Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 20:32 #44953

Avatar uživatele 2masoni
  • 2masoni
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #32Jaro (Léto) je bůh
  • Příspěvky: 1753
kolatyr: ten život je stejně sfině,co? před měsícem jsme měli potíže my a vy jste byli happy. a teď se to trochu otočilo... (s32) (s32) (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 20:22 #44952

Avatar uživatele kolatyr
  • kolatyr
  • Offline
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
  • Příspěvky: 345
K Dudovi. Asi mi zase budete nadávat, vystrkovat prdel, nicméně je mi to volný. Čtu vaší diskuzi pravidelně a již dlouhou dobu. Mám zde okruh diskutujících, u kterých jsem si jist, že dýchají pro černožluté barvy a že o sportu jako je hokej něco vědí. Pak jsou tady tací, kteří mne až tak nezajímají. Mnoho z vás znám osobně. A vím, že Piráty nemusí, nicméně se k sobě chováme slušně a jsem za to rád. Nechtěl jsem se k Dudovi vyjadřovat. O to víc jsem rád, že mnozí z vás zde napsali to, co bych napsal já. Myslím si, že on v rozhodujících chvílích táhnul Vervu za záchranou. Bojoval, i když se nedařilo. Morče je mi nesympatický, takže mne tento tah až tak nepřekvapil. Napadlo mne, že by mohl přijít do týmu někdo, koho nejužší vedení Vervy chce a buď je to hráč, nebo někdo z realizačního týmu a podmínku měl jen jednu. Buď já, nebo Duda. Nevěřím, že by ho Rulík nechtěl. Vždyť musí Rulík vidět, co zde Duda poslední zápasy udělal. Nicméně my ty potíže máme podstatně větší. Prýma večer.
p.s. Duchy, Tebe jen lituji.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 20:15 #44951

Avatar uživatele jirik74
  • jirik74
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 512
RD je dobry hrac ale hlavne skuseni .....bude cheze schazet ....... (s21)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 20:12 #44950

Avatar uživatele pavelpe
  • pavelpe
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #JFP64
  • Příspěvky: 5004
Ale však jsme to mohli čekat, či ne? Samozřejmě je to samá spekulace, protože zatímco stránky všech extraligových klubů se plní zprávama o přesunech hráčů a o dalším dění a směřování klubu, u nás jsme se dočetli jen o valné hromadě, která je z informačního hlediska pro každého fanouška "nesmírně hodnotná".
Rulík několikrát s Mlejnkem spolupracoval, dobře se znají a byl to právě Mlejnek, který Dudu ve Varech odstavil.To dává smysl a spekulace by ustaly, kdyby to klub zveřejnil.
A jsem na to velmi zvědav - Rulík tu prezentuje, že chceme postavit dvě produktivní lajny. Já se ptám z koho?
Počítejte se mnou. Jánský není podepsaný a urvaný rameno je na půl roku, Dudu vykopli, Hübl naskočí dle Kyslíka tak někdy v listopadu. Nikoho nového jsme nepodepsali, hráči, kteří byli volní a jsou to střelci už si rozebrali jiní a Petry je velmi velmi nejistej. I kdybychom podepsali Kubu Černýho, tak dáme dohromady jednu lajnu. Prostě Piroš, Tráva nejsou při vší úctě žádní kanonýři, Rosťa je schopen těch 10-15 gólů dát, pokud bude hrát s dobrými spoluhráči.
A DUCHY, já sdílím tvé nadšení pro mladé, ale přeci nejsi tak naivní, aby sis myslel, že nás v sezóně potáhnou 18-20tiletý kluci. Teď je ta situace taková, že máme asi tak 3 hráče pro první dvě lajny a asi 20 hráčů pro 3. a 4. lajnu. Pokud se člověk reálně podívá na naše možnosti a na volné hráče, pak mi uniká smysl chování našeho vedení. Já teď nevidím na trhu hráče, který by byl schopen dát za sezónu 20 gólů a byl finančně dostupný.
Pro Honzu Ptáčka: Nesmírně si vážím všeho, co děláš ty i celý fanklub pro klub a fanoušky. Nemohli by jste nějak zalobovat u Honzy Kloboučka, aby se už konečně něco udělalo s oficiálními stránkami? Co existují, tak jsou suverénně nejhoršími v celé extralize a 1.lize (i Most má více informací než Litvínov), jejich informační hodnota je naprosto nulová. To už je opravdu do nebe volající, co tam ten nýmand provádí!
#JFP64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 20:07 #44949

Avatar uživatele Sidious
  • Sidious
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • In time You will Call Me Master!
  • Příspěvky: 171
No také přispěji. Ohledně Radka Dudy. To, že končí, mě vážně mrzí. Ale opravdu. Počítal jsem s ním do další sezóny. Opravdu hodně, ale hodně pomohl Litvínovu a vůbec nechápu, proč mu byla smlouva vypovězena. To je pro mě obrovské zklamání. Radek byl velkou oporou v těch nejtěžších chvílích. A co víc, hodně skóroval. Tomu prostě nerozumím.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 19:49 #44948

Avatar uživatele Suk
  • Suk
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 1693

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 19:23 #44947

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
Chemik11: Chápeš, že ti kluci, kteří musí trénovat, tak netrénovali a podepisovali se skoro při otevření každé trafiky v Ústeckém kraji? Že hlava některých prostě nedala ten úspěch a zájem? Letos budou mít klid na trénink. To už všichni zapomněli, jak často jsme hrávali play off? Rozhodně to nebylo každý rok, nebylo to minimálně do semifinále. Je potřeba si zase sednout na prdel a žít Litvínovskou realitu a nechtít po Kyslíkovi, aby se choval jako ožralý milionář a zadlužil klub, jen aby přivedl posily, které by lidé kvitovali.

Uni, za klub se nestydím, není za co. Peníze mu plynou dál, tratný není. Humus by byl, kdyby o tom věděli a řekli mu to před ligou. Takto má šanci si něco sehnat(když ho chce pulka ligy viz Alexi) a hrát. Nehledně na to, že sem šel, aby se nehrála baráž, čili úkol nesplnil. A pokud exceloval proti prvoligistům, tak ať jde do první ligy.

Alexi, ještě jednou. Proč motáš Jelínka a Spartu? Vždyť pracuje pro jiný klub. Tak kdo lákal? MB?
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 19:11 #44946

Avatar uživatele ptakulin
  • ptakulin
  • Offline
  • PŘEDSEDA ROT
  • PŘEDSEDA ROT
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 1174
Z mé strany k odchodu Radka Dudy... Nikdy jsem k němu nevyjádřil názor, ač ho mám, ale nechci aby byl prezentován jako názor celého fanklubu. Držím se vždy stranou těchto diskuzí, čte to tu moc moc lidí... Ostatně jako všechny fóra a sociální sítě - to by si měl uvědomit každý, lidé se často prezentují všelijak. Po letošní sezoně jsem dost pročistil i své "přátele" na facebooku.

Nyní k věci: Na Loučkách k nám šla informace, že Radek tu má ještě rok smlouvu, kterou jsme převzali. Předpokládám, že smlouva v té době byla platná, v podstatě se s ním i tak nějak počítalo. Domnívám se, že za změnou názoru na celou věc bude stát příchod nového asistenta. Je to ale jen má domněnka. Radek tady odvedl určitý kus práce, bohužel až v baráži, kde jsme se porovnávali s týmy první ligy. I přesto mu děkuji...Já osobně. Nemohu vyjádřit názor všech... Budu věřit, že tento krok bude cestou správnou. Osobně si myslím, že tu Radek měl zůstat.
CHEZA JE HVĚZDA !!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 19:04 #44945

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7643
S těmi mladými - už loni jsme chtěli, aby po odchodu Růči a Petryho za to vzali jiní, mimo jiné mladí. Dopadlo to baráží. Chápal bych odchod Dudy ve chvíli, kdyby na stole byla podespána smlouva s nějakým novým hráčem, to bych chápal. Ale takhle? Bůhví jestli nějaký posily přijdou a my místo posilování naopak oslabujem. Navíc kdoví, jak na tom bude Viky Hübl.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 18:54 #44944

Avatar uživatele Travis
  • Travis
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1122
aneb jak charakterní Duda na ještě charakternějšího Kyselu narazil (s2)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 18:32 #44943

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Unihoc10: Bohužel máš ve všem pravdu a fungujeme divně. A čekáme jen to zda naši dva hráči řeknou ano budou za nás hrát. V útoku jsme byli byly jaloví a čekal jsem jednoho střelce. Tůma jsi raději vybral první ligu zatím a na příchody hráčů k nám to nevypadá. Kůs asi čeká jak dopadnou sousedi a i on není to pravé ořechové. Je chyba,že nezareagovali a nepokusili se přetáhnout Marozse od zelených jenž je v nejistotě ,kde bude hrát. Ten za ně dával docela branky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 18:26 #44942

Avatar uživatele Alexi
  • Alexi
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Duchy: Spartě odešli Buchtele a Přibyl někdo je musí nahradit. Pokud by odešel ještě Sabolič tak Sparta byla na tom hodně bídně. O Radka bude mít zájem půlka ligy.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 18:23 #44941

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3833
Duchy: Jenže mladíci nemůžou táhnout tým v těžkých chvílích, to jak ho "táhli" v baráži jsme všichni viděli, nebejt 1. lajny, mohl jsem to mít na Litvínov 10 minut chůze. Mladasové samozřejmě ano, ale v rozumném počtu a v rozumném složení. Říkej si co chceš pro mě je Duda z hlediska toho předvedl na ledě ztráta a za klub se stydím, blbý je že zdaleka ne poprvé...

Já mu za to co tady odvedl děkuji a přeju ať se mu v dalším působišti daří. Ať má na něj kdokoli názor jakejkoli, tak kus práce tu odvedl a to kus sakra důležitej.
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 18:23 #44940

Avatar uživatele jihoceskychemik
  • jihoceskychemik
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 4341
tak to je tedy neco duda u nas konci no nic jdeme dale kazdopadne hokejista (s20) pomohl nam v te nejtezsi chvili za to mu diky (s16) clovek sverazny pamatuji jak v CB na treninku se popral s gulasem ale u nas v pohode hraje ten svuj hokej diky at se dari hodne stesti kdekoliv (s17) (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 18:20 #44939

Avatar uživatele marty69
  • marty69
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1988
Mogul71: Souhlas, ať je to hráč takovej nebo makovej, tohle se prostě nedělá, respektive dělá ale jenom v případech nějakého průšvihu ze strany hráče. Pak je ukončení smlouvy ze dne na den v pořádku a naprosto logickým krokem ale žádná taková informace tu nikde nepoletuje. Po pravdě jsem z jeho příchodu nebyl dvakrát nadšenej ale svoje si tu odehrál ale pokud tvrdím začátkem týdne, že s ním nadále počítám a do konce týdne je všechno jinak tak opravdu nevím co si o tom mám myslet. (s19)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 18:16 #44938

Avatar uživatele Duchy
  • Duchy
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Odchovanci jsou cesta
  • Příspěvky: 2841
Unihoc10: Upřímně jsem nezaregistroval, že by Robin řekl, že s nim pocitaji pro příští rok.


Alexi, proč motáš Sparru a Jelinka dohromady? Však je v MB ne? A s centrama nevim, ale když pocitam, tak 26, 78, 37, 81, 22 to je pet centru plus mladíci, kteri v tech zapasech jak "zaril" Duda hrali velmi dobre.
#Jfp64 | CHAMELEON | LXIV |

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 18:12 #44937

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
marty69: Taky si myslím,je to letos nějaké podivné,jsem moc zvědav na další vývoj událostí (s3)

Dudovi taky nerozumím,v každém případě je to levárna,za tohle na náš klub rozhodně pyšný nebudu (s21)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 18:09 #44936

Avatar uživatele marty69
  • marty69
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 1988
Mogul71: Tak to je pěkná spekulace, to by hoši odvedle asi nevydejchali. (s2) I když oni mají teď kýbl jiných starostí, co?
Po pravdě s tím Dudou tomu moc nerozumím, chybí mi tam další informace - že buď nemáme prachy nebo příchod jiného hráče.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 18:02 #44935

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
Unihoc10: Hmm,v CV skončil Kopřiva,tak kdo k nám tedy půjde,když jsme u těch spekulací??? (s13)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 05. kvě 2016 18:00 #44934

Avatar uživatele jidrab
  • jidrab
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 617
Honza: Uni má bohužel pravdu a to ve všem. Dudlík se snažil hrát bez faulování, rvaček hlavně se snažil nechat na ledě vše co v něm bylo.. Myslím že měl dostat příležitost na novou sezonu. Problém asi nebude v Dudovi ale v Mlejnkovi. ( neměli se pravděpodobně rádi.) pokud je fakt že do Lit. příjde coby asistent tak se nesmíme divit že u nás D. nemůže zůstat. Jedním slovem u mě je to škoda.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum