Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 27. úno 2014 15:48 #4938

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3011
abelbo: Je pravda, že v rozhovoru to nezaznělo, ale proběhlo to i na ofi, čili jsem to nepovažoval za nutný papouškovat.
Hráčský práva už drží Litvínov a dá se tedy předpokládat, že v momentě, kdy je klub Spartě zaplatil, má zájem s hráčem podepsat smlouvu. Peterovo zájem je taky, takže to spíš vidím na formalitu....
Co se týče ostatních hráčů, tam nevím a těžko říct, v jaké fázi ty jednání jsou....?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. úno 2014 15:37 #4937

Avatar uživatele abelbo
  • abelbo
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 97
veverka: Trošku mě akorát překvapilo nemile,že v rozhovorus Peterem není zminovano jak to s ním bude dál. je více hráčů bez smlouvy a škoda o ně přijít. Matěj se zlepšil jako by licitoval o vyšší částku. Jakub Černý podobný případ. Za 13 dní je valná hromada a po ní bude víc. Má se těšit budoucnost klubu a směřování. Jisté je,že trenéři budou pokračovat. Oba jsou dobří a nevadí,že hrajeme víc na obranu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. úno 2014 15:30 #4936

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3011
abelbo: Jo, tyhle spekulace jsem taky slyšel, tak uvidíme, co všechno je na tom pravda......

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. úno 2014 15:14 #4935

Avatar uživatele abelbo
  • abelbo
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 97
veverka: Přidám k tomu ještě pár perliček. vedle sousedi jsou tak rozsypaní,že už vyjednávají s jinými týmy a podobně jako bolka před dvěma lety s nima. Pulpán,že pujde do plzně. Nedivím se nemaj perspektivu. Pokud někdo oslavuje Růžičku u národaku tak praví důvod jeho odchodu z týmu z edenu je ten,že Slávia skončí a tento fakt možná sousedy zachrání. Vrabci na střeše jsi štěbetají ,že je ta hala Hušákem postavena zadusila. chodí do ní jen 3000 diváků a musí to vše doplácet. Brzy sice proběhnou debaty s vedením co dál a Kelner nechce jim pomáhat. naopak sponzoruje Liberec a Benýšek a spol jsou v koncích.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. úno 2014 15:09 #4934

Avatar uživatele Chemik11
  • Chemik11
  • Offline
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • Příspěvky: 7645
Pardubice, Vítkovice, Zlín nebo Brno, no nebude to lehké to předkolo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. úno 2014 14:39 #4933

Avatar uživatele Arny
  • Arny
  • Offline
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Příspěvky: 8
ty terminy vychazi uplne na hovno ale doufam ze aspon na jeden z tech zapasu budu moc protoze v praci se nam rozjede velka akce a mame zakaz dovolenych takze to je uplne na hovno :((

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. úno 2014 13:00 #4932

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
veverka: Mně to vůbec letos blbě vychází,ale na případný rozhodující pátý zápas bych si volno vzal a v případě postupu bych musel zřejmě další,no a v létě jsem bez dovolený (s2)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. úno 2014 12:55 #4931

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3011
abelbo: Ahoj. Jo, taky z toho předpokladu vycházím. Pce jsou zatím nejreálnější. I když to je opravdu jen teorie... Ještě je dost bodů ve hře...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. úno 2014 12:45 #4930

Avatar uživatele abelbo
  • abelbo
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 97
veverka: Zdravím. Nemohl jsem najít termíny předkola ani klub je zatím neukazal. Nakonec jsem je objevil na hokej.cz. V sekci play off ale s rokem 2013 (s2) Jo soupeřem nám budou Pardubice. (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. úno 2014 12:22 #4929

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3011
Mogul71: No, jako pondělí, úterý... to jsou fakt blbý dny a navíc nám nevychází moc dobře ani potenciální soupeři, až na PCE či HK. (s14)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. úno 2014 12:14 #4928

Avatar uživatele Mogul71
  • Mogul71
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 960
Vzhledem k tomu,že na po a út mi vychází ranní,tak se bohužel zůčastnit nemůžu,přeci jen si to volno chci schovat na to finále (s2) ,krom toho bych si musel zařídit i pátek,kdy hrajeme doma a určitě bych jel na rozhodující pátý,pokud bude. (s1)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. úno 2014 11:48 #4927

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3011
ptakulin: Tomu rozumim (s3) (s20)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. úno 2014 11:45 #4926

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3011
Zdar všem,
trochu to tady potapetuju, ale věřím, že je to pro příští dny důležité... Na úvodní straně naleznete anketu, která se vztahuje k předkolu POFF (kterého se jak doufám budeme účastnit) a vycházíme tam z předpokladu, že se umístíme na 9. či 10. místě. Zároveň pak, že našimi soupeři bude např HK, PCE, Libe , které jsou v dosahu 3 hodin jízdy busu. Na případné zájezdy do Vítek, Zlína či Brna to zřejmě pro vzdálenost a termín nebude mít smyslu.
Vzhledem k tomu, že poslední kolo se hraje příští pátek na Slavii a předkolo začíná hned následující pondělí (10.3., dalším hracím dnem je úterý 11.3.), rádi bychom znali Váš názor, zda jste ochotní se zúčastnit organizovaného výjezdu a máme se připravit na případnou organizaci výjezdu. Prosím, pokud máte i menší pochybnosti ohledně toho, že nebudete moci vyjet takto krátce po obědě, hlasujte raději ne. Přece jen objednat bus např do HK je záležitost 12 tisíc a ropáckou kasu by špatné zorganizovaný a nenaplněný výjezd mohl zruinovat, což ale jako ten, kdo jí drží ve svých rukou, opravdu nehodlám dopustit.
Hlasovat můžete do úterý 4.3.2014 do 24:00
Díky za pozornost...

PS: Hlasování je pouze pro registrované, anonymní hlasy nám neposkytnou v tento moment žádnou vypovídací hodnotu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. úno 2014 11:43 #4925

Avatar uživatele ptakulin
  • ptakulin
  • Offline
  • PŘEDSEDA ROT
  • PŘEDSEDA ROT
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 1174
veverka: Mě nedostanou - jakože se Jenek zovu... Nic není jednoduchý, ale vše jde, když se chce... Holt dres půjde do aukce jako vloni a je mi buřt, jestli to dělám košér... Já ty prachy předám... Lidi, co mě znají, vědí, s kým mají tu čest... A sbírku na účet? ještě jsem to nevzdal... Každej má přeci právo poslat peníze komu chce, když ho nikdo nenutí... Najdu cestu. (s11) (s22)
CHEZA JE HVĚZDA !!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. úno 2014 11:19 #4924

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3011
Starohuťák: Ahoj. Já jedu + 6 dalších ks, takže se určitě potkáme (s1)

Ptakulin : Řekl bych, že jsi pro danou věc udělal maximum možného, nicméně v Byrokratistánu ti pšenka nepokvete.
Navrhuju na toho kluka pak vybrat tzv. do klobouku, páč tady jak vidíš, je ti ze strany státu naházeno tolik klacků pod nohy, že by to nepřeskočil ani Sotomayor.. Hlavně, že budeme léčit za státní ukrajinský demonstranty, na to náš stát má... na nemocný děti ne a když jim chceš pomoci, ještě ti do cesty postaví zeď... (s19) bravo (s16) (s21) (s31) (s11)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. úno 2014 11:07 #4922

Avatar uživatele ptakulin
  • ptakulin
  • Offline
  • PŘEDSEDA ROT
  • PŘEDSEDA ROT
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 1174
Dostal jsem právě odpověď od dvou právníků ohledně BOBování. Měl jsem myšlenku zřídit transparentní účet pro malého Adámka a ejhle...
Dobrý večer,

k položenému dotazu uvádím, že pokud by došlo k realizaci předmětné sbírky, tak by bohužel skutečně došlo k porušení zákona.

K problematice bych uvedl toto:

· příslušnou právní úpravou je zákon č. 117/2001 Sb., o veřejných sbírkách, v platném znění, viz příloha.
· Veřejnou sbírku může konat POUZE právnická osoba!
· Účelem sbírky musí být veřejně prospěšný účel - to v tomto případě je, byť se jedná o podporu jednoho dítěte.
· Konání sbírky musí být písemně oznámeno příslušnému krajskému úřadu (dle sídla právnické osoby) - nejpozději 30 dní před zahájením sbírky (oznámení musí splňovat celou řadu podmínek dle § 5 a §5a zákona).
· Krajský úřad musí vydat osvědčení o veřejné sbírce (Krajský úřad po celou dobu sbírky vystupuje v kontrolní roli a reprezentuje veřejnost, která nemá jiný způsob jak ověřit konečný způsob vynaložení výtěžku veřejné sbírky)
· Zahájení sbírky musí být opětovně písemně oznámení krajskému úřadu
· Způsob provádění sbírky musí být jedním z těch které stanovuje zákon.
· Z výtěžku sbírky může být na úhradu nákladů sbírky použito maximálně 5% výtěžku
· Pokud má být sbírka prováděna déle jak 1 rok, tak se musí každoročně provádět průběžné vyúčtování, stejně tak musí být provedeno vyúčtování po ukončení sbírky a musí být předloženo krajskému úřadu ke kontrole.
· O výsledku sbírky musí být veřejnost informována, včetně o způsobu využití.

Pozor zákon je velmi kreativní co se týká trestání za jednotlivé prohřešky proti zákonu.

Co s tím? Makám na dalších možnostech, cestu najdu...
Ne každý si může sáhnout na aukci dresu, ale myslím, že je mezi námi mnoho lidí, lkteří budou chtít přispět nějakým drobným penízem na dobrou věc...

Váš Ptakulin
CHEZA JE HVĚZDA !!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. úno 2014 11:07 #4921

Avatar uživatele Starohuťák
  • Starohuťák
  • Offline
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
  • Příspěvky: 603
Zdravim pánové,
tak zítra se sejdeme v Brně ............. my určitě jedeme a co vy ?
Doufám, že tam budeme alespoň za bodíka něco platný !!!!!!!!!!!!

(s32) tak v pátek (s32)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. úno 2014 10:56 #4920

Avatar uživatele Novič.7
  • Novič.7
  • Offline
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • ROPÁK PŘISPĚVATEL
  • Příspěvky: 103
Unihoc10: Myslíte, že by se tam vešli fakt všichni? I z Litvínova či Mostu? Že by pak mohli Zoopark rozšířit na celé město...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 27. úno 2014 09:43 #4916

Avatar uživatele veverka
  • veverka
  • Offline
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
  • Příspěvky: 3011
Já mám silnej pocit, že v ghettu už stejně žijeme tady na severu skoro všichni... když se občas rozhlížím okolo sebe ve městě, tak nemám dobrej pocit.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 26. úno 2014 22:24 #4914

Avatar uživatele Unihoc10
  • Unihoc10
  • Offline
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
  • Příspěvky: 3834
Už to chápu, Veverky nechtějí žít v ghettu (s2)
.:HC VERVA Litvínov:.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: veverka
Powered by Kunena fórum
Další diskuse: