Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Další diskuse: 

Téma:

Hlavní diskuze 28. led 2014 22:44 #2733

• veverka
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
2masoni: Tak to je dobrá parta (s2) .. Přeju příjemnou žížu. (s3)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlavní diskuze 28. led 2014 22:42 #2732

• veverka
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
chemikator1: Kousalik je kapitola sama pro sebe a Mára bohužel je taky mimo rytmus... Třeba má nějakej zdravotní problém....

Hlavní diskuze 28. led 2014 22:42 #2731

• Unihoc10
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
p.reichl: Není to brečení, je to konstatování. Problém je v tom, že fauly většinou projdou, ale písknutý jsou naprostý nesmysly a to na obou stranách, další věc je, že se neustále snaží kompenzovat...
.:HC VERVA Litvínov:.

Hlavní diskuze 28. led 2014 22:41 #2730

• veverka
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
p.reichl: Jo, to byl pěkně hnusnej faul... Naštěstí se tomu klukovi nic nestalo. Původně jsem taky očekával vyšší trest. Jen 2 mě překvapila.
Doufejme, že disciplinárka si na nás ještě nevzpomene...

Hlavní diskuze 28. led 2014 22:41 #2729

• marty69
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
Unihoc10: No hlavně za ty prachy, co do toho pořád cpou. (s11)

Hlavní diskuze 28. led 2014 22:40 #2728

• chemikator1
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
Strašidelnej pro mě byl dneska Kousalík, ale hlavně Mára Posmyk, ten je bohužel poslední dobou dost marnej....po faulu na Jányho bych řekl, že měl být nájezd.

Hlavní diskuze 28. led 2014 22:39 #2727

• 2masoni
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #32Jaro (Léto) je bůh
veverka: jsem rád. už je to dobrý. dal jsem dva rychlý a ten den je najednou hezčí!!! A TAKOVEJ VESELEJŠÍ. do neděle se vzpamatuju.
(s1) (s1) (s1)
jo, a na to nejhorší jsem zapomněl. celej den jsem u stolu seděl s plzeňským a chomutovským kolegou... ale teď, po třetím, mi je to už tak nějak jedno! (s4) (s5)

Hlavní diskuze 28. led 2014 22:38 #2726

• p.reichl
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
+ jsem jeste zapomel Lukyho kroscek na hrace metr a pul od mantinelu.. muzem bejt radi ze dostal jen 2 minuty. Nevim co tu brecite na rozhodci, urcite predvedli lepsi vykon jak nase slavna Cheza (s3)
Fandím slušně.

Hlavní diskuze 28. led 2014 22:38 #2725

• Unihoc10
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
Jako jestli se sousedi uspokojí touto hrou, tak bych řekl, že to je cesta do pekel, jim se to opravdu snad líbilo a ještě chtějí ty hráče chválit? (s12) Ty voe za co? (s24)

Hlavní diskuze 28. led 2014 22:36 #2724

• p.reichl
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
hokič: Nasi dali nejvic sil totiz do simulovani a nadavani na rozhodci. Proste zapas blbec no, snad to bylo na dlouho dobu zase naposled.

Jinak Chomutov byl opravdu lepsi nez my.. To by byl dneska ale i Most s Hanuljakem v brance (s21)

A kdyz uz jsme u tech rozhodcich, tak dnes se na lede prohanel olympionik, kdybyste to nevedeli (s2) A ne, Hodek to nastesti nebude (s15)
Fandím slušně.

Hlavní diskuze 28. led 2014 22:35 #2723

• veverka
  • MODERÁTOR
  • MODERÁTOR
2masoni: Buď rád, výkon hrůzy. Jako tohle byla taková marnost, že se to častokrát nevidí. Naši kluci začali hrát hokej až v posledních 8 minutách... A stačilo to na 2 bludišťáky. Škoda, že jsme nehráli aspoň jednu třetinu, mohly být 3...

Hlavní diskuze 28. led 2014 22:35 #2722

• Hansiiiz
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
Unihoc10: Ano, přesně tak, faul zádama, to bylo povedený... (s2) Ale Jeřábek si při tom málem urval ruku, jak mu rychle vystřelila

Hlavní diskuze 28. led 2014 22:34 #2721

• Hansiiiz
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
hokič: A zákrok na Růču - hákování + držení, tak co chceš???? (s13)

Hlavní diskuze 28. led 2014 22:33 #2720

• Unihoc10
  • ADMINISTRÁTOR
  • ADMINISTRÁTOR
  • Ropáci on Tour
hokič: Ten faul v první třetině, kdy CV hráč naskočil našemu na záda, byl faul? Co má ten hráč dělat, když na něj někdo skočí? Vždyť stál ani se nehnul, CV hráč to prostě zkusil, naskočil na něj a hle blbá zebra na to skočila.......Ta Lukyho (s26) to bylo něco (s2) (s20)

Hlavní diskuze 28. led 2014 22:33 #2719

• Hansiiiz
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
hokič: Ale hovno, pravidla znám moc dobře, koukni na záznam a pak něco říkej. Guma stál na místě a šupák z CV do něho najel, tak co chceš za nedovolený bránění?

Hlavní diskuze 28. led 2014 22:32 #2718

• Buben
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • ROPÁK NOVÁČEK
  • Nejlepší barvy má...
Mrzí mě i ty fotbalový výsledky pořád. Člověk si zařve gól jednou za uherák. V počtu vstřelených branek jsme druzí od konce právě a pouze před Chomutovem s 88 góly... Tak jeden obrázek na odlehčení. (s32)
Přílohy:

Hlavní diskuze 28. led 2014 22:30 #2717

• hokič
  • ROPÁK PISATEL
  • ROPÁK PISATEL
Hansiiiz: To by ses asi spíš měl naučit pravidla. Neříkám vyloučení Trávy, to byla komedie. Ale ostatní... Vydávat jednoznačný nedovolený bránění za ústrk rozhodčích, to jsi trochu mimo mísu. Zrovna tak Růča - neměl rychlost, neměl prostor, zapřel se do protihráče, aby si ho vybojoval, a neustál to. Nic víc. Zápas jsme si zkomplikovali sami nulovou bojovností v prvních dvou částech.
Porazit a seřezat!

Hlavní diskuze 28. led 2014 22:23 #2716

• 2masoni
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • #32Jaro (Léto) je bůh
teda dámy a pánové, po dlouhé době mi nevyšel čas na hokej. pracovní porada v praze, kde mě s*ali celej den. vymejvání mozků. v 17:00 jsme to tam ukončili a protože šetříme, tak jsem domů musel přes rakovník, žatec a chomutov... to mě fakt na náladě nepřidalo. do toho letitej známej, kterej mi něco slíbil se na mě, víte co! kdyby měl aspoň "koule" a řekl mi to. ne, nebere mi telefon. jako malej jágr. k tomu žena a synátor dnes mají narozeniny.
těšil jsem se, jak to po deseti minutách bude 3:0 a bude "vymalováno"... a pak tohle. se zoufalýma chomoutama dát gól až v 57. minutě a urvat dva body v penaltách. ještěže toho "veterána" růču máme. a že se dal "dokupy" robin. bonžůr je jasnej - "herrgott" zaplať, že ho (zatím) máme!!! fakt parádní den!!! jdu vypálit červa. FUJ. takovejch dnů ví ca jdu k chocholouškovi. nakonec můžu bejt rád, že jsem u toho nebyl.

Hlavní diskuze 28. led 2014 22:20 #2715

• Hansiiiz
  • ROPÁK EXPERT
  • ROPÁK EXPERT
Co tam ten Hodek s Jeřábkem dneska předváděli? A co ten čárovej Charvát, který neustále zdržoval při vhazování?
Chce se mi z těch pruhovaných blít (s11) Jány nájezd (jen 2 minuty), Růča nájezd (ani 2 minuty) a Tráva poté jde nesmyslně ven? Naši dvakrát faulovali zády (prý nedovolené bránění), ale v podstatě jsme si to dnes prohráli sami. Beru dnešní vítězství jako prohru, protože s takovýma šupákama ztratit body, to je trestuhodné. Když už máme střeleckou pozici, tak netrefíme branku, nebo to jde přímo brankáři do klína. A nebo si to nahráváme až do prázdný, hrůza. Dnes to byl nejhorší zápas sezóny, byla to šílená beznaděj. A ať prosím už při nájezdech nejezdí Viktor s Lukym, dělají pořád to samé a všichní víme, jak to nakonec dopadne. Růča, Robin, Kuba Černý nebo Kamil, chce to změnu. Fuj, musím si dát pauzu od hokeje, dnešek mě totálně vyčerpal

Hlavní diskuze 28. led 2014 22:17 #2714

• Chemik11
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
  • ROPÁK HUSTOMAGNÁT
Nejhorší letos určitě, ale nejodevzdanější výkon za posledních deset let určo ne, loni domácí zápas s Budějovicemi (1:4) byl daleko horší nebo rok předtím s Vítkovicemi (0:2). Dnešek se k nim ale přiblížil. Možná být to silnější soupeř, vypadalo by to ještě hůř. Při těch Budějkách loni jsem se vám tak hrozně nudil, že jsem prostě musel odejít dřív, jinak bych tam umřel nudou :D

Moderátoři: veverka