle logicky argumentuje a pak sám sebe popře tak musí čekat, že se vyrojí spousta otázek.

Mám dojem, že nám fanouškům vedení teď něco dluží a ikdyž velice velice nerad kritizuju vlastní klub, tak to oznámení co visí na webu je ostudný nejen stylisticky, ale i obsahově.
Nerad bych se dožil toho, že se nakonec ukáže, že si tu někdo s RD vyřizuje nějaký starý resty z nějakýho zelenýho klubu....
Prodám červenej svetr. Značka : Za odvoz i s majitelem. Hlavně hodně daleko.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 23:27 #44983

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
Mogul71: Ne, on je hrac, ktery si mysli ze musi byt jen a pouze v 1. A s IT pres 25 minut. Skoda(Zaplatpanbuh) ze uz neuvidis jeho pretahovane stridani atd. Pokud se nekam vrtne a nebude zabírat misto v rozpočtu, pak prostě dobry. Viky by to prezil, Fufu nevim a Robin pisobi jako flegmous takze by to mel na parku.
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 23:24 #44982

Avatar uživatele marty69
  • marty69
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1988
Mogul71: To si ještě klidně můžou drbat palici. Fakt tomu nerozumím, kdyby toho 29.4. co prodloužili Viktora a Pavelku řekli rovnou, že s Dudou nepočítáme, tak už Duchy s KPčkem mohli týden oslavovat (s9) - nic osobního kluci je to váš názor a já ho respektuju. No a v rámci těch hektických přesunů na začátku přestupního období mohl "třeba" i ten Duda být podepsán někde jinde a my jsme se mohli poohlížet po jiné hokejce, na kterou bychom měli volný prašule.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 23:22 #44981

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
Duchy: Tak on je hráč pro vůdčí roli,není to hráč pro 4 lajnu,moc by mi zajímalo,jak by se na 4 lajnu místo vůdčí role tvářil Viki,Robin nebo Luky.Všichni jsou hráči pro 1 max 2 lajnu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 23:11 #44980

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
Unihoc10: Tak že by se děkovalo Štindlovi, jsem fakt nezaznamenal, ale pokud pravidelně děkuješ všem, pak OK.

Doktor: Vždyť všude kde hrál tak se ho rádi zbavili, tak opravdu neočekávám, že by teď nemohl přes drnčící telefon spát. Z těch řádků, cos psal mě mrazí. Aby hrál a nedělal 3,14čoviny, tak mu musíš dát vůdčí roli, jinak se ta profesionalita vytrácí. A tady prostě lídr produktivity je a tím je Viktor - ne nadarmo skoro každou sezonu vyhrával bodování týmu, kde působil. Viz prohlášení ve Varech, že snad každý ví, jestli jsou silnější s Dudou nebo bez Dudy. To je loajalnost? Není, a to ještě žvatlal o jeho vztahu ke Karlovarsku. Poté ty komedie tady o štěstí z organizace atd. By se hodil do politiky. V parlamentu non-stop. převlést kabát a mluvit líbivě pro lidi bez paměti.
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 23:10 #44979

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3833
Mogul71: Myslím si že Radek nám to brzy skrz nějaké médium prozradí (s3) Tedy pokud se do té doby nezveřejní Mlejnek, pak už bude jasno.
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 23:08 #44978

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
marty69: Myslím,že by si vedení drbalo hlavu (s3)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 23:03 #44977

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
Unihoc10: Nejvíc mi sejří to,že nenapíše nikdo důvod,nehodí se do koncepce je docela ubohý.Pokud by si jeho vedení zavolalo a řeklo nejsou na tebe peníze,budiž.Potom by se psalo odešel po vzájemné dohodě,ale tohle je hnus (s11)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 23:00 #44976

Avatar uživatele marty69
  • marty69
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1988
Mogul71: Jojo, taky si může udělat takovou hezky placenou roční dovolenou nebo poléčit starý šrámy na naše náklady.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 22:56 #44975

Avatar uživatele doktor
  • doktor
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 516
Duchy: Právě že angažmá sežene a bude velice platným hráčem...bude se chovat jako správný profesionál a se vším -někdy pejorativním označením, co profesionál znamená.. tím myslím, že bude ve vyjadřování k současnému zaměstnavateli naprosto loajalní a bude opravdu makat, stačí jen mu dát prostor na ledě a dám mu vůdčí roli v týmu... jak už se tady psalo...zájemců o jeho služby bude plno a i ve vyšších patrech tabulky než se budeme bohužel pohybovat my (s6) . To vyfakování jsem myslel ve smyslu využítí a následného vykopnutí, protože se nehodí novému příchozímu (s9)
Jinak s tím Kyselou máš pravdu, nemusí nám všechno povídat, jen mám pocit, že jsou mu fanoušci pěkně u (s26) a jen doufám, že si nás usmíří, tím že dokáže připravit smlouvu pro Kubu Petružálka nebo pro nějakou opravdu posilu a nebude se opakovat ta hrozná letošní sezona, kterou fakt už nikdo nehce zažit.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 22:51 #44974

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3833
Duchy: Možná sis nevšiml, ale děkovalo a děkuje se všem odchozím (s3) A upřímně je mi jedno, že ho nemáš rád, taky mám jiné oblíbence, ale chtě nechtě dokážu přiznat, že pro záchranu ligy tady on udělal opravdu hodně a vůbec nechci domýšlet, co by kdyby tady třeba nebyl, to jak to mladí zvládají v hlavě jsme krásně viděli na Petráskovi. Podívej se kdo byl u těch zlomových zápasů baráže, vždy uvidíš jeho jméno. A poděkovat mu za to, že příští sezonu sem bude místo Kadaně jezdit Sparta, je to nejmenší co můžeme udělat. Jen mě mrzí, že tohle se za nějakých 20 let ještě nenaučil klub a abychom alespoň trochu tu ostudu zmírnili musíme to za ně dělat my.

Mogul: No a ještě by nebyly prachy na nikoho dalšího, takže by ani nikdo nemohl přijít...To by zase byla sezona (s14)
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 22:47 #44973

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
Duchy: Já být na jeho místě,ukončím kariéru a koukejte platit,to by byl trest pro klub,neušetřila by se ani koruna (s15)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 22:39 #44972

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
doktor: Ten frajer bere od Litvinova peníze, cili zadny vyfakovani. Cele leto ma na sehnání angažmá. Kdyz ho nesežene, ma prachy od nas. Co je na tom podleho? A vec cislo 2. Proc si myslis, že by nam mel Kyslik vsechno sdelovat?

Uni, tady se oplakava celorepublikovej srdcar a bude se vytahovat ue Mlejnek pracoval 20 let ve Varech? Wow... Spoustu veci nechapu ja. Poděkování mu na FB. Dekovalo se Štindlovi, Majdymu a vsem odchazejicim z lonska?
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 22:31 #44971

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3833
doktor: Oba příspěvky podpis (s20)

Na 90% je to kvůli Mlejnkovi, akorát upřímně nechápu, co tady chce varskej srdcař hledat za štěstí (s14) Nevím poslední dobou tomu vedení fakt nerozumím a co víc začíná se mi svým chováním hnusit (s7) Nepochopím, zachránil tu extraligu pro další sezonu a oni mu nejsou ani schopný veřejně poděkovat, Vláďa na stránky z mobilu při cestě na oběd švihne tři věty, co to jako kurva je??? (s11)
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 22:31 #44970

Avatar uživatele fanouš
  • fanouš
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 3314
Zdárec...
Dovolím si taky napsat to co cítím na téma DUDA...Předesílám,dneska jsem tady nebyl a nečtu,co tady píšete.Přečtu si to později...
Není tajemstvím,že jsem nevítal že Duda tady u nás byl.Byl to pro mě největší hokejovej faul v našem kádru za dobu,co hokej vnímám.No a už to nějakej ten pátek přeci jen je...
Nemám ho rád,ale uznávám,že pro svůj mančaft je dost možná že i přínosem...Dokud nezačne blbnout...Dost možná,že u nás blbnout ještě nezačal...Ale přišlo by to,dříve nebo později...
Když ale říkám A,musím umět říct i B...Duda Litvínovu v baráži rozhodně pomohl...O tom nemůže být řeč...Děkuju...No a hodně štěstí...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 22:26 #44969

Avatar uživatele doktor
  • doktor
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 516
A co je na všem nejhorší.. že tomu našemu vedení se opravdu nedá věřit, protože ti co byli na setkání s vedením 29.4 určitě nic o ukončneí smlouvy s radkem Dudou z úst Kysely neslyšeli... tohle se mezi ferovými chlapy nedělá... a to možná vysvětluje, proč k nám nikdo zvenčí nehce přijít a po "vyfakování" Radka Dudy už tuplem ne. Je to naprosto trapný a měl by jste se stydět pane Kyselo (ve skutečnosti se styději fanoušci za Vás)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 22:24 #44968

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
adamcheza: Že šetří, resp. nemá peníze a nechce zadlužit klub je špatně? Vidíš do rozpočtu? Třeba měl peníze na jeho gáži jen do konce sezony. Nechápu nadávky že syslí prachy. Pokud se chová jako řádný hospodář, tak je to na (s16) (s16) ve stoje a na útoky vůči němu.

KPčko, asi tak asi tak....
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum